gulbenes frizētavas

Mūsu Gulbenē tik daudz frizētavu.Vai nav par daudz?

cikse

ir gan par daudz,bet vienalga,lai atrastu tiesām profesionālu frizieri,par maz.ir gadījies,ka noķēza matus un pēc tam taisnojās,ka tā nebijis domāts.nav ko strādāt,ja tā lieta neiet no rokas!varu uzslavēt tikai vienu frizieri-Inetu P.

pirms 9 gadiem, 2008.05.08 22:00

dūdai

un kurai gudriniecei prātā ir ienākusi šāda veida tēma!!
kārtēja skaudība!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2008.05.08 23:05

dūda

nav skaudības!atkal visur reklāmas,ka meklē meistarus.bet ja iedziļinātos,tad tiešām visi nevar strādāt.ļoti grūts darbs!

pirms 9 gadiem, 2008.05.09 00:07

Frizieris Markus

Ko jus tur kikstat,jus jau tikai meklejat letumu,nevaru vairs to izturet,vis tak maksa naudu...man tak ari vajag est....es jau kantes kroga sen nesmu bijis....

pirms 9 gadiem, 2008.05.09 01:10

kliente K.

Tūlīt jau sāksies muļķīgā apd... aiz muguras!!!
Jā, arī man ir gadījies,ka īsti pie sirds jauā frizūra neiet,bet to taču var labot vai,kā manā gadījumā-pierast. Un viss ir kārtībā! Mēs visi varam kļūdīties vai kādam neizpatikt,bet tāpēc jau esam cilvēki.
Pasmaidiet,īgnās Gulbenes sievietes! Beidziet cepties un netīro veļu mazgāt! Dzīve ir viena-DZĪVOJIET! :)
Gulbenes frizierītēm veiksmi darbiņos,radošu un profesionālu izaugsmi! :)

pirms 9 gadiem, 2008.05.09 08:32

fifa

nu i gan ta InetaP man matus nogrieza:(:(kauns ara iziet

pirms 9 gadiem, 2008.05.09 14:13

ur

es gulbenē nēsmu atradusi frizētavu kur man tiešām patiktu un es teiktu ka nākšu vēl.

pirms 9 gadiem, 2008.05.09 18:59

Iveta

Es frizētavas mainu, lai izmēģinātu kaut ko jaunu...kāpēc ne? Visur meitenes cenšas, vienai sanāk labāk, citai vēl jāpilnveidojas, bet cilvēki cenšas, dara darbiņu, kas patīk. Kāpēc vienmēr jāraksta sliktais, visi pesimisti un visādi citādi neapmierinātie(-tās) ar dzīvi....izejiet ārā, pasmaržojiet, kā samaržo pavasaris, aizejiet pie friziera, sapucējiet sevi, nevis tikai un vienīgi visu redziet melnās krāsās...un Fifai es gribētu pateikt tikai to, ka Tev piemīt lielummānija-nu kurš frizieris gan turētos darbā, ja pēc viņa apmeklējuma Tu nevarētu rādīties uz ielas? Vnk. pati nezini ko gribi drošivien....

pirms 9 gadiem, 2008.05.10 11:46

varbūt muļķis, bet...

Vispirms izmēģiniet visas frizētavas un, tad varat spriest, kura friziere vai frizētava vislabākā! Apmeklējot vienu vai divus frizierus var rasties maldīgs priekšstats par citiem pilsētā! Nevajag kādu ļoti slavēt, jo kāds cits var izrādīties vēl labāks.

pirms 9 gadiem, 2008.05.10 21:33

Inese12345

Liene ir vislabākā, protams ,ka friziere!!!!

pirms 9 gadiem, 2008.05.11 09:24

dzejniece21@inbox

Ir gan par daudz ,tomēr kvalitāte jau neatbilst kvantitātei, tāpēc jau arī mēs varam priecāties par svaigo pavasari, ka tas nebūt nav svarīgi , kur mēs šo pavasari sagaidām un cik frizieru un kosmētiķu strādājuši pie jūsu personības, diez vai tie kas skaita frizētavas Gulbenē,ievēros pieneņu ziedēšanas laiku.

pirms 9 gadiem, 2008.05.11 14:26

es_pati

Ir Gulbenē profesionālas frizieres un es savu esmu atradusi, pat netaisos mainīt!

pirms 9 gadiem, 2008.05.13 17:30

Shetev

Es arī esmu bijusi vairākās Gulbenes frizētavās, bet atgriezusies pie vienas, manuprāt, ļoti labas un profesionālas frizieres... :)

pirms 9 gadiem, 2008.05.14 10:23

kriksis

Manuprāt salonā Stils ir visprofesionālākie darbinieki...es beidzot esmu atradusi savu frizieri , un tā ir Liene..... tas kurš grib atrast savu frizieri tas agri vai vēlu atradīs...bet nevar būt visi labi profesionāļi;-)

pirms 9 gadiem, 2008.05.16 10:14

....

ja gribi dzirdet jaunakas klacas un citu ap***nu- tad tiesam superigaka!!!!!

pirms 2 gadiem, 2015.03.03 20:08

kamerona

Es apmeklēju frizētavu Tiina Lux un esmu apmierināta- gan par veikto darbu, gan attieksmi pret klientu. Visu cieņu šis frizētavas meistarēm.

pirms 9 gadiem, 2008.05.26 16:24

Pievieno komentāru