BETA

kad vērsies vaļā tas jaunais lielais veikals? Kāds zin?

kasis

ļoti drīz, un pirmā dienā visu par velti došot.

pirms 7 gadiem, 2009.12.08 15:56

TO

Tikai neaizmirstiet darbā pieņemt zaglīgās darbinieces no Gulbenes iepriekšejām darba vietām.Domājiet ,skatiet ,interesejieties,lai neiznāk palikt tukšiem kabatiem....

pirms 7 gadiem, 2009.12.09 01:16

Arcix 10

Nevajag, mazais Vaļeriks jau visas Gulbenes duņas ir apstiprinājis. Jāgaida līdz pirmai inventūrai, lidos ārā un meklēs citas.

pirms 7 gadiem, 2009.12.09 18:40

Boņuks

Tās pārdevējas jau uztaisa par zaglenēm īstenībā tie uzņēmēji,(darba devēji)''LAŠARAS'' pirms inventūras paši uztaisa iztrūkumu.

pirms 7 gadiem, 2009.12.12 21:05

TO

Nu runa nav tikai par pārdevējām,bet arī par to kontingentu,kas dara arī citus darbus.Cik darba devēji paskatās vēsturi no darbinieka,ja to ņem melnajam darbam,tādam pat nav nekādas cv nekāda stāža, tur plauktiem,tur tīrīt utt,prakse Gulbenē rāda,ka ņem pa blatiem tur draugu draudzene,tur kāda priekšāņemamā meiča ,ne mazums,bet ,kad apzog un pa īstam ,tad gan oi oi,tai bijis tēvs cietumnieks,māte zagle,bērns kaktos salasīts,brāļi nadzīgi un tik skatās ,ka kautkā vairs nav un ne jau maz!!!!

pirms 7 gadiem, 2009.12.12 21:56

???

Labiem priekšniekiem - labi darbinieki (izņēmumi kā vienmēr pastāv0! Cik mums ir to "uzņēmēju", veikalu īpašnieku, kas ir vispār gan sirds, gan profesionāli izglītoti savam statusam? Ir,protams, un pie tiem darbinieki arī nemainās. Bet, ja pašam degums gaisā, krutais auto un citas ekstras pa priekšu, darbinieks - svarīgākais uzņēmuma resurss- pēdējā vietā,pats māca zagt (nesitot čekus, taču PVN pircējs tāpat samaksā), tad nav te ko pieraudāt portālu ar "bāreņa asarām".

pirms 7 gadiem, 2009.12.13 09:37

po-uj

gadijumā pats vai pati neesi zaglis,ka to visu tik smalki apraksti.100 punkti ka starp visiem cv bij arī tavējais,bet nepaņēma,par ko,ilgi nav jādomā.TO man,un šiTO man,arī TO man...

pirms 7 gadiem, 2009.12.13 10:43

vai

Pa brīvu? Nu nē tas tach naw normaļna ta jau tam veikalam bus TIKAI ZAUDĒJUMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wot

pirms 7 gadiem, 2009.12.13 11:55

TO

PO-UJ !Es neesmu kandidāts ne uz vienu no BETAS darba vietām,esmu ar savu darbu,bet kas notiek te redzu ,visu lasu ,visu apkopoju,piedalos diskusijās,jo man nav vienalga ,kas notiek te -vietā, ko saucu par savējo.Skatos kā meitenes meklē darbus caur netu un aplaužas ,nu vienreizēja iespēja izpausties par ielām,par cilvēkiem ,par veikaliem,vienkārši šodien ir jāskatās uz visu ,laiki tādi,ko sēsi to pļausi.

pirms 7 gadiem, 2009.12.13 17:51

represent

stop stop stop....beidziet te ārdīties. tā aizsvilās, ka es TO rakstīto pusi pat saprast nevaru. Pirmkārt, ja kas sakāms, raksti bišk skaidrākā LV, ja ne, pusi izburtot nevar. Otrkārt, es tik gribēj zināt, kad ver veikalu vaļā, nevis kādi darbinieki tur strādās. Tas mani neinteresē. Un arī alkoholiķiem vajag darbu, kā viņi savu nopelnīto naudu tērē, ir viņu problēma!

pirms 7 gadiem, 2009.12.14 13:36

;DD

ĻOTI JAUKI JA ATVĒRTU ZIEMASSVĒTKOS ! :)) VISI SKRIETU KĀ VABOLES !

pirms 7 gadiem, 2009.12.14 21:22

bbbbb

ibio! Ir -20 grādi ārā un 6dien ar sola tādu pašu morozu....ja tiešām atver 19tajā, tad nav paveicies ne veikalam ne pircējiem...šitentādā salā kaut kur testies uz pilsētas nomali!

pirms 7 gadiem, 2009.12.15 16:40

sika

ta kas raksta zem TO,vinai visi ir zagli un 4klasu izglitiba.uz vinu pat nevar apvainoties.

pirms 7 gadiem, 2009.12.19 16:18

visiem

Kas tad tur tik labs,es šodien netiku-darbiņš.?

pirms 7 gadiem, 2009.12.19 17:37

Pievieno komentāru