Kad sakārtos ceļa posmu pie Gulbenes slimnīcas? !

Vēršos pie Gulbenes novada deputātiem ar lūgumu sakārtot ceļa posmu no Rīgas - Blaumaņa krusta līdz slimnīcai. Kāpēc jārekonstruē salīdzinoši labs posms no Rīgas - Blaumaņa krusta līdz Rīgas Brīvības krustam, ja ir daudz traģiskāks posms turpat netālu.

mj

Atbalstu. Man 4reizes dienā jābrauc pa šo ceļu,tā vien gribās aiziet uz domi un ielauzt kādam atbildīgajam kretīnam galvaskausu.

pirms 3 gadiem, 2014.06.03 21:35

MEIČA

ES VISPĀR VISUS TUR APSISTU,JAUNOS LAI LAIŽ PIE VARAS,TIEM IR IZDOMA,GRIBĒŠANA SEVI PARĀDĪT UN ĻOTI DAUDZ ENERĢIJAS!

pirms 3 gadiem, 2014.06.09 11:30

uniitis

Tiešām, ceļš no Rīgas/Brīvības ielas krustojuma līdz slimnīcai ir vienkārši briesmīgs!

pirms 3 gadiem, 2014.06.04 00:39

c

Līdz pat Stariem varēja būt sakārtots, gājēju ceļš daudz nepieciešamāks nekā līdz Stradiem.

pirms 3 gadiem, 2014.06.04 14:07

mj

Ziniet ,man radās viena doma,pretī slimnīcas pieturai varētu RTU topošajiem ceļu būves speciālistiem veikt mācību stundas,kā turpmāk Latvijā pareizi jābūvē ceļi. Šādu unikālu "hamburgeru" var redzēt tikai Gulbenē. Varu iedot recepti,lai gan precīzas sastāvdaļas jāprasa atbildīgajiem spečukiem,bet es tā aptuveni: ņemam par pamatu apm. 20 gadus vecu asfalta pamatkārtu,pēc tam gadus desmit cītīgi lāpām (vēlams slapjā laikā ),tālāk ,uz kādas svarīgas personas vizīti nofrēzējam,paviļājam bitumā un klājam atpakaļ,tad atkal lāpām un lāpām. Kad lāpīšana noriebusies,kā jēlas aknas,klājam vecu,nolobītu asfaltu un pēc laika atkal lāpām ,tālāk, uzklājam riktīgu kārtu ar šķembām (starp citu unikāla metode un tā turpinot, izveidosies mūsu vietējais Gaiziņš) un tagad ,vajag uzlikt asfalta ielāpus lai raibāks,tā teikt garnējumam. Ja pa šo ceļu nevaram braukt,tad varbūt varētu ar jauno elektrovilcieniņu vest ekskursijās uz unikālo vietējo "meistaru" veidojumu un iekasēto "kapeiciņu" atlicināt šī ceļa remontam.

pirms 3 gadiem, 2014.06.04 20:32

Nātre

šis ceļa posms pie slimnīcas ir godam pelnijis vecā komunista nikolaja stepanova vārdā sauktās ielas godu

pirms 3 gadiem, 2014.06.06 13:56

Juris

Par ceļa posmu atbildigs ir valsts autoceļu uzturētājs tapec ari tur neko nedara! Luiku ar Aumeistaru abus vajadzētu upītē pamērcēt- varbūt tad, bet Luikam nav laika jo aparāti jārausta, bet Aumeistaram kalnu gaiss madzenes paretinājis.

pirms 3 gadiem, 2014.09.07 07:54

gi-gi

Tu tak esi duraks. Kad pilseta autocelu uzturetajam sakars un ari latvijas valsts celiem.

pirms 3 gadiem, 2014.09.24 08:40

Es domāju

Tas viss notiks tad, kad rekonstruēs Brīvības ielu, kuru savulaik novada pašvaldība nogulēja.

pirms 3 gadiem, 2014.09.07 10:05

Pievieno komentāru