6. Janvāra Gulbene – Balvi – Viļaka avārija.

Interesanti gan, kādēļ nevar ne lasīt uzrakstītos 12 komentārus un arī nedz citos ziņu portālos rakstīt vai lasīt komentārus?
Rakstos rakstītais: "Versijas par satiksmes negadījuma iemesliem vēl netiek atklātas."
Kādas vēl versijas? Ceļi ir kritiskā stāvoklī jau cik ilgu laiku pēc snigšanas?!
Vienu gan es nesaprotu, ko dara čaļi "Ceļudaļā"? Priekš kam viņa vispār ir domāta?

padla

sirdsapziņai.Nevajag vainot ceļudaļu,ceļi ir nornālā stāvoklī.Parasti tā blīve starp stūri un sēdekli ir ne tā labākā,lūk arī rezultāts.Jāizvēlas pareizais braukšanas ātrums attiecīgi laika apstākļiem!

pirms gada, 2016.01.06 21:16

???

Jāizvēlas pareizais braukšanas ātrums attiecīgi laika apstākļiem?
Ja ceļi sliktā stāvoklī, ko tad man braukt ar 30km/h?
Varbūt sākumā jāsakārto ceļi.

pirms gada, 2016.01.06 21:45

ussr

atbilde>??? ja ir slikti laika apstākļi esmu braucis ar 4x4 arī uz 30,tas bija ziemā kad uz Viļakas ceļa nositās visa ģimene,ceļš bija spogulis,kas izraisīja šo avāriju nezinu,ne vienmēr vaina ir ceļā,pameklēsim arī kaut ko pašu galvās

pirms gada, 2016.01.06 22:27

Vietējais

Es gan neteiktu, ka šobrīd ir kaut kādi ekstremāli laika apstākļi, lai galvenie ceļi nebūtu braucamā kārtībā. Autoceļu uzturētāji kārtējo reizi tika pārsteigti nesagatavoti (kurš gan to varēja iedomāties, ka janvārī varētu uzsnigt sniegs..) un norāva lažu, kaisot smilts-sāls maisījumu. Šis maisījums kopā ar sniegu uz ceļa veido pļuru, kura tiešām SLĪD.

Šobrīd nekāda intensīva snigšana nenotiek un pietiktu, ja sniegu no ceļa nostumtu ar lāpstām. Mīnus 15-20 grādos pliks asfalts nav slidens! Bet ar paceltām lāpstām mazāk degviela tērējas un lāpsta ar' nenodilst..

pirms gada, 2016.01.06 23:39

to ussr

Ceļš bija spogulis, kuršs tad vainīgs?
Un kaut vienu tīrāmo automašīnu vispār redzēji, kad brauci uz 30km/h.

pirms gada, 2016.01.07 09:05

ussr

atbilde to ussr jā braucu aiz kaisītāja,pēc avārijas visi dienesti nēsājās kā saindēti mērkaķi

pirms gada, 2016.01.07 10:31

nu....

Toreiz gan bija ceļa vaina,jo bija sniegputenis un to Viļakas ceļu nebija neviens apstrādājis ,bija sniega putra uz ceļa un apakšā ledus,bet šoreiz ceļs bija labs!

pirms gada, 2016.01.09 08:11

Es domāju tā

Ja katrs, kas te sadomā kaut ko rakstīt, būtu pietiekami solīds, tad droši vien arī nebūtu liegti komentāri. Bet dažs labs bez gānīšanās un citu aplikšanas nevar iztikt. Lūk, rezultāts! Nemeklējat vainu citos! Nelaime ir nelaime, un nav par to portālā daudz ko diskutēt. Tā var spriedelēt tikai tie, kurus pašus notikušais neskar. Izsaku līdzjūtību tuviniekiem!

pirms gada, 2016.01.06 21:32

padla

Tas nebūt nebij domāts kā uzbrauciens šim konkrētajam gadījumam,bet runāju vispārīgi.Protams,ka līdzjūtība tuviniekiem.

pirms gada, 2016.01.07 10:10

šoreiz

Ceļš noteikti nebija pie vainas,jo tas bija normāls,pat ļoti labs priekš ziemas apstākļiem.

pirms gada, 2016.01.07 11:04

Apskaidrība idiotiem

Cilvēkam palika slikti un viss. Tpc notika ceļu satiksmes negadijums. Punkts un viss,temats izsmelts. Izturaties ar cieņu pret aizgājēju. Priecājaties,ka jums ar ģimenes locekļiem viss ir kārtība un viņi atgriežas mājās.

pirms gada, 2016.01.07 12:25

to Apskaidrība idiotiem

Ar kādām tiesībām tu atļaujies citus nosaukt par idiotiem ???Tik vienkārši redz:)Bet ir cietuši arī nevainīgi cilvēki izskatās,dieva ziņā kas tur notika!

pirms gada, 2016.01.07 14:06

ita

Iepriekšējā dienā braucu pa to ceļu, nu piedodiet, ceļam nebija nekādas vainas. Līdzjūtība tuviniekiem.

pirms gada, 2016.01.07 17:15

k

Atraduši par ko diskutēt! Nelaime ir notikusi,bet Jūs te mēģinat cits citam ieskaidrot,vai ceļš bija slidens vai nebija.
Gaidiet , kad viss noskaidrosies, tad arī visu zināsat, bij' ceļš vainīgs , vai nebija.
Līdzjūtība tuviniekiem!

pirms gada, 2016.01.08 10:18

!

Nu tak sper vaļā, netur nervi vairs to spriedzi, katru dienu braucu pa to ceļu un domāju kurš 'baļķinieks' novāksies no ceļa vidus kurš nē?

pirms gada, 2016.01.08 15:58

LV

Vispirms līdzjūtība cietušā ģimenei, bet Jūsu komentārs tiešām uzķēra "sāpīgu" tēmu. Es arī katru dienu uz darbu braucu apm 30 km gan uz Gulbenes pusi, gan Smiltenes, un katru reizi ieraugot "baļķinieku" sirds salecas - kurā mirklī man būs jāmūk grāvī - jo šie TIEŠĀM BRAUC PA CEĻA VIDU! Vidus līnija starp ratiem, un es ar savu maziņo "vieglo" varu stumdīties pa ceļa malu! Bet mani arī mājās gaida.....

pirms gada, 2016.01.08 16:58

Spečuki

Te savācas dīvānā pirdēji un gudri spriež, ikdienā ar vieglo nobraucu 400-500km un tā ar ir kā jau rakstija, var būt krutākās riepas, bet ja nav blīves starp benķi un stūri sēdi mājā vai brauc ar NORDEKU.
Baļķinieki un fūras brauc pa ceļu ja ir kāds pamanijis mūsu asvaltam tās malas ir apdrupuša, ko tad viņam braukt pa sasnigušo nomali?

pirms gada, 2016.01.08 18:18

Klāvs

Viduslīnija nav domāta smukumam.

pirms gada, 2016.01.08 19:29

....

Ā, nu iznāk, ka pie asfalta malu nodrupuma ir vainīgi tie, kas saka, ka ceļš ir nekopts? Ceļi ir jātīra, un nav ko te gudri spriedelēt, jo ceļu nodoklīti visi maksājam! Kā var izskaidrot, ka 7 no rīta pilsētā, kur tīra privātie, ceļš notīrīts, pieturas iztīrītas, bet kur valsts ceļi- vēl nekas nenotiek?

pirms gada, 2016.01.08 19:54

un.....

Ar Nordeku būs droši?

pirms gada, 2016.01.09 08:09

ko te

rakstīt visādas lietas par ceļu,līnijām,jā nu ir tās fūres un baļkvedēji ļoti bistami uz ceļiem ,bet šoreiz ir bijis cits gadījums izskatās,lidzjutība.

pirms gada, 2016.01.09 08:07

Patīk

Ierēcu par dīvānā pirdējiem, bet nu jā līdzjūtība lai vai kā bet uz ceļiem piedodiet ir LOHU bars arī ar vieglajiem

pirms gada, 2016.01.09 17:59

Pievieno komentāru