Attieksme

Mana attieksme pret so valsti, kur maksaaju drausmiigos nodoklus, kur pensionaari sanem smiekliigas pensijas par kuru pat nevar izdziivot, kur skolotaaji un aarsti sanem tik pat smiekliigas algas. Nesanemot paliidziibu no policijas, vinu bezdarbiibas peec. Maksaaju drausmiigo cela nodokli un braucot pa celiem kuru nav.

Taapeec nekaunoties par to es peerku Krievijas degvielu, savu miskasti izberu braucot pa siem celiem. Cik iespeejams nemaksaaju nodoklus par savu uznemumu. Algas izmaksaaju un izmaksaasu aploksnees, kamer pret mani bus taada attieksme. Pec iespeejas visu perku arpus Latvijas robezam, lai sii valsts nesanem nodoklus no maniem pirkumiem Latvijaa. Maksaaju kukulus policijai par paarkaapumiem, lai valsts kasee neienaak nauda no maniem sodiem. Veikalos kuri piekriit luudzu lai neizsit man ceku par pirkumu.

Domajot par savu pensiju uz Latvijas valsti es nepalaujos, taapeec jau tagad domaaju kaa nodrosinaat savas vecumdienas.

bet var varbūt tā

valsts esam mēs paši » eS
arī neiesaistīšanās ir aktīva izvēle - tātad tie no mums, kas nepiepūlas izprast kā varētu mainīt šo valsti ir atbildīgi par to kāda šī valsts ir. un nesakiet, ka nav jēgas, nevar neko mainīt - daudziem vēlētājiem kopā ir spēks. latvieši vienkārši neiesaistās.
būtībā - kad tu salki - nemīlu šo valsti - tu saki - nemīlu sevi un neuzņemos atbildību par māju, kurā dzīvoju - plašāk raugoties ;)
No: http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/461850-mazo_algu_cilpa/comments

pirms 4 gadiem, 2013.04.26 08:14

iedzivotajs.

kāpēc tad tu dzīvo tāda valsti tagat taču ir briviba
brauc un dzīvo kur vien vēlies kaut vai uz to pašu
krieviju .Novēlu laimīgu ceļu.

pirms 4 gadiem, 2013.04.26 09:09

spītnieku savaldīšana

To jau viņi arī grib, lai mēs nemīlam savu valsti un savu tautu. Lai mēs atsakāmies no savas brīvības, valodas, lai zaudējam ticību. Lai domājam, ka esam muļķi un zagļi, kuri neprot vadīt valsti. Lai kļūstam par sivēniem un piesārņojam savu zemi, lai kukuļojam un tiekam piekukuļoti, lai zogam un apbrīnojam zagļus, lai kļūstam tādi kā viņi!
Tāpēc jau mūsu valsts pārvaldi un pašvaldības pārpludina kangari, stukači, komjauniešu vagari, kuri jaunos izdzen trimdā, bet tos, kuri nevar aizbraukt, padara par feodāliem vergiem pašu zemē, vecos un slimos nopērk par maizes kukuli, aktīvos vai saprātīgos ar vairākuma balsojumu nospiež pie zemes, naivos piemāna, vieglprātīgos izmanto, un tā pamazām iztīra teritoriju.
Neatbalstu savas zemes piecūkošanu un kukuļošanu, bet par nodokļiem un pensijām patlaban piekrītu, kamēr valsts pārvalde vienmēr atradīs naudu parexiem, metalurgiem, zelta tiltiem, uzpūstai un stulbai birokrātijai, netaisnai tiesai, tikmēr savu naudu katrs pats lai optimizē. Sistēmu nevar mainīt ar to sadarbojoties, ejot tikai uz vēlēšanām un piedaloties "likumīgajā farsā", sistēmu var mainīt nesadarbojoties, izstājoties no tās, kļūstot maksimāli patstāvīgs un palīdzot citiem kļūt patstāvīgiem. Nevis cūkojoties, bet atrodot saprātīgu alternatīvu. Nevis kukuļojot, bet rīkojoties saprātīgi, meklējot alternatīvas, kuras tomēr nav pretrunā ar morāli un ētiku.
Tikai šķiet, ka kritisko punktu esam jau pārkāpuši, stulbums, kangarisms un alkatība ir ņēmuši virsroku. Protests un spītniecība pārvēršas kaitniecībā sev un citiem.
Ja kāds vēl palicis, kurš nav samierinājies, tad par spīti viņiem visiem - iekarotājiem, kangariem, izlaupītājiem un viņu slavinātājiem, izturi! Nebrauc projām, paliec šeit, mīli savu zemi un valsti, jo tā ir Tava! Turi godā savu zemi, neesi vepris, nemēslo! Nepiedalies un neatbalsti korupciju! Un neatbalsti tautai naidīgus spēkus, pat, ja viņi dzied tautu dziesmas, plivina karodziņus un dejo pastaliņās! Ja nevari mainīt sistēmu, jo "vairākums" lēmis citādi, tad stāvi viens, bet stāvi kā klints, savā zemē un savā vietā! Un neatdod ne pēdu! Ne santīmu, jo no tā viņi barojas!

pirms 4 gadiem, 2013.04.26 13:56

A.Vāne

Tas nozīmē, ka Jūs necienat pats sevi. Jo valsts sākas no mums katra.
Ja tik ļoti neapmierina, kas te notiek ( un tā ir ļoti daudziem), kāpēc par Vienotību tik daudzi balso? Kas bija tie, kuri nobalsoja par iestāšanos ES?
Tas, ka jūs maksājat algas aploksnēs- jūs atņemat šodienas pensionāriem un atņemat iespēju tiem, kas vairo Jūsu kapitālu, saņemt pensiju. Jūs atņemat bērniem, ugunsdzēsējiem ( ceru, ka Jums nekad nevajadzēs viņu pakalpojumus), neatliekamajai palīdzībai ( ceru, ka jūs tas neskars ( un jūsu tuviniekus, kad likvidēs vēl kādu slimnīcu, un parsvarā attāluma dēļ nebūs iespējas palīdzēt un nebūs arī ārstu kas to dara).
Kāpēc visi ir tik pasīvi un aktīvi neiesaistas? Tikai žēlojas un dusmojas. Bet tās ir žēlbas par savu nevarību un sūdzēšanās par sevi.

pirms 4 gadiem, 2013.04.27 22:22

Jānis

Troļļi mīnusus salikuši

pirms mēneša, 2017.10.22 13:38

...

Man kauns par musu Latviju,tik zemu nolaisties, ne velti Liene Šomase teica,ta job...na valsts no kuras jabeg prom.....

pirms mēneša, 2017.10.21 22:09

nnn

Kas, Tavuprāt, stulboprāt, ir tāda Liene Šomase, lai savu valsti nosauktu par ***nu? Viņa ir niecība un nodevēja, un Tāds esi arī tu(ar mazo burtu). Ej mācies un vairāk strādā, tad viss būs.....

pirms mēneša, 2017.10.22 08:12

Vineta

Man nav kauns par Latviju, tikko biju fotografēt-elpa aizraujas, cik mūsu Latvija ir skaista.
Kauns par valdību, iedzīvotājiem, tas gan.

pirms mēneša, 2017.10.22 10:24

Zelma

viss ir tam kurš ir negodigi nopelnijis,piezadzis,un tadu pilna valsts,sapuvuša diemžel valst,tadi patrioti ka jus ari patik zagļiem,kuri sež tur augša

pirms 30 dienām, 2017.10.22 20:00

Nutad

Svešu valstu ***laižas te nevajag, tin pa trasi prom.

pirms 30 dienām, 2017.10.22 20:57

Pievieno komentāru