Dzīvās mūzikas pasākumi, grupas...

Tāx, tikko sāku pa Gulbeni dzīvoties un secinu, ka te laikam vienīgie pasākumi ir lielā mērā šlāgeri, jauniešiem pamatā interesantākā lieta šķiet improvizācijas teātri. Štukoju tāpēc uzrīkot kādu lādzīgu pasākumu ar dažādām jaunām vai puslīdz zināmākām grupām vairāk uz pagrīdes pusi.
Te nu jautājums - kādas grupas labprāt gribētos un vai Gulbenē arī kādas ir.
Saprotams, ka lielākās izmaksas sanāktu tieši par transportu uz šejieni, tāpēc labprātāk no apkārtējiem novadiem gribētos dzirdēt, kas te labs darās. :)

zaķis

"Dzen Laiviņu" it kā ir savējā grupa, bet cik zinu, ka viņi pa Rīgu visi, tādēļ nav ne jausmas par ceļa izmaksām.

Tad Jaungulbenē vai Rankā ir puišu grupa. Viņi ir improvizācijas teātrī spēlējuši. Ir viņiem viss aprīkojoms arī.

Ir vēl grupa "Alise" ar gulbenieti Sabīni Krilovu priekšgalā :)

pirms 5 gadiem, 2012.01.09 13:31

CeeeeKay

Vaiiii, par tāda tipa izpildītājiem nudien neiet runa... :D

pirms 5 gadiem, 2012.01.09 21:51

jahans

Nu mīļais, ja esi tāds spečuks, tad jau tev pašam jāzina, kas ir topā!!! Nav jau mums te tādas naudas, lai par konci maksātu 10 Ls par kādu krutu grupu - te ir nedaudz zemāks līmenis un visi esam laimīgi!
Uzskatu, kas mūsu novadā ir pietiekami koncertu un grupu....

Bet Prāta vētra gan noderētu!!!

pirms 5 gadiem, 2012.01.10 12:42

Arvis

Es uzskatu, ka Gulbenē diezgan bieži uzstājas Latvijā pazīstami mākslinieki.

pirms 5 gadiem, 2012.01.10 21:07

Saaaa

Man jau tieshi liekas ka prieksh jaunieshiem ir pietiekami daudz , kaa piemeram bija visi grafomani, gacho, musiqq utt. Nav jau taa ka tikai shlaager grupas ir gulbenee!

pirms 5 gadiem, 2012.01.10 21:08

sise

Re no kalnienas ir grupa R.P.M
loti labi puisi spele!un cik dzirdeju diezgan pieprasiti!

pirms 5 gadiem, 2012.01.10 21:17

CeeeeKay

Nu mīļais, žēl, ka nesaproti, ka galīgi runa nav par kaut kādām lielajām un zināmajām grupām, bet gan vairāk par tāda tipa kādas pamatā, piem, Rīgā uzstājas rokmūzikas klubos, domāju vairāk SKA, Punk... :)
Tāda tipa pasākumu šeit nav.

pirms 5 gadiem, 2012.01.10 21:25

CeeeeKay

Lai klāstītu, ko domāju par tevis nosauktajiem un šeit bijušajiem, tad man būtu jāsāk rakstīt rupjības.

pirms 5 gadiem, 2012.01.10 21:29

CeeeeKay

Vairāk uz pagrīdes pusi, ir arī tomēr cilvēki, kuriem tā parastā Latvijas masu kultūra sākot ar visiem "reperiem" Gacho, Gustavo, beidzot ar Musiqq un Reinikiem nu nebūt neliekas pievilcīga... :D

pirms 5 gadiem, 2012.01.10 21:33

cccvvvv

cik tu esi gulbenē redzējis/usi panku,dredaino utt.gulbene ir šlāger un popa pilsēta

pirms 5 gadiem, 2012.01.11 12:35

Santaa

kursh tad ies uz tiem taviem pagriides pasaakumiem??

pirms 5 gadiem, 2012.01.11 18:21

CeeeeKay

Nu nez, esmu bijis uz simtiem pasākumu, kuros nav neviena dredainā nedz panka, bet vienalga ir forši un neskan šlāgeris vai pops... :D

pirms 5 gadiem, 2012.01.13 19:52

CeeeeKay

Nu nez, esmu bijis uz simtiem pasākumu, kuros nav neviena dredainā nedz panka, bet vienalga ir forši un neskan šlāgeris vai pops... :D

pirms 5 gadiem, 2012.01.13 19:52

SANSAN

Ak sievietes ,,,,,ļooti jauks pasākums ar dzīvo mūziku bija 8.martā jaunajā Bistro kafejnīcā ,kas atrodas Lāčplēši Moto servisa ēkā ,tur arī ikdienā var ļooti garšīgi,lēti un ātri paēst .Paldies Vijas kundzei un Ozola kungam par jauku pasākumu.

pirms 5 gadiem, 2012.03.09 11:56

viesis!

21.maijā-Litenē! Labs pasākums visām gaumēm.... gan pa dienu, gan pa nakti!

pirms gada, 2016.04.27 18:58

Pievieno komentāru