slidotava

kaads nezin kur gulbene var noiireet slidas?

laaaaaa

es domaaju,ka Gulbenee nav tadas extras,kaa noiireet slidas, buus vien pashai japerrk ;)

pirms 4 gadiem, 2012.12.16 19:46

Ildze

Tie, kuri apmeklē jauniešu centru Bāze, var painteresēties-viņiem esot ziemas sporta veidu inventārs.

pirms 4 gadiem, 2012.12.19 21:38

Mārtiņš Indzeris

Noiireet slidas var Jauniesu centrā BĀZE

pirms 4 gadiem, 2012.12.23 16:01

dumdum

Nu padomā pats...Pamēgīni pa ūdeni paslidot. Ja neesi pamanījis ārā ir plusos uun kamēr vismaz nedēļu nebūs stabili mīnusos visu diennakti sllidotva būs slēgta

pirms 4 gadiem, 2012.12.27 23:32

Jānis

Kāda gan tā slidotava,ja no iesākuma tur ir hokeja borti,tātad hokeja laukums.
Lūk,Valmierā pie veikala "Valleta",parkā redzēju uzlietu slidotavu ar visiem slidotājiem.
Tāpat arī,jebkurš dīķis,šādos laika apstākļos vēl ir slidojams,jo slapjo sniegu var notīrīt,bet dīķa jau nav! :)

pirms 4 gadiem, 2012.12.28 23:07

Miķelis

Janka, rādi klasi, taisi slidotavu augšā! Man gan šķiet, ka tu pat slidot nemāki un par slidojamu ledu tev sajēgas nekādas!

pirms 4 gadiem, 2012.12.29 08:01

Jānis

Runājot par slidošanu,esmu visu bērnību spēlējis hokeju uz dīķa,un zinu,ko nozīmē notīrīt slapju sniegu ,un plus grādos spēlēt hokeju kaut vai dažviet peļķītes parādas.
Bet par slidotavas taisīšanu nu gan pārspīlē.Tas taču ir Pilsētas domes uzdevums,rūpēties par pilsētas labklājību ar valsts finansējumu,ne jau es ar ekskavatoru rakšu dīķi pilsētā par saviem līdzekļiem,un teikšu,nākat slidot.

pirms 4 gadiem, 2012.12.30 17:14

Jānis

Izstāsti labāk,kāda vaina ledum patreiz,ja ārā visu dienu ir mīnus grādi,bet slidotava slēgta? Vai tik nav cits iemesls,jo svētki taču,brīvdienas arī vajag un naudiņa arī ietaupās,jo nav jāmaksā ledus uzraugiem.

pirms 4 gadiem, 2012.12.30 17:33

brr

Jāni! Kādā mežā dzīvojam, ja Tev mīnusus termometrs rāda? Labākajā gadījumā pa dienu ir nulle vai +1! Un ja tagad teiksi, ka vienam nav nozīmes - nu tad jau ar termometriem nebūtu jēgas!

Ja tev tik ļoti gribas slidot - meklē nu augšā savu veco dīķi un šķūrē nost to sniegu! Vai arī - aizej uz stadionu un paprasi, ko nu tev vajag un piedāvā savu tik ļoti darbīgo un izpalīdzīgo roku, nevis sēdi netā un diskutē - kas td no šīs diskusijas mainīsies??

p.s. Stadiona darbiniekiem par šiem darbiem papildus neviens nemaksā - tas ietilpst viņa darba uzdevumos!

pirms 4 gadiem, 2012.12.30 18:20

Miķelis

Janci, tāds jocīgs izklausies pirms svētkiem! Kur tu te redzi mīnusus temperatūrā? Varbūt gradusņiks apgāzies? Ledus uzraugi tāpēc jau ir vajadzīgi, lai tādi " janči" atkusņa laikā nesabojā jau padarīto slidotavā. Gan jau būs mīnusi un tad varēs droši slidot.

pirms 4 gadiem, 2012.12.31 09:00

Teniss

protams buus miinusi un atkal vareesim slidot, bet tagad tacu var izmantos parku , kur var pasleepot, vai arii uzspeeleet Galda Tenisu , Vai kameer ir plusi izmantot stadionaa Tenisa kordu un uzspeeleet lielo Tenisu

pirms 4 gadiem, 2012.12.31 12:30

...

Kamēr jūs te strīdaties, slidotava strādā - vakar līdz pusdesmitiem vakarā slidoja visi kas gribēja

pirms 4 gadiem, 2012.12.31 14:28

Jānis

Nezinu gan kādā termometrā Jūs skataties,bet man elekroniskais termometrs rādīja -1,2 grādi un mašīnā arī rādīja -1grāds,un man par godu pēc pusstundas arī atvēra slidotavu,tā ka nevajag apsmiet,jo nevar jau zināt kurš smiesies pēdējais.
Paldies par atgādinājumu,par veco dīķi.Tā arī izdarīju,un esmu apmierināts.Starp citu dīķis jau bija notīrīts,tur puikas negaida,kad atnāks apmaksātie onkas un notīrīs.Izlaisti man liekas mūsdienu pilsētas bērneļi.Un nevajag te atkal tēlot aizvainotos.:)

pirms 4 gadiem, 2012.12.31 22:51

Par to pašu tematu

Varbūt kāds zina, kur Gulbenē var uzasināt slidas?

pirms 4 gadiem, 2013.01.01 01:05

Miķelis

Gulbenē to izdarīt nevar! Un, lai neviens nemelo, ka var.

pirms 4 gadiem, 2013.01.01 08:57

asinātājs.

Alfaa var, pat par brīvu, jau kādus gadus 3, 4, tik vajag zinaat pie kaa iet.

pirms 4 gadiem, 2013.01.03 23:56

Pievieno komentāru