Sacensības stundu laikā.

Labdien,bērnu vecāki un skolotāji! Man neliekas īsti pareizi,ka bērniem stundu laikā jābrauc uz sporta sacensībām.Šķiet,ka to sacensību jau ir par daudz.Gribētos zināt arī pārējo domas.

Rita

Varbūt Jūsu bērns ir talantīgs sportists?! Un nākotnē dzīvi vēlās saistīt ar sportu. Neko sliktu tur neredzu. Ne visi bērni dodas uz sacensībām, tikai tie kuriem tas padodas.

pirms gada, 2016.10.05 14:55

Mamma

Rita es tev pilnīgi piekrītu.Man ar bērns nodarbojas ar sportu un ja viņi brauc stundu laikā,es tur neko sliktu nesaskatu .

pirms gada, 2016.10.05 18:36

Lasītāja

Beidzot kāds par to ir sācis runāt.Kurš bērniem mācīs jauno vielu? Vai sporta skolotājs?Paldies tiem,kuri noorganizēja Lejasciema sacensībās ēdināšanu.Bet šodien,būtu kaut tiem bērniem iedevuši siltu tēju ar maizīti.Cikos tie bērni tika mājās un kāds bija vējš!Kauns,bet galvenais,lai ķekši būtu savilkti.

pirms gada, 2016.10.05 18:50

Kamilla

Tu taču pati varēji bērnam sataisīt tēju termosā un kādu maizīti uzsmērēt, ja zināji uz kurieni tavs bērns dodas. Tas tev ir par grūtu? Un vispār Tev ir tiesības savu bērnu nekur nelaist, lai sēž un mācās.

pirms gada, 2016.10.06 21:38

gulbenietis

Jus tiem berniem vel aizvien pakalas slaukat?

pirms gada, 2016.10.05 21:59

gulbenietis

Tas bija domats tiem norupejusiem vecakiem

pirms gada, 2016.10.05 22:00

Gulbenietim

Pēc Tavas pareizrakstības var spriezt,ka pats visus skolas gadus esi tikai atlēkājis un spriežot pēc Tava līmeņa diez vai Tava pakaļa ir tīra! Nevajag apsmiet tos vecākus,kuri tiešām rūpējas par saviem bērniem,priecājas ne tikai par viņu panākumiem sportā,bet grib dot viņiem arī labu izglītību.Domāju,ka katrs normāls vecāks spiedīs man plusiņu.

pirms gada, 2016.10.06 12:37

tante

Vecākiem ir ļoti augstas prasības pret skolotājiem, bet nesaredz problēmu pašā saknē. . .
Visu cieņu talantīgiem skolēniem gan sportā, gan citos mācību priekšmetos.
BET, ja nedēļā daudzos mācību priekšmetos ir tikai 2 stundas, vienu no tām vai pat abas skolēns neapmeklē, jo....ne jau tikai talantīgākajiem, bet gandrīz visiem ir jāpiedalās entajās sporta sacensībās, visādos, citādos izbraukumos u.t.t., tad , sakiet, lūdzu, kad skolēns varēs apgūt neapmeklētās mācību stundas tēmas?
Uzskatu, ka talantīgiem - sportā - skolēniem atbilstīgas sporta skolas, matemātiķiem - atbilstīgas skolas kurās padziļināti apgūst eksaktos priekšmetus, u.t.t., VISPĀRIZGLĪTOJOŠĀS skolās ļaujiet skolotājiem izmantot visas mācību priekšmetam iedalītās mācību stundas.
Ārpusstundu darbs - tātad - ārpus stundām!!!!

pirms gada, 2016.10.06 14:51

Lana

Taču visas sacensības un citu priekšmetu olimpiādes, kori, dejas arī notiek stundu laikā. Vienmēr tā ir bijis. Mans bērns aiziet uz konsultāciju, ja kaut ko ir iekavējis. Un skolotāji ir pretimnākoši. Tā kā nevajag atkal te celt problēmu, kur viņas nav.

pirms gada, 2016.10.06 17:13

gulbenietim Ronis

Pašam kļūdas,cienītais,bet māca citus. Nu jāsmejas gan! Tekstā 4 kļūdas. Taču beidzot paskatieties,gudrinieki,uz sevi,tikai tad sakāt kaut ko citam! Tu esi auns,gulbenieti dižais!

pirms gada, 2016.10.07 12:05

gulbenietis

Vispar jau man ir augstaka izglitiba, stabils apmaksats darbs Riga un veiksmiga, izdevusies dzive, ko nevaretu teikt par siem bernu bakstitajiem. Un nee, man skola sporta slikti gaja, nenema uz sacensibam nekur.

pirms gada, 2016.10.07 22:13

Arī māte

Nokārtojuši reiz būtu to ēdināšanas jautājumu,ja reiz rīko tās sacensības,Skolotājs pasaka,ka maizītes būs,bet nekā.Vai skola pat sviestmaizes nevar sasmērēt līdz?

pirms gada, 2016.10.06 19:24

tante

Lana, jā , piekrītu!
Olimpiādes, kori...u.t.t., notiek stundu laikā. Ja skolu valdē būtu ieinteresētas, likumu ievērojošas personas, kuras viennozīmīgi iestātos par stundas neaizskaramību, tad noteikti šis jautājums sen būtu atrisināts.
Taču.... mums ir TIK DAUDZ likumu, kurus tā skaisti apejam ar līkumu!
Ne jau tikai skolu dzīvē.
Palieku pie savas pārliecības. Stunda IR neaizskarama! Konsultācijas ir vajadzīgas, bet ne jau tāpēc lai skolotājs tajās mācītu stundā apgūto tēmu, bet papildus strādātu, ja stundā kaut ko skolēns nav sapratis.

pirms gada, 2016.10.07 11:18

cv

Tiešām esat slimi. Sesdienās un svētdienās tak neviens nebrauks, jo brīvdienas un vecāki saviem sīkajiem jau sagatavojuši darbus kas mājās jādara. Ja runā par izglītību, tad skolotājus tā vispār neinteresē, galvenais ir algas......

pirms gada, 2016.10.08 09:32

Gateris gulbenietim

Ar tādu pareizrakstību un tādiem tekstiem,kas no Tevis nāk ārā ņemot vērā to,ka Tev ir augstākā izglītība varu secināt,ka sēdi saeimā! Un zini,uz šodienu stabīls atmaksāts darbs pēkšņi kādā dienā vairs arī var nebūt un iesi Tu ar savu augstāko svešas pakaļas slaucīt.

pirms gada, 2016.10.08 14:27

darma

nu sacensibas stundu laika nav.nekas slikts. Piepalidzu savam bernam pec tam visu var atgūt no uzdotă. Tas ir katra attieksmes jautajums...gribĕs mācīties tas dažas dienas netrauces. Esmu par bernu sportośanu , mācības var atgūt....

pirms gada, 2016.10.08 15:09

Tētis

Protams sporta sacensības ir atbalstāmas, arī mans bērns kavē stundas sporta dēļ un diezgan daudz taču tas netraucē klasē arī mācībās būt līderim. Tie bērneļu aizstāvji te saradušies jo šie pārsvarā ir pie datora sēdētāji un dīvānā pirdēji, ņerkstekļi kas basto sporta stundas

pirms gada, 2016.10.08 16:52

Meiča

Vai apjēdz,ko pats esi sarakstījis,te iet runa par bērniem,kam patīk un padodas sportošana,tikai sanāk daudz stundas kavēt.Cik var saprast,tad pats arī esi visur līderis.Ja kas,tad ņerkstekļus (tā Tu nosauci bērnus,kauns Tev) neviens uz sporta sacensībām neņem.

pirms gada, 2016.10.08 18:24

To Meičai

Ja jau bērns netiek galā ar mācībām tad sports jāmet malā, un kauns man nav, jo jā ņerkstekļu ir ļoti daudz kam mammiņas pups vēl 9 klasē ir mutē

pirms gada, 2016.10.09 09:51

...

Visām aktivitātēm vajadzētu būt pēc stundām, jo prioritāte ir izglītība.Un tad vecāki, lai izvērtē, vai viņu bērnam to vajag vai nē. Jo stundu laikā, visi dikti aktīvi, bet ja to pašu pasākumu ieliek sestdien, svētdien- maz to gribētāju paliek. Pierādījums "Gulbenes apļi"- varēja tak piedalīties visi novada bērni, jaunieši, utt. Cik skaists massu pasākums varēja būt ar 1000tošiem bērnu...

pirms gada, 2016.10.11 21:18

Pievieno komentāru