K.Valdemāra pamatskolas skolotāji un Direktore.

Kas tajā skolā vispār notiek????Tur ir kā kollonijā cits citu aiztiek!Un par skola galvu vispār nerunāsi(Direktori)Un kad direktore var pacelt roku pret saviem skolēniem tiešām tajā skolā notiek brīnumu lietais vai arī šausmu lietas...

Skolēns

Kas ir, cirks aizbraucis un tevi klaunu pametis, mazāk zāli pīpēt vajag, nesapņosi par šausmu lietām!!!

pirms 2 gadiem, 2015.02.14 16:11

Tur mācījos

Tas kas tur notiek zin paši skolēni kas tur mācās un mācijās... Katrā ziņā par šīs skolas Direktores nervu sistēmas stāvokli jautājumi ir lieki.... Kad skolā viesi-laipna kaķenīte,kad skolā ikdiena un neviens cits-histēriska vadone

pirms 2 gadiem, 2015.02.15 19:44

Atceros

Bargo 2. VSK direktores Briedes kundzi, rēca kā nelabais :D

pirms gada, 2016.06.17 03:03

...

Kādam laikam savas dzīves un savu problēmu nav vispār, ja 14. februārī jeb Valentīndienā bija jāuztraucas par kādu nervu sistēmas stabilitāti.

pirms 2 gadiem, 2015.02.19 22:13

Kociņš

Kas ir memļak, atkal skola vainīga, kāds aizvanoja nabadziņu. Palien zem mammas brunčiem, mierīgāk jutīsies. Memļak, nepīpo Priekuļu slikto zāli, tā rada šausmigas halucinācijas!!!

pirms 2 gadiem, 2015.02.20 10:00

Emīls

Kāpēc vienmēr vainot skolotājus un direktori ? Varbūt kādreiz būtu vērts padomāt par pašu skolēnu uzvedību un atsevišķu vecāku attieksmi. Bērni esot vecāku spogulis- vienu otru reizi tas ir ,maigi izsakoties, briesmīgs.Ļoti žēl ,ka tā...

pirms 2 gadiem, 2015.02.20 11:11

Marihuāna

visi tur lieto zāli un aiz stūriem pīpē

pirms 2 gadiem, 2015.02.21 19:24

skolas berns

Manuprat taja skola berniem nav idiala uzvediba bet neviens nevar but idials. Visi parasti skatas uz citiem, bet uz sevi pat aci negrib uzmes. Si skola censas but visur un tas ir labi.

pirms 2 gadiem, 2015.02.24 18:08

,

cik ilgi tā skola vēl eksistēs.?

pirms 2 gadiem, 2015.03.01 15:08

Skola

Un citā skolā viss būs ideāli, tur jūsu izlaistos, aprobežotos, slinkos utt., jaunekļus apmīļos, apmainīs pamperus, ar karotīti pabaros!!! Varbūt izcilā māte, paskaties uz sevi spogulī, un tad sāc meklēt vainu kur citur???

pirms 2 gadiem, 2015.03.02 10:30

skolai

Bērni lielāko dienas daļu pavada Jūsu vadībā un mācās, un vai tur arī nav jūsu vaina, ja viņi ir izlaisti, aprobežoti, slinki, kur ir jūsu profesionalitāte?

pirms 2 gadiem, 2015.03.02 16:33

Skola

Pirmkārt, nav liela saistība ar skolu, tik vien kā arī mani bērni mācās šajā skolā un redzu, dzirdu, cik daudz ir izlaistu,slinku,pamestu bērnu, kuru vecāki visur meklē skolas vainu! Aizej un pastrādā uz skolu, tad redzēsi mūsdienu demokrātiju un skolēnu vecāku (daudzu) debīlismu augstākajā pilotāžā!!!

pirms 2 gadiem, 2015.03.02 18:12

...

Izlaisti un aprobežoti bērni gan diemžēl nāk no ģimenēm. No normālām ģimenēm bērni arī paši ir normāli un ņem pretī, ko skola tiem dod, bet ja ģimenē ir aprobežoti uzskati un nostāja, ka visur vainīga ir skola, tad gan bērns arī neuztvers skolu nopietni un skolotājus necienīs.

pirms 2 gadiem, 2015.03.03 20:06

zinis

Bet nav neviens apstrīdējis parunu- nav dūmu bez uguns-, seciniet paši katrs savu taisnību.

pirms 2 gadiem, 2015.03.03 19:53

Niķis

Meklē vien sev attaisnojumu, visi izlaisti, visi aprobežoti, paši balti un pūkaini.

pirms 2 gadiem, 2015.03.03 22:36

Stiķis

Es nemeklēju attaisnojumu, jo nevienā no saviem komentiem, neminēju vārdu visi, bet mēģināju izskaidrot mūsdienu demokrātijas kalngalu, skolēnam ir atļauts viss, bet pienākumu un atbildības NAV!!! Jo daudzās ģimenēs, pusģimenēs šos vārdus nepazīst!!!

pirms 2 gadiem, 2015.03.03 23:01

uho

Kādreiz tāda direne bij Daukstu skolā , ķērca ,bļāva, bez satapiņa, bet nu jaunie likumi ,lika pieklust un steigā novecoja līdz nepazīšanai .Tādus neviens nepārmācīs ,gaudoņas bijuši visos laikos ,labi kato ,no 1000 tik 1 .

pirms 2 gadiem, 2015.03.05 17:23

Es

Visi tajā skolā ir izlaisti,tur nekadas paklausibas nav!Ari bernu sekmes ir zema limeni,uzvediba zem nulles.Direktorei japadoma,vai tada skola vispar vajadziga..

pirms 2 gadiem, 2015.03.23 19:21

Ahā

Redz, kādam atkal uznākusi vēlme atsvaidzināt tēmu, lai nodemonstrētu savu personisko muļķību. Primitīvi, sekli, aprobežoti vērtējumi.

pirms 2 gadiem, 2015.03.23 23:09

omīte

Mani mazbērni arī mācās šajā skolā - viņi nav izlaisti, nepaklausīgi, nesekmīgi, viņi ir pieklājīgi un prot uzvesties gan skolā, gan mājās, gan sabiedrībā . Daudzi viņu klases biedri arī ir labi bērni, visus nevajag mērīt ar vienu mērauklu. Skola ir laba un nevajag rakstīt visādas muļķības, labāk paņem grāmatu un pamācies. Es kā omīte jūtos aizvainota, ja raksta VISI.

pirms 2 gadiem, 2015.03.24 16:39

Absolvente

Es šo skolu absolvēju pirms 5 gadiem un ar teicamām sekmēm. Skolotāji vienmēr bija atsaucīgi un pretimnākoši (t.s. direktore ;) ). Varu pateikt, ka visa panākumu atslēga ir pašu audzēkņu vēlmē pilnveidoties un apgūt vielu.
Tā kā manā pamatskolas laika bija nesekmīgi audzēkņi, ta arī tagad tādi ir. Tāda situācija ir visās skolās un visās klasēs.
Bērniem pašiem ir jāzin iemesls, kādēļ viņiem vajag izglītību. Un jo lielāka ir vēlme pēc labas izglīības, jo lielāka motivācija darboties.
Gribu piebilst, ka viena pagale nedeg - izturoties nelaipni pret skolotājiem, nevar gribēt saņemt pretī labu attieksmi! :)

pirms gada, 2016.05.16 17:04

Es

Jau pāris gadus atpakaļ skolu vajadzēja slēgt, kad vāca parakstus blakus novadā par pastāvēšanu.

pirms 2 gadiem, 2015.03.27 19:55

Nu

Skola nav vainīga , ka skola tiek laisti arī tadi sīkie , kuriem normāla uzvedība nav iemācīta, ja pa pagastu var kaut vai ar pliku pakaļu skraidīt un senči par to neko nesaka,tad ir kā ir. Manuprāt, skolas uzdevums ir ļaut apgūt pamatizglītību , nevis tādas uzvedības normas,kuras būtu jau jāiemāca vecākiem.
Tā kā ieteikums šīs diskusijas autoram- aizej uz skolu pats pajautā un noskaidro kā viss notiek, nevis te tagad kaut ko murgo.

pirms 2 gadiem, 2015.09.05 12:35

ssssssssssssssssssssssss

man jau si skola besi direktore neparko dazreiz blau un aiskar mani citiem meoesaku nakt uz k.valdemar patskola

pirms 2 gadiem, 2015.11.11 12:00

!!!

Ej uz Adulienu !!!

pirms 2 gadiem, 2015.11.11 12:01

Pievieno komentāru