foto salons

Kāds varbūt zin vai Gulbenē ir fotosalons, kur varētu skaistu ģimenes bildi (piemēram) uztaisīt?

Vai varbūt - ja nav Gulbenē, kurā no tuvākajām pilsētām ir?

fotografe

Madona ir labs salons Astra, centra kur ir maza Maxsima, aiz tas, kadi 100 metri, man patik!

pirms 6 gadiem, 2010.12.04 17:40

arī gribēju foto.....

Gulbenē nav.....nav ...nav....

pirms 6 gadiem, 2010.12.10 13:19

Fans

Jums ir nauda fotogrāfijām? Laikam domē strādājat...

pirms 6 gadiem, 2010.12.10 14:42

foto

Vai esat gatavs maksāt par skaisto bildi 10 Ls. kāpēc tik daudz ? Jo fotogrāfs veltīs jums un ģimenei laiku, apsēdinās, izgaismos, lai izskatītos vislabāk, tad apstrādās datorā, tad izdrukās uz laba papīra. Bez tam jau iepriekš būs nopircis labu fototehniku un gaismas par vismaz pāris tūkstošiem. Ja tas viss būtu iespējams ar ziepeni par 100 ls pāris minūtēs, tad jau varētu bildes par latu arī taisīt.

pirms 6 gadiem, 2010.12.10 16:34

fun

Fanam - tu laikam galvu durvīs esi iespiedis! Kur sakars domei ar manu jautājumu.

Es vnk gribu ģimenes bildi uztaisīt - nav nekas krimināli sodāms!

Ej - izgulies - savā domē!

pirms 6 gadiem, 2010.12.10 18:57

fun

Jā, esmu gatavs maksāt 10 Ls par vienu bildi!

pirms 6 gadiem, 2010.12.10 18:59

Fans

Visi Fana komentāri ir jāuztver, kā sarkasms!

pirms 6 gadiem, 2010.12.11 02:26

ha

Es jau biju gatavs maksāt, cik prasīs, lai tik smuku salonbildi uztaisa... Rezultātā, foto aiz policijas, sanāca vidusmēra bildīte. Labi, mājās nav tādu prožektoru, bet tas ar viss,nekādas fantāzijas, ne izjūtas, lai bilde būtu ar prieku skatāma, nebija.Tikai fakta piefiksēšana ar kameru. Ar ziepeni (kas tagad nemaz nav tik sliktas)sanāktu tas pat un labāk,un bez maksas....

pirms 6 gadiem, 2010.12.11 20:02

371Ludmila

Sveiki! Mazliet nodarbojos ar bildēm. Sākas silts laiks, dabā bildes sanāk ļoti skaistas. Arī mājās bildēju. Atsūti koordinātes, aizsūtīšu savus darbus, izvērtēsi,izdomāsi. Mans e-pasts ljuda5@inbox.lv

pirms 5 gadiem, 2012.05.07 09:13

juse

Pilnīgu piekrītu!!!!!:(((( Kāzu bija bildes nekādas (lai būtu vidusmēra...), pat elementāri piekārtot matu šķipsnu vai ziedus nejēdz, kādu fantāziju vēl:DDDD
Bērnu labāk vispār nebija vērts tur vest un maksāt par bildēm-stīvas un nekādas-žēl mirkļa(zīmīga) un arī naudas. Mājās ar ziepīti daudz dzīvākas sanāca, tik vien, ka nav tās tehniskās kvalitātes un profesionālu zināšanu par gaismām u.c. (bet to jau Gulbenē tāpat arī tur nevar dabūt)

pirms 5 gadiem, 2012.05.09 10:50

Pievieno komentāru