Vīrieši apkārt laidēji

Nez visur precētie veči tā laiž apkārt vai tikai pie mums viņi ir tāds deficīts, ka visas gatavas paciest visu, lai tikai viņš būtu?
Vakar redzēju draudzenes vīru mašīnā mīcāmies ar citu, tas ko runā pilsētā arī neliecina par viņa ģimeniskumu... viņa šorīt stāsta, ka vīriņš no rīta pankūkas cepis... sarunās uzsver, ka nedzīvotu ar viņu, ja viņš būtu neuzticīgs... labāk neko neteikšu, bet redzot viņas vīru vemt gribās... nav vēl kopā pat piecus gadus, bet šim jau apkārt jālaiž.

piekriitu

jā labāk noklusē to, lai viņi cīnās paši kā var, žēl jau ir draudzenes ka kā muļķīte neko nenojauš

pirms 6 gadiem, 2011.02.11 13:31

skumji

ai ai laikam pa daudz ir to veču uz pasaules kas piiii..... apkārt, izkastrēt viņus

pirms 6 gadiem, 2011.02.11 13:33

....

Dzīve īsa...viss japaspēj.Un vispar neviens nevienam nepieder. Būsi vai sev to vīru noskatījusi un tagad škrobīte!

pirms 6 gadiem, 2011.02.11 13:47

draudzene

Nu zini,ja esi draudzene-izstāsti! Un ja viņa uzzinās,ka Tu zināji,bet neko neteici,ļāvi viņai citu acīs būt par muļķi??? Kam tad draudzene un draudzība domātas???
Es gribētu,lai man pasaka,tiešām. Vīrieši nāk un iet un labāk,lai lasās,kamēr mēs pašas jaunas,nevis tad,kad jau mūžs otrā pusē...

pirms 6 gadiem, 2011.02.11 14:09

Naiva30

Nu zini,it tādas draudzenes, kuras pašas gatavas ar draudzenes vīru salaist. Ko zini kas tā par sievieti, varbūt tīšām to dara. jo sievietēm jau arī, ka tik salaist ar otras vīru.
Acīs smaida un uztaisās par pašām nevainībām, bet aiz muguras, ka tik nocellēt, jo tā apliecina sevi, ka ir labāka un jaukāka. Bet vīrieši tik ātri uzķeras, tie jau vispār ir tāda suga,kuriem uzskats, ka savējai nav tas, kas palaistuvei un brīvas uzvedības sievietēm. Perversi!

pirms 6 gadiem, 2011.02.11 14:30

e

Nu ja tas vīrietis nebaidās, ka viņu ieraudzīs, tad jau viņam viss ir vienalga. nesaki tieši, dod mājienu viņai.

pirms 6 gadiem, 2011.02.11 16:20

Nee, visur precetie nelaiz apkart ar citam. Gulbene un Latvija tas gan ir laikam loti normali, bet citas valstis ta nav.
Draudzenei pateikt vajadzetu, tiesam dot majienu lai netere dzivi ar tadu, it seviksi ja vina ir teikusi ka nedzivotu ja sis butu neuzticigs. Es ari gribetu lai man labak pasaka neka runa apkart.

pirms 6 gadiem, 2011.02.11 21:44

ome

Baro vilku kā gribi, tik un tā uz mežu skatās. Ja tavs vīrietis ir tipisks "vilks", tad ir tikai 2 varianti:
1. Dzīvo mājsaimnieces/ sievas vai vienkārši gultas biedres dzīvi un samierinies ar savu statusu. Kaut kad jau mājās pārvilksies, katram lopiņam jau gribās SAVU alu/midzeni.

2.Pasaki"nē" paša sākumā - man ar tādu nav pa ceļam.
Pāraudzināt neizdosies( varbūt vienīgi uz vecumu, kad saprot, ka visas pasaules sievīetes jau neizmīlēt).
Tā apkārt laišana šitādiem bikšainiem - ir zināma pataloģija, tātad, neārstējama.

pirms 6 gadiem, 2011.02.12 11:10

Acīgā

Meliem īsas kājas , iz dzīves likums!Ātri vai vēlu nāk gaismā,nav diezko patīkami,sākās vispārēja neticība ,zūd cieņa,kas tomēr ir svarīgākā ģimenē.Kādas attiecības var būt,ja viens melo???Ar to jausākam domāt ,ja melo man ,melo piegulētājai,un melos visām,kas vēl trāpīsies ceļā ,pierādīts.

pirms 6 gadiem, 2011.02.12 11:18

zummm

Nu es ar iekomentēšu...
Manā miestā ar "kāda"sieviete - bērnu māte vēsi noraugās, kā viņas "vīrietis" vakaros, brīvdienās dod mizā ar citām...
Nu redz, kas ir...bail jau bail...ka nepaliek bez statusa un naudiņas (šajā gadījumā)....bet ziniet, lai nu katrs pats lemj, vai samierināties, vai neļaut sevi mīdīt...
Visos laikos, visās vietās ir izņēmumi, kas bauda gultas priekus dažādos paagos...Lai jau!!!

Bet es druškai izstāstītu...

pirms 6 gadiem, 2011.02.12 21:00

apkārtlaidēja

Nu jā , bet ar tiem apkārtlaidējiem arī iespējams apkārtlaidējas iet...bet varat saukt lietas īstajos vārdos un sataisīt sarunas: Jānis krāpj savu sievu ar annu, bet zane ar pēteri... un tā uz priekšu. Domāju, ka personīgie rēķini un scēnas jākārto privāti

pirms 6 gadiem, 2011.02.12 21:31

Kaķene brunčos

Tie "apkārtlaidēji" ir kā runči! Mīcās ar citu, pēc tam ar citu. Draudziņš laikam niez vai arī nav kur bāzt savu draudziņu. Tādus vajag kastrēt!

pirms 6 gadiem, 2011.02.12 21:59

domugrauds

Un tu kā nevari,tā nevari to veci dabūt,jo šis no sievas projām neiet vis.

pirms 6 gadiem, 2011.02.13 19:34

Acīgā

Domā ,ka vecis krāpjoties jel kādā veidā izrāda mīlestību...Jā tikai sevis ,jo vecim vairums sirdi nemāc,tas apmierina savas vajadzības-pie jaunākas dāmas ,jo viņam liekas ,ka līdz ar to viņš ir stilīgs,daži50 gadnieki pat solārijā iet ,lai novelkot apenes,sievietes acis krit uz brūno ādu nevis mazo draudziņu biksē.Mednieka gars ,kas liek lavīties no savas sievas pārņem tos galīgi,bet te naivās domā,ka tā ir mīlestība-domāt vajag,nevis veča maku šurīt.Tikai ar pliku seksu ,neuzbūvēt ģimenes dzīvi-tā ir liela māksla'šo ligzdu vīt,ja viņa ir tad sieviete to centīsies nosargāt,tā dabā iekārtots.Nesodiet bargi viņas par to,tā ir viņu ligzda.

pirms 6 gadiem, 2011.02.13 20:20

ja kas,

Bet bez ta sex ari tomer gimenes ligzda nepastaves. Un beizi vien ta milaka nemaz nevelas atnemt to virieti, varbut ari vinai ir izdevigak tadas slepenas tiksanas un nemaz nav vajadzigs vina zekes mazgat.

pirms 6 gadiem, 2011.02.13 22:05

Jancis1

Vai tos arpuslaulibas sakaros nav vainigas ari sievietes,vienmer kaut ka par maz.

pirms 6 gadiem, 2011.02.13 23:10

Pievieno komentāru