Iedvesmosim labajam! Gulbene

Saka, ka labie darbi atmaksājas. Tad jautājums - kādēļ gan ļaudis tos nedara biežāk? Ir taču brīnišķīgi ne tikai saņemt labo, bet arī dot, saņemot pretī pozitīvas emocijas, priecīgas sejas un iedvesmojošus pateicības vārdus.
Mēs, video redzamie jaunieši, iepriekš tikāmies vien vienu reizi apmācībās par vienaudžu izglītību Ērgļos. Jau tur, klausoties pieredzes stāstos, sapratām, ka darīt labas lietas ir superīgi. Tā nu arī mēs visi kopā nolēmām, ka kaut kas labs būtu jāsastrādā.
Novēlēt labu dienu garāmgājējam.. Kāpēc gan nē? Un apciemot ļaudis, kas dzīves vēlākajos gados ir palikuši vieni.. Kas var dāvāt labākas emocijas?
Paldies Gulbenes JC "Bāzei" un tā vadītājai Valērijai Olekšai par brīnišķīgo iespēju atkal satikties un darīt kopā labas lietas!
Neaizmirstiet arī jūs par labiem vārdiem un darbiem.. Labais labo vairo! :)

https://youtu.be/9oQgMOAH0Io

https://www.youtube.com/watch?v=9oQgMOAH0Io

ance

Man laikam ar tiem labajiem darbiem ir,kā ir. Visu mūžu esmu darījusi citiem labu,pat ar kumosu dalījusies,bet esmu saņēmusi pretī tikai"mēslu"spaini uz galvas. Nezinu,saka-labie darbi atmaksājas. Varbūt tāpēc man grēks būtu žēloties. Man ir darbs,jumts uz galvas,mīlošs un gudrs vīrs. Tikai dēlam veselība varētu būt labāka. Bet dzīve nav rožu dārzs.

pirms 6 mēnešiem, 2017.05.17 14:33

jauniešiem

Jūsu feikais entuziasms nepārliecina. Kad sunim nav ko darīt, tas laiza olas.. tas pats arī ar jūsu pastulbajām idejām.. vecos ļaudis, protams, apciemot vajag, varbūt iedāvina kādu latiņu, latiņu, kapeiciņu..
Jaunieši, kuri tiešām dara kaut ko jēdzīgu, pa bāzēm nemētājas, ar muļķībām nenodarbojas, pa pilsētu nevazājas labu dienu random gājējiem vēlot. Būtu paņēmuši lāpstu, grābekli un slotu rokās un palīdzējuši tiem invalīdiem un večukiem, kuriem pret mājām jātīra pašvaldības ietves. Vai būtu iztīrījuši pašvaldībai piederošos piedrazotos grāvjus. Un nolasījuši lekciju saviem vienaudžiem par tīrību un uzvedību sab. vietās.

pirms 6 mēnešiem, 2017.05.22 13:09

!

Pašvaldības ietves varētu notīrīt tie,kas sēž tur un bikses deldē,saņemot lielas algas.

pirms 6 mēnešiem, 2017.05.23 09:38

nezinītis

Pašvaldības ietves jau kopš 2015.g.janvāra vairs nav jātīra pieguļošo ēku īpašniekiem!! Skatīt saistošos noteikumus.
https://www.gulbene.lv/lv/doks/snot/117-st/338-15-2
IV. Ietvju un veloceliņu uzturēšana
17. Gulbenes pilsētas ielu ietvju un veloceliņu uzturēšana un kopšana ir Gulbenes novada pašvaldības pienākums.
18. Fiziskām un juridiskām personām, kuru nekustamie īpašumi un tiem piegulošā teritorija robežojas ar ietvi Gulbenes pilsētas ielu posmos, kas sastāv no brauktuves un ietves, ir pienākums nodrošināt attiecīgās teritorijas uzturēšanu un kopšanu līdz ietvei, tajā skaitā dzīvžogus.

pirms 6 mēnešiem, 2017.05.23 12:02

at nezinītis

Ooo, tad jau kāds būs vinnējis ECT, forši, citādi tie domes grūtgalvji tādu nebūtu izdomājuši. Interesanti, kāpēc ziemā ietves netiek tīrītas? Un kāpēc daži posmi tīrīti un citi nē?
Jaunieši varētu izrādīt pilsonisko aktivitāti un nelīst .irsā domes kokpauriem, bet uzdot šādus jautājumus - kāpēc ietves netīra un kur palika nauda? Un kāpēc bruģis sadrupis? Un kāpēc piebraucamie ceļi vienos robos?

pirms 6 mēnešiem, 2017.05.23 12:10

Jānis

Katram savs darbs jādara. Tai skaitā valstij jāmaksā normālas pensijas

pirms 6 mēnešiem, 2017.05.27 13:12

Jauns

ŽĒL KABĀBE PĀRCĒLĀS ATPAKAĻ UZ TĀLAJĀM TELPĀM

pirms 3 mēnešiem, 2017.08.13 10:47

Pievieno komentāru