pašnāvnieces

Vienos naktī netālu no Svelberģa uz braucošās daļas gandrīz pašā vidu divi skuķi bez atstarotājiem kā balti rēgi stāv ar izstieptu roku. Es pēdējā brīdī ieraudzīju, jo vairākas mašīnas nāca pretī un viens vēl bija tieši aiz manis, tam laikam bikses pilnas, bet tās pašnāvnieces man pāris metri priekšā. Ja apnikusi dzīve, atrodiet citu veidu kā padarīt galu, lai kāds šoferis stulbo pēc nedabū sēdēt ķurķī un cik dzirdēts, tajā kilometrā ir ļoti daudz notriektu mirušo, varbūt der padomāt ar galvu, pirms bojā dzīvi sev un citiem.

janculs

Būtu izkāpis un pateicis nevis šeit raksti,domā viņas lasa dzirksteli?

pirms 3 gadiem, 2014.07.12 16:35

:0

Arī man ir lūgums-LIETOJIET ATSTAROTĀJUS!!!! Nu,neredzu es jūs! Un mamašas ar ratiņiem...tas vispār ir kaut kas... Rati uzstumti uz brauktuves pati stāv uz ietves un ļurina pa telefonu.

pirms gada, 2015.11.28 17:13

!

Tas viss ir par velti,nudien tā vien liekas,ka vienai daļai jau apnicis dzīvot.

pirms gada, 2015.11.28 22:56

Tumsa

Nu šodien viena trakā mauca pāri ielai mašīnai gar pašu priekšu un protams bez atstarotāja.Bērni tāpat iet pāri ceļam bez atstarotājiem.Cik tad daudz vajag cilvēkam,lai sāktu saprast?

pirms gada, 2015.11.30 22:08

Jānis

Un tās tantiņas kuras neskatās vai brauc mašīna vai nē, tik iet pāri ielai. Arī tīrākās pašnāvnieces!!!

pirms gada, 2015.12.04 14:19

trakums

Braucot uz Stāķiem bieži var redzēt idiotus, bet īpaši pārsteidza, ka 10gadīgs puika stūma ratiņus bez atstarotājiem pilnīgā tumsā

pirms gada, 2015.12.04 17:12

fermeris

Ja tik tiesam no gulbenes uz Stakiem sanak saskarties ka nakts laika bez atstarotajiem duraku pilns.

pirms gada, 2015.12.04 18:08

Pievieno komentāru