meklēju darbu!

Kur Gulbenē, lai atrod darbu sieviete? Varbūt kāds var piedāvat,ir brīva vakance? Iespējams kāds zin, kur varētu aiznest CV!!!

uzņēmējs

cienītā kundze, varbūt arī jaunkundze
cik es zinu, tad Gulbenē nav sava bordeļa vai Lienes iela, kur pietiktu tikai ar to, ka esat sieviete
ja vēlaties atrast darbu, tad korekti būtu vismaz minēt izglītību un iepriekšējo pieredzi,
ja es , kā potencionālais darba devējs, darba vakanses sludinājumā, minēšu , ka pieņemu darbā sievieti, tad , labākajā gadījumā tas izklausīsies, kā precību sludinājums,(meklēju sekretutku), bet sliktākajā, mani var iesūdzēt par dzimumu diskrimināciju

pirms 8 gadiem, 2009.11.18 21:06

gribu strādāt!!!

ko, lai atbild?!!!Neesmu ieinteresēta forumā ieietot CV!!!Ja kārtīgāk izlasītu, ko rakstīju,tad noprastu,ka lūdzu atsaukties kādam kurš var piedāvāt darbu vai kādam kurš zin uz kurieni var nosūtīt CV!Pietiktu ar to,ja uzrakstītu,kur un kāda ir vakance,tad jau es pati izvērtētu,vai mans izglītības līmenis un prasmes ir piemērotas šai vakancei,lai es uz to kandidētu!!!

pirms 8 gadiem, 2009.11.19 10:38

Strādīgā :)

Korekta atbilde...tai kura grib strādāt,jo tiešām,vajag zināt vai neesi noziedzniece,kas katrā vietiņā pastrādā ,ievāc informāciju,kur un kā glabājas naudas,kad un cikos varēs laupīt un organizēt nelāgas lietas,zināms,ka tādas mums te pilsētā ir bijušas.Un izglītības nav pat knapa 8 klašu,tiešām ,kādu darbu var piedāvāt,mums nav bordeļa GULBENĒ.

pirms 8 gadiem, 2009.11.20 21:00

Simtlatnieks.

Ku -kū! Ej simtlatniekos strādāt ,ja nav labas profesijas,kas spēj tev maizi dot,brauc uz kādu citu valsti,ja vien tev nav kā jau te min bērnu bars ,parādi,kauna traips par visu ģimi un tevi visi zin kā raibu suni,jo neslava velkās kā aste ne uzvārdu maiņas,ne maskēšanās ar pieaudzētu nagu ,matu ragu versijas neiet cauri!!!Pilsēta jau maza,var meža darbos iet!

pirms 8 gadiem, 2009.11.21 11:42

esnee

bez jūsu bordeļkomentāriem varētu pilnībā iztikt.:P

pirms 8 gadiem, 2009.11.21 11:43

Normāli.

Tas ir Gulbenes līmenis. Ja neziniet ko teikt, tad labāk paklusējiet.

pirms 8 gadiem, 2009.11.21 13:53

gribu strādāt!!!

Kaut kādi te jocīgi ļautiņi savākušies!!!
Esmu šokā!!!Ja es vēlētos strādāt bordelī vai par pērkamu sievieti,tad diezin vai jautātu kur ir brīvas vakances!!!Un nēesmu nkāda noziedzniece un ar afērām nenodarbojos!!!Esmu normāla sieviete,kurai ir ģimene un ir vēlme strādāt!!!Man nav 8 kl. izglītība,bet gan vidējā - profesionālā!!!
Man pretīgi visu šo lasīt...cik gan Jūs esat zemi cilvēki!!!
Tikai kārtējo reizi var pārliecināties,ka kādam ar attīstību ir problēmas!!!!

pirms 8 gadiem, 2009.11.21 14:20

Darba birža

A tu domā,ka te ir tā vieta ,kur čupām darbu dod,lasi,kas notiek Gulbenē ,kur tev darba vietas met no muguras ...visi to vien sūdzas,ka maz maksā,negodīgi izturās,kur vispār pusgadu nemaksā..no mākoņiem nokritusi vai esi ?Darbu var meklēt Rīgā,kur vēl šo to piedāvā.Un to,ka kāds atbild to, ko viņš redz ,lasa nav jāuztver saasināti.Dibini savu firmu,ja jau ir kāda profesionāla izglītība un dod darbu tādām kas to meklē,tad sūdzēsies par tevi nevis tu par kādu !

pirms 8 gadiem, 2009.11.21 18:44

gribu strādāt!!!

TIEŠAM ESIET KAUT KĀDI PARANORMĀLI:D
smiekls nāk....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kā vēl lai paskaidroju,ka mani intīmdarbs un darbs citās pilsētās ,arī ārpus Latvijas neinteresē!!!Lūdzu nerakstīt tiem kam nav ko piedāvāt!!!Savu pārgudro kritiku vai jēlos rakstus pauriet pie sevis!!!!!!!!Ja man būtu tādas finanses,lai uzsāktu savu biznesu, tad šajā forumā šāda raksta nebūtu!!!Mani neuztrauc kas ir bijis ar citiem,kā kurš kuru ir piekrāpis,apvedis ap stūri...man ir pieredze tirdzniecībā un neesmu saskārusies ar sliktiem darba devējiem....es vienkārši lūdzu atsaukties cilvēkus ,kuriem ir vajadzīgs darbinieks-(godīga,strādāt griboša,bez kaitīgiem ieradumiem)Un nav jau tā , Gulbenē ir tik slikti...tikai nevajag!!!Ir pilsēta maza....visi grib izdzīvot!!!

pirms 8 gadiem, 2009.11.21 23:15

uzņēmējs

es ar savu komentāru negribēju jūs aizvainot un arī negribēju izraisīt, Latviešiem tik raksturīgo, itsevišķi šajā grūtajā laikā, negatīvisma dubļu lavīnu, bet
valstī, pēc profesiju klasifikatora ir tūkstošiem amatu, Gulbenē ir daudz komersantu un arī budžeta iestāžu , kam vajag darbinjiekus, bet būtu naivi cerēt, ka tagad vienā diskusijā visi sāks rakstīt-
meklēju: sētnieci, apkopēju, pārdevēju, šoferi, virpotāju, dizaineri, finanšu analītiķi, kodolfiziķi, algotu slepkavu, .........
es nesaku, ka Jums vajag publiskot pilnu CV, bet dot vismaz mājienu, par darbu ko jūs vēlaties(spējat) darīt vajadzētu,
un vēl kas,
neceriet, ka publiskā telpā, kur diskusijas notiek anonīmi, vai zem pieņemtiem vārdiem, kāds atklās savu firmu, vai kontaktus, ar vakansēm, lai tiktu tālāk noriets
izveidojiet sev jaunu e-pasta adresi( ja negribat publiskot esošo, baidoties, kad kāds var atpazīt)un gaidiet darba piedāvājumus

pirms 7 gadiem, 2009.11.26 22:20

OOO

Uzņēmējs izskatās grib tev ko slepus piedāvāt,taisi e-pastiņu tik un būs kāds darbiņš,nu uz kādu laikciņu varbūt.Atturīgi ,bet tomēr tev ieteica visu kā dzīvē notiek ,tiešām ,ne jau tagad visi tev te darba piedāvājumus izteiks,ja nu algas aplokšnū...vai nu maz vai kas.Lai veicās uzņemējam un tev aktīvai darba meklētājai!

pirms 7 gadiem, 2009.11.29 15:36

Ilga

Iesaku Jums izveidot normālu e-pastu, kuru sastāda Jūsu vārds un uzvārds. Šis ''lailiii'' man atgādina to pašu kas ''sexii'', es kā personāla daļas vadītāja pievēršu uzmanību darba meklētāja attieksmei ar kādu nopietnību tiek meklēts darbs!

pirms 7 gadiem, 2009.11.30 16:16

Jā jā

Lailīiiiii,nu tiešām galīgi garām,iesaku iziet bezdarbniekos sagatavošanā kursu kā sevi pasniegt elementāras lietas,par apģērbu,kādai uz darba interviju doties utt.Citādi pēc deguna urbinātājas sāc likties...vēl uzlīmē lapeles meklēju darbu uz visiem afišu stabiem :)...diez vai līdzēs.

pirms 7 gadiem, 2009.12.01 00:33

gribu strādāt!!!

jā jā- klau,vari pati/pats nīkt savos bezdarbniekos un iet kursus kaut par lidošanu uz marsu!!!Man ir visas vajadzīgās prasmes un iemaņas...tādēļ nevelti es jau darbu esmu atradusi,bet tu vari turpināt sēdēt bezdarbniekos un iet kursos cik sirsniņa kāro:D smiekls nāk!!!!
paldies par koment.šajā forumā,var slēgt,jo darbu vairs nemeklēju!!!!:)

pirms 7 gadiem, 2009.12.01 10:49

arī vēlos strādāt...

31 gadu veca sieviete,meklēju pārdevējas darbu apģērbu veikalā, vai galantērijas.Ir vidējā izglītība,nepabeigtā augstākā.Mans e-pasts ir antrina66@inbox.lv

pirms 7 gadiem, 2009.12.01 15:47

Megija

Laikam jau man ar jāmeklē darbs foruma, jo UZŅĒMĒJI sludinājumos darbiniekus nemeklē.:)))

pirms 7 gadiem, 2009.12.02 12:13

gribu strādāt!!!

bet kādēļ ne?!
jāizmanto visas iespējas,lai atrasti darbu!!!
un kas gan tur slikts,ja šeit atstātu savu e-pasta adresi,mazu aprakstu par sevi,iespējams darba devējs atrod darbinieku!!!
ne vienmēr ir iespējams zināt kur vajadzīgi darbinieki!!!

pirms 7 gadiem, 2009.12.02 12:40

gribu strādāt!!!

ILGA- atvainojiet...bet kāda man daļa par to, kas Jums liekas!!!!!!!!!!!
Meklējiet šajos laikos tādu, kas atstās Jums nez kādu e-pasta adresi,kas sastādīs vārdu uzvārdu utt. un nez kādu aprakstu par sevi i-neta forumā!!!varu jau atstāt e-pastu ar vārdu un uzvārdu,bet vai no tā Jums paliks labāk,jo tāpat tas nebūs mans,bet izdomāts!!! Kad atsūtīsiet ko Jūs varat piedāvāt,tad arī aizsūtīšu savu CV, pat foto, pieteikuma vēstuli un visu ko vien vēlēsieties!!!CILVĒKI MEKLĒ DARBU,BET JŪS,KAM KRĪZES LAIKĀ SMADZENĪTE SAGRIEZUSIES ,SAVU KRITIKU ATSTĀJIET PIE SEVIS!!!!!!JA NAV KO PIEDĀVĀT,TAD NELIENIET TUR KUR JŪS NEPRASA!!!

pirms 7 gadiem, 2009.12.02 12:49

Pievieno komentāru