Gulbene-Smiltene autoceļš

NU jau par daudz. Kad beidzot kāds policists parādīsies uz šā ceļa posma kur visiem sit stiklus ārā.
Lūdzu pielieciet kādu dzīvu policistu , vai dodot rokā fotobiznesmeņiem un vienreiz izķer tos atsaldētos autovadītājus kas nepazīst ierobežojumus. Audi vadītāj - kaut tu čurādams kājām saites sastieptu, kas neļauj nospiest akseleratora pedāli. Jau otrais stikls:(
Šādiem brāķa ražotājiem -sodu - neslēgt ar tādiem līgumu , vienreiz uztaisīji brāķi - viss neviens tevi neņem. Lai beidzot nobankrotē gnīdas. Besī. Ne ceļa seguma ne policistu.

Pēdējās korekcijas veica xtc1, 2012-03-07 08:49

????

kas tad vainas tam ceļam vai???vakar braucu ---neko sliktu nemaniiju ,bet no tava raksta gan neko nevar saprast?vai neproti skaidrāk izteikties?

pirms 5 gadiem, 2012.03.07 10:55

gulbenietis

ja nemaldos, tad pēc policijas regulām, CP nemaz nedrīkst sodīt šādu pagaidu ātruma ierobežojuma zīmju darbības posmā ārpus apdz.vietām, kā arī iebraucot/izbraucot no pilsētas zīmes tuvumā. kaut kā tā, izņemot fotoradarus, tie gan drīkst atrasties visur.

pirms 5 gadiem, 2012.03.07 12:57

atradu

laikam maldies gan lūk, atradu rakstu:
"Ievērojiet pagaidu ceļa zīmes!

Ir sākusies velosipēdu, mopēdu, skuteru, motociklu, kvadriciklu sezona. Esiet uzmanīgi gan uz ielām, gan ceļa, gan pļavās, gan mežos, jo ir cietušas jau vairākas personas. Neaizmirstiet, ka arī šos tran­sporta līdzekļus nedrīkst vadīt alkohola reibumā, jo par to ir paredzēts sods. Lai vadītu kvadriciklus, ņemot vērā kvadricikla jaudu, ir nepieciešama B1 vai B kategorija.

Nedaudz par Madonas ielām. Joprojām turpinās ielu rakšana, un tiek izvietotas pagaidu ceļa zīmes. Ir saņemti telefonzvani, ka ceļu policija auto vadītājus nepamatoti soda. Tā nav taisnība. Soda pamatoti, jo nekulturālo vadītāju braukšana šo pagaidu zīmju darbības zonā traucē citiem dienestiem strādāt. Esmu vairākas reizes novērojis, ka vadītāji neievēro ceļa zīmju prasības, pabrauc tām garām, kaut gan jau laikus ir redzams, ka iela pārrakta visā platumā un izbraukt nevarēs, tik un tā piebrauc pie pārraktās vietas, pārliecinās par to tuvumā un tad „mokās" kustībā atpakaļgaitā.

Sākas lielo ceļu remonts un darbi uz šiem ceļiem. Arī tiek izvietotas pagaidu ceļa zīmes ātruma samazināšanai. Nekulturālie braucēji, neievērojot ātrumu, ar „paceltajiem" akmeņiem izsit pretimbraucošo transportlīdzekļu stiklus. Šādi vadītāji viennozīmīgi ir jāsoda!

GUNĀRS LATKOVSKIS,
Madonas RPP KPB 3. nodaļas priekšnieks, pulkvežleitnants

pirms 5 gadiem, 2012.03.07 13:28

ss

Smiltenes ceļa ozolkalna posms, ir stiklu izsišanas vieta , man 4 pazīstamiem cilvēkiem 2 nedēļu laikā izsisti stikli un vienam pat lukturi akmens izsita,Jautājums kāda apdrošināšana to maksās, vai varbūt ceļa garantijas firma////>???

pirms 5 gadiem, 2012.03.07 16:55

omo

Te var braukt arī uz 70 bet stiklus tāpat izbliež. Man piemērām akmeni iemeta garām braucoša ātrās palīdzības mašīna. Ceļu vajag sataisīt nevis glup
as nederīgas zīmes stutēt.

pirms 5 gadiem, 2012.03.12 12:13

....

Man arī pret Ozolkalnu uztaisīja stiklā caurumu pretimbraucošs kokvedējs :(
Vieglāk uzlikt zīmi nekā normāli ceļu sataisīt. Tā mūsu valstī izdevīgāk. :(

pirms 5 gadiem, 2012.03.12 13:58

Ivcix

Tiešām, šis posms ir drausmīgs - 8 martā sieviete brauc un vinjai pretimbraucošais auto izsit robu stiklā - feina dāvana , ne??? Debīlums kkāds ar Latvijas ceļiem, par ko mēs maksājam nodokļus??? Pārsvarā jāvaino ceļu uzturētāji...

P.S. Varbuut vieniigi ceļu uzturētājiem noslēgts līgums ar vējstiklu līmēšanas firmu...

pirms 5 gadiem, 2012.03.13 20:09

janka

Kāpēc nav neviena policista uz ši posma? Ir jāstreipuļo pa visu ceļu lai "atsaldeņi" nadzītos garām. Starp citu, arī man pirms 2dienām pretīm braucoša fūra darba mašīnai iemeta logā akmeni (cena ap 500 ls).

pirms 5 gadiem, 2012.04.07 21:09

gulbenietis

ir, ir tur stāvējuās CP ekipāžas un ar fēnu šaudījušas pa mašīnām.

pirms 5 gadiem, 2012.04.08 12:31

bieži tur braucu

un neesmu nevienu akmeni šajā posmā dabūjusi...
Nevajag otram līst d****, tādus gan daudz esmu redzējusi.pats unikālākais bija melns VITO no rajonu robežas centās man ielīst... un garām ar nebrauc... nu tādam pat akmeņa nebūtu žēl...
Bet, kad braucu uz 80 visi iet garām, kaut gan ir zīme apdzīt aizliegts!

pirms 5 gadiem, 2012.04.08 15:48

Autovadītājs.

Ļoti cienijamie auto vadītāji,ir sākusies auto ceļa Gulbene - Smiltene ceļa 'labošana'.Cienīsim viens otru un brauksim pēc zīmēm,lai nelidotu akmentiņi pretī braucošajās mašīnas stiklos.Paldies par sapratni.

pirms 4 gadiem, 2013.06.19 15:19

Hmm...

Arī manai mašinai tas pats piekšas stikls ar lielu plaisu ,skati neiziet bez maiņas.Braucu no Smiltenes puses,pretī stipri pirms Ūdrupes tāds rallists,ka nemaz pat nepiebremzēja ,kau no tās puses bij ātruma ierobežojums,kas maksās,neviens.Jo šajā gadā jau vienu stiklu mainīju sānu savā pusē ,Daukstu ceļā tādi pat akmeņi lec gaisā.Uz daudziem lauku ceļiem neviens nekādu ātrumu neievēro,tik skrullē.

pirms 4 gadiem, 2013.06.20 00:00

.

Manai mkašīnai jau otro reizi mēneša laikā izsita stiklu akmeņi no Smiltenes ceļa. Braucu ap 50, pretī braucošais arī nebrauca ātri, bet riepas uzsita augšā akmeni! Tur pat gājējam iet ir bīstami, jo ja tāds trāpa pa galvu- bēdu ieleja

pirms 4 gadiem, 2013.06.20 19:40

Pievieno komentāru