Netaisnīga cenzūra Dzirkstelē!

Varbūt redakcijai vajag reizi izvēlēties - atslēgt iespēju rakstīt komentārus visiem rakstiem vai arī atļaut visiem? Citādi te notiek tāda "šķirošana pēc deguniem", regulāri pie rakstiem par turīgām personām un jo īpaši domes darbiniekiem tiek atslēgta iespēja komentēt. Tikmēr rakstos par jauniešiem un citām "mazāk ietekmīgām" personām var anonīmi izgāzt žulti, un nekas netiek darīts, lai kaut nedaudz savaldītu komentētājus.
Dzirkstelei tik švaki ar naudām, ka regulāri drukā reklāmrakstus par amatpersonām un slēdz komentārus pēc pasūtījuma?

Ziemeļkoreja

Komentēt neko sliktu un aizskarošu nedrīkst par aktuālajiem Gulbenes domes deputātiem un policistiem!

pirms gada, 2016.09.17 15:32

Krievzeme

Arī ZZS nedrīkst aiztikt!

pirms gada, 2016.09.19 12:57

komentārs

Haa, es vienam rakstam uzrakstīju ļoti skarīgu garu komentāru. Nekā aizvainojoša un aizskaroša, tikai savas domas un apsvērumus. ļoti literālā valodā, bet man neļāva pievienot un meta ārā sarkani iekrāsotu uzrakstu - komentārā ir aizliegtie vārdi :D Ilgi domāju, joprojām nevaru saprast, kas manā komentārā varēja būt tāds aizliegts, jo nekādus lamuvārdus es neizmantoju un pats komentārs pat nebija aizskarošs, salīdzinot ar tām samazgām, ko dažs labs raksta.

pirms gada, 2016.09.19 15:20

kļūda

Pareizrakstības kļūdas noteikti bija-tāpēc arī sarkans...

pirms gada, 2016.09.20 16:15

56

pareizrakstības kļūdas ir ļoti daudzos komentāros,tā nebūs īstā vaina.

pirms gada, 2016.09.23 22:47

Ija

Tie dzirksteles cenzori ir vienkārši kr.... pēdējie!Paši saprotat,ka visu vārdu nevar rakstīt.......Iznāk tā,ka drīkst slavināt un pjedestāla celt,bet tiklīdz ir kāda kritika,tā kretinējošā frāze-JŪSU TEKSTĀ IR AIZLIEGTI VĀRDI!!!!!!!Es aiziešu uz to Dzirksteli un paprasīšu ,lai man uzrāda aizliegto vārdu sarakstu,ja nevarēs,zvanīšu uz Bez Tabu,lai brauc un izķidā to čūsku midzeni,lai tiek slikta slava pa visu republiku!Tā ir pilnīga patvaļā,ko atļaujas Dzirkstele,neiet runa par necenzētiem vārdiem,bet kurus ļoti gribētos pelnīti veltīt Dzirksteles cenzoriem.Kāda velna pēc tad vispār publicē negatīvus rakstus?Tad drukājiet tikai -viss mums rozā ,skaisti ,labi,pozitīvi,tad cilvēkiem vispār nevajadzēs neko komentēt-dzīvojam leiputrijā un laimīgi snaužam!Pilnīga Ziemeļkoreja cenzūras saistībā Dzirkstelē!

pirms gada, 2016.09.24 21:41

velreiz ijam

kretīni, kropļi, visi vārdi aiziet! Kurus tad cenzē?

pirms gada, 2016.09.26 15:06

Ija

Ko tu tā lec uz ecēšām?Dzirkstelē strādā?Vai kāds radinieks tur strādā?Cenzē,cenzē un tur jau tas cipars,ka citreiz aiziet rupjības,bet kom. ar kritiskiem vārdiem cenzē un liela starpība-vai raksti forumā,vai portāla tekošajā tekstā .Pamēģini!Un daudz no svara ir-par ko ir raksts un par kādām personālijām un notikumiem tiek rakstīts.

pirms gada, 2016.09.27 21:06

Ija

Es vispār nesaprotu,par ko saņem algu Dzirksteles darbinieki,jo interesantu un saistošu rakstu vispār nav.Ir pliekanība un faktu konstatējumi.Gada maksa par Dzirksteli ap 60eiro!Par ko???Protams,ka es nepērku un nepasūtu,jo tā būtu zemē nomesta nauda,bet daudzi pensionāri,kuriem nav interneta,pasūta.Žēl man to cilvēku....

pirms gada, 2016.09.24 22:03

80-tie

Nedrīkst komentēt neko sliktu, jo ir jārada priekštats, ka mūsu novadā viss ir kārtībā! Sūnu ciema vadītājus arī nedrīst aizskart, jo izdevīgā brīdī viņiem var ielīst D**** un dabūt kādu amatu vai piesaistīt Eiropas naudas! Rezumē: Jārunā labas lietas, viss kas notiek sliktais (dzeršana, korumpētība, shēmas) tā ir sagadīšanās un tiek veikta pārbaude!

pirms gada, 2016.09.26 16:11

2016

Kāpēc Dzirkstele neraksta par Stāmerienas kuģīti un kapteini? Nezin vai nedrīkst?

pirms gada, 2016.09.26 20:07

Jānis

Kas ir atļaut Apolonam, nav atļauts vērsim !

pirms 10 mēnešiem, 2017.01.15 14:25

Pievieno komentāru