Hei, sasaucamies!

drīz būs tā, kā kādā multikā, ka staigās pa mājām un ūjinās, lai sastaptu kādu dzīvu dvēseli. arī jaunajiem tik skatieni uz labākām un bagātākām zemēm vien griežas. Cik jūs vēl esat palikuši gulbenē un kā jums klājas!!! sasaucamies!

Pēdējās korekcijas veica Tamarau, 2010-03-02 15:32

fiiiiiiiiiiiiii

Esmu te. Pelnu Gulbenes līmenim mēreni. Komunālie maksājumi aprij visu naudu. Mazliet paliek pāri ēšanai. Un tomēr jāpateicas Dievam, ka esmu mājās, ka man ir darbs, ka apkārt ir mīļie un labi cilvēki.

pirms 7 gadiem, 2010.03.02 11:23

dūda

Es ar' tepat! Sūdzēties nevaru, tik komunālie daudz "paņem"! :(
Būs jau labi!! :)

pirms 7 gadiem, 2010.03.02 12:41

dzin dzin

es ar vēl tepat. drīz beigsies bezdarbnieka pabalsts. Palieku bez iztikas līdzekļiem. Par maksājumiem nerunāšu. māca mani pierakstīties trūcigajos. nespēju ar to samierināties. man joprojām liekas, ka tas nenotiek ar mani. bet, ja nopietni - ārprāts!

pirms 7 gadiem, 2010.03.02 12:54

ggg

es ar te...vēl...jauna,skaista,spēka pilna,strādāt griboša,varoša!bet diez vai ar to, ka esam Latvijā, blakus mīļajiem samaksāsim komunālos,paēdīsim,apģērbsimies un izskolosim bērnus!!!!neviens cits jau mums neko neiedos,bet pašiem priekš sevis nav kur nopelnīt!nestrādāju jau laiku...līdz ar to bērnu dārziņā nevaru palaist,nopirkt visu ko vēlētos un pie kā pierasts arī nevaru,vīra alga knapi pietiek mēnesim,komunālie parādi krājas,ko darīt-ēst vai maksāt?nemaksāt nozīmē drīzumā attapties uz ielas!kā būs iespēja tā drīzumā brauksim prom!!!!vismaz uz tik ilgu laiku kamēr Latvijā uzlabosies situācija!!!bet domāju ka tie augšā stāvošie vīri izputinās visu!!!un atpakaļ nebūs kur atgriezties!!!žēl, ka valsts nolaista un cilvēki cieš savā dzimtenē!

pirms 7 gadiem, 2010.03.02 14:54

ssssssss

kā redzi, šajos laikos nelīdz ne glītums, ne skaistums, ne jaunība. darba kā nav, tā nav. laikam jau arī būs jāpiepulcējas tiem gājputniem, kas velk uz ārzemēm. nevar jau zināt, vai tur zāle ir zaļāka, kā Latvijā, vai debesis zilākas kā dzimtenē, bet nekas cits neatliks kā pamāt ardievas.

pirms 7 gadiem, 2010.03.02 18:52

ggg

tur vismaz var atrast darbu!!! un ne jau par 100ls mēnesī kā te

pirms 7 gadiem, 2010.03.03 14:23

lauķis

Nu mums te laukos idille komunālo maksājumu jomā:paši piemetam, paši kurinām, paši sildāmies! Pavasarī uz mežu prom, sazāģējam, samaksājam traktoristam, atvedam mājās,saulē izžūst, tad skaldīšana, ielās krāmēšana!Strādāt vajag!Katru dienu malciņu ar ragaviņām no malkas šķūņa uz kurtuvi.Apkures sezona BEZ pašu darba -- 1000Ls! Tā teikt, nesildāmies pie gatava!Un nav ko pīkstēt-krīze ir galvās!

pirms 7 gadiem, 2010.03.04 14:04

bet nu tak

Gulbenē un novadā ir daudz darba piedāvājumu un IR darba vietas. Pārāk daudz darba devējiem nākas noklausīties trekno gadu izlaisto cilvēku tekstos: ko? alga nebūs pat 700 Ls, man iepriekšējā darbā maksāja vairāk par tūkstoti!

Patiešām strādāt negrib, tikai pelnīt. Bet nu hallooo....citi, kuri nevar galus savilkt kopā lūgtos pēc darba vietas, bet ja pat piedāvā un atbilde ir stulbāka par stulbu, apzinoties tādu faktoru kā "pēc tam"! - atbilde ir - ai, es labāk bezdarbniekos, man liels pabalsts! Jā, super - un PĒC TAM, ko pēc 3 mēnešiem? Idioti

pirms 7 gadiem, 2010.03.04 17:59

bet nu tak

Bet konkrēti par tēmu - jā, arī es esmu vēl te. Izstudējos augstskolās un atriezos savā dzimtajā galā - un te ir lieliski. Jā ir. Un man ļoti patīk pilsētas svētki, pēdējos gados mūsu ģimenē pat gaidītāki par Ziemassvētkiem :D Ceru, ka tādi būs arī šogad.

Ja kāds vēl "izslēgtu" sniegu varbūt arī citiem pazustu tā bezcerības - saucam Laimes lāci - sajūta!

pirms 7 gadiem, 2010.03.04 18:03

nu nu

Tad nu uzrakstiet, KUR Gulbenē var atrast darbu? Piemēram, jauniete bez iepriekšējas pieredzes?

pirms 7 gadiem, 2010.03.05 10:24

bet nu tak

Jaunietes bez iepriekšējas pieredzes iet parasti studēt!

pirms 7 gadiem, 2010.03.05 18:07

līkais

...... prostitūcija ir izeja ..pie tam lielākās "tikumības" aizstāves parasti ir sievietes -ir statistika, ka apmēram 25% sieviešu precās nevis dēļ mīlestības, bet racionālu apsvērumu dēļ - tātad lūdzu jau ir 25% PROSTITŪTU - tālāk vēl labāk - no 75%, kuras precas aiz mīlestības - pēc dažiem gadiem trešā daļa vairs nemīl savus vīrus, bet turpina dzīvot kopā -tāpēc, ka - ir materiāli atkarīgas, bērnu dēļ, tāpēc, ka nebūs kur dzīvot -lūdzu Jums vēl 25% PROSTITŪTU - tāpēc vajag likt mierā prostitūtas -tas ir tāds pats pakalpojums kā iešana prie friziera - tas vai sievietei samaksā vai aizved uz kino un kafejnīcu lietas būtību nemaina - īepriekš teiktais nav pārmetums sievietēm, bet gan aicinājums padomāt ..prostitūcijai mūsu dzīvē ir liela nozīme...un nodokļi būtu

pirms 7 gadiem, 2010.03.07 22:22

domaju

prostitūcijai Gulbenē nebūtu pieprasījuma. Maz tādu, kas var atļauties par to maksāt

pirms 7 gadiem, 2010.05.10 14:07

virs

Ja, kapec maksat, ja var dabut par velti, tikai izvizinot krutaka auto

pirms 7 gadiem, 2010.05.18 12:59

es

nezinu gan vai ar auto vien pietiek......skumīgi ja tā.............
Ir Latvijā iespēja tik jāpadomā vairāk ar galvu un tieši tā kā raksta vai man nemūs 700Ls es taka pa 300Ls neiešu strādāt.........tas tiešām viss sākas mūsu galvās....

pirms 7 gadiem, 2010.05.18 13:33

Students

Gulbenē esmu reti, bet vienmēr tomēr ir patīkami atgriezties uz mājām. Mājas kautgan atrodas laukos, tāpat Gulbenē.
Lai kā būtu, ir prieks, ka mazā pilsēta tomēr vel turās, nu nevajag padoties.
Manuprāt, tagad tieši vissliktākais būtu vienkārši braukt prom sēnes lasīt. Kas tad paliek te? Nekas!

pirms 7 gadiem, 2010.05.24 03:34

to Students

redz, kur arii plashais redzesloks nosleedzaas, jo ir arii cilveeki, kas taalaak par robezhu nav tikushi un tos nostaastus par seenju lasiitaajiem tikvien dzirdeejushi. ir pietiekoshi daudz latvieshu, kas straadaa aarvalstiis gan graamatvediibaas, gan menedzherosh dazhnedazhaadaakajaas nozarees, gan privaatuznjeemeejdarbiibaa un ne tikai.. taa ir tikai maza dalja no visaam iespeejaam.. a seenes lasiit ir labi Latvijaa, sevishkji rudenii, tas gan ir feini :)

pirms 7 gadiem, 2010.05.24 18:19

Tas pats Students

Nē nav nekādu problēmu strādāt ārzemēs.
Tas bija vairāk domāts, tādā ziņā, ka, vismaz man zināmi cilveki, kuri šeit nemāk, vai pat negrib atrast darbu, par to vien tikai domā kā aizbraukt uz ārzemēm, padarīt kautko, kas parasti noslēdzas ar mazapmaksātu darbu.
Esmu arī par sēņu lasīšanu mūsu mežos.

pirms 7 gadiem, 2010.05.25 00:37

Pievieno komentāru