Sia Vallar-Bridinajums

Mana negativā pieredze. Iebraucu lai sataisa vienu detalu. Teica mašīna jaatstaaj servii. Cena par visu mainijas tris reizes. Detalu vinji staisit nevareja tikai sacakareja. Kas man visvairak parsteidz ka naudu gan nekautrejas paprasit it kaa vinji visu buutu salabojusi. Pie ta visa ka detalju nesataisija, lai noplestu lielaku cenu izdomaja ka jamaina visadi sikumi. Iedzenot masinu otra servisa tie konstatee ka sis tas tomer nav nomainits. Galarezultata masina no servisa izbrauc sliktaka stavokli neka iebrauc plus vel jaatstaaj par to diezgan papraava naudas summa.

ussr

gadījumi ,ka noplēš naudu un detaļa NAV mainīta ir sastopami-ko darīt?oficiālā daļa -caur instancēm,efektīvākā.. nu saprotiet te nedomāju konkrēti vallaru,spečuku uzvārīties ir gana

pirms 3 gadiem, 2014.02.19 17:33

gulbenietis

Kādai mašīnai ko mainīja? Varbūt kas specifisks bija.. Dīvaini, parasti tieši par vallar nebiju dzirdējis nekā slikta. Bet gulbenē vispār diezgan pašvaki ar servisa līmeni.

pirms 3 gadiem, 2014.02.19 19:02

ddd

pakal... to skudru...

pirms 3 gadiem, 2014.02.20 23:22

viesis

nu tam gan negribu ticet ka nenomainija kadu gabalu un naudu panema.pa to servi neko sliktu neesmu dzirdejis vienigais tas ka diezgan dargs esot

pirms 3 gadiem, 2014.02.20 21:32

!!!

Ieej forumā - "Tirdzniecības vietu un pakalpojumu kvalitāte"- "Gulbenes autoservisi" , tur atradīsi ļoti garu un interesantu stāstu par minēto servisu !!!

pirms 3 gadiem, 2014.02.21 10:13

cits mehāniķis

Iegāju tajā forumā. Atradu vienu vecu diskusiju 2010. gadā ražotu, ka tajā servisā viens pa kramam ir sabojājis riepu. Vispār ļoti subjektīva diskusija izvērtās un ne par tēmu aizgāja. Tajā servisā nereti mainās darbinieki, jo priekšniekam nepatīk, ja dzer un viņa vārds tiek sašmucēts, tā kā sen tur ir nomainījušies darbinieki. Un nesāksim nemaz beztēmā runāt par skudru un megaremu vai konto vai kadu citu servisu. Nestrādāju tur, bet zināma vadība. Vienmēr uzņemas atbildību par pretenzijām un novērš, ja ir radusies kāda kļūda.

pirms 3 gadiem, 2014.02.21 12:02

larik

iebrauciet kada garaza pie kada "specuka" tad gan bus dargi vai letak ka paveiksies. A par to ka tur ir dargi salidzinot ar parejiem servisiem , ir mulkibas.

pirms 3 gadiem, 2014.11.02 04:02

ИМХО

Esmu remontējis savus auto vairākos Gulbenes servisos, katrā ir savi plusi un savi mīnusi. Pirms mašīnas remonta parasti interesējos kādas būs remonta izmaksas. Tas ka remonta laikā izmaksas mainās, ir normālā parādība, jo virspusēji visas vainas noteikt nevar. Ja remonta laikā tika konstatēta vēl kāda vaina, tad tikai no Vallar un Megarema servisiem zvanija man , jautājot vai paildus vaina ir jānovērš, vai nē, un brīdinot par papildus izmaksām. Visas nomainītās detaļas vienmēr bija iespēja arī apskatīt. Problēmu ar man Vallar nebija. Vai foruma tēmas iesācējam ir pilnīga pārliecība ka viņu Vallarā „piečakarēja”, varbūt otrā servisā saprata ka var viņam var sabāzt batonus ausīs? Arī tāpēc ka nav otra servisa nosaukuma, kurš konstatēja ka nav šis tas nav nomainīts , man viss šitas izklausās pēc Vallar konkurenta darbībām, kuram nav klientu.

pirms 3 gadiem, 2014.02.21 11:44

Mīļie tautieši,ko jūs vaimanājat par Gulbenes servisiem,mums Lizumā tad ir jāraud un japuņķojas elpu neatvelkot-mums ir trīs krūmu servisi un jēgas no tiem nekādas-visur rindas līdz nomiršanai un vēl divplākšņu apgriezieni un vēl paprasa naudu ka pie sirds jāķeras.

pirms 3 gadiem, 2014.02.23 14:40

zajs

nu ja butu tik slikti,tad jau sen vini butu izputejusi!tapaec jau ir tadas rindas,ka strada labi un viens pats taja servisa,nevis vesels bars jaunu slaistu,kam klat jastav un kas laga nejedz no masinas.man ar Lizuma servisu nav problemu bijis un ari turpmak tur remontesu masinu,jo stradaju Lizuma un visi jau nevar izskriet pa tiem krutajiem servisiem.

pirms 5 mēnešiem, 2017.07.08 21:27

vilis

Par kvalitāti grūti spriest,bet piedzērušos džeku tusēšana pa pilsētu ar Vallar busu pa pilsētu ipaši labu reklāmu viņiem nerada !!!

pirms 3 gadiem, 2014.11.01 10:40

igors. Brauci ar to busu.

nu loti svariga informasija )))) Smiekl Gulbene ta ir ka, tu saskrapesi pirkstu a visa pilseta pec laicina bus parliecinata ka tu pakaries.

pirms 3 gadiem, 2014.11.02 04:23

vilis

Var jau būt ka Tu brauc ar to busu,bet satiksmes noteikumus dzīvē neesi redzējis !!!

pirms 3 gadiem, 2014.11.02 16:36

bmwpower

Kāda starpība, kas ko dara ārpus darba laika!? Pīpēšana "Maxima" formās pie Maximas durvīm arī ļoti ietekmē veikala reputāciju un produktu kvalitāti?? :D Šeit (ja nepamanīji) runa iet par citu tēmu....Cilvēks reizi gadā izbrauc no saviem laukiem ar savu 40 gadu vecu "ferrari", jo tā nu vairs galīgi neiet un nu vairs nav variantu - ir jāremontē. Pieredze ar autoservisiem - nulle. Tāpēc ir lielas acis - CIK??PAR KO?? KĀ? A kaimiņu Pēteris teica, ka pie viņa kūtī lētāk! Cilvēki mīļie, visi strādā, lai pelnītu! Neviens tīšām nebojā savu reputāciju, taču kļūdas gadās visiem - galvenais tās atzīt un novērst, kas arī notiek Vallarā...no personīgās pieredzes - salaboja, atvainojās un viss OK, autiņš lido!

pirms 3 gadiem, 2014.11.03 10:24

igors. Braucu ar to busu.

vilis var uzzinan kas jus esat.

pirms 3 gadiem, 2014.11.02 04:26

igors

sis temas iesaceis Melo Melo pilnigi nav taisniba. Ka jus sauc, autors ? iepazisimies intereses pec.

pirms 3 gadiem, 2014.11.02 04:52

Vietējā

Es gan gribētu uzteikt Vallar komandu. Man divas reizes gadījās,ka auto saplīsa visvajadzīgākajā brīdī. Abas reizes lūdzu palīdzību uznēmumā Vallar . Ne tikai netika atteikts,bet saremontēja un varēju doties tālāk savās gaitās. Lai veicas Vallar.

pirms 3 gadiem, 2014.11.04 13:45

Dimka

Val-lar strādā forši un kārtīgi džeki. Es pats esmu servisa patstāvigais klients. Cenas un kvalitāte ir OK. Aizbraucat uz kādu citu servi un salīdzinat. Un nau ko *** par šiem. Ja viņi atpūšas ārpus darba laika ta lai un atpusas. Tā liekas ka jums skauž!

pirms 3 gadiem, 2014.11.16 18:54

K.

Paklau, Mīļie tautieši!
Jūs ar varu neviens nespiež braukt uz šo autoservisu, ja ir kādi iebildumi, pretenzijas,visu kārtojiet zolīdi, kā nākas, ar konkrētiem faktiem pie priekšniecības!!!Starpcitu....Gulbenē, ir pilna pa**** ar autoservisiem, lūdzu-visi ceļi vaļā,uz priekšu!
Tas, ko darbinieki dara ārpus darba laika, tieši tā-tā ir tikai un vienīgi viņu pašu darīšana.Jūs domājat citu servisu darbinieki ir kaut kādā ziņā savādāki?labāki? baltāki, tīrāki? MUĻĶĪBAS!
Tauta tik tāl degradējusies, ka vairs nezin kur likties- jānoliek viss un visi pēc kārtas...

pirms 3 gadiem, 2014.11.23 22:58

dd

Varētu jau piekrist, bet nevar nekad iepriekš zināt kādā kvalitātē tiks sniegti pakalpojumi, ja neesi nekad iepriekš bijis.

pirms 2 gadiem, 2015.08.11 10:09

Garri

Man Vallar patik, esmu apmierinats ar vinu darba kvalitati! Lai viniem veicas!

pirms 2 gadiem, 2015.08.11 05:47

padla

Garri,nesmīdini.Jautājums,kādu auto brauc remontēt uz to ūķi???
Droši,ka vecu sagrabējušu sapuvušu o***,tādus vēl var būt var uzticēt remontēt tajā servisā,ja to vispār var nosaukt par tādu.

pirms 2 gadiem, 2015.08.11 21:00

Es pats

Nez ar kadu siko autinu brauc padla ka ta var teikt?vai vipar zin kur atrodas viens no ataucigakajiem autoservisiem Gulbene.Tie laiki ir pagajusi kad darbinieki mainijas taja servisa ik menesi.tagad ir atrasti cilveki ar lielu pieredzi un atbildibas sajutu.ieteiktu pameginat aizbraukt un parliecinaties pirms kadu aplej ar meliem.Es uzkatu ka tas ir viens no labakajiem servisiem Gulbene.

pirms 2 gadiem, 2015.08.12 00:46

padla

Pats braucu ar opeli,bet nedaudz jaunāku par sagrabējušu,tobiš-2005g.
Tādu kuram jau ir vairāk elektronikas uz to ūķi nedzenu,jēgas no tā nekādas.
P.S.Ar to vien nepietiek,ka ir viens no atsaucīgākajiem servisiem....

pirms 2 gadiem, 2015.08.12 13:23

Es domāju ka par šo servisu šīs pasaciņas sacerēja konkurenti ,šis ir vispieejamākais serviss ,džeki zinoši ,neviens te neguļ ,viss notiek,ātrā ritmā, cena atbilstoša ,tā ka kundze kas to raksta ir mele vai kāda konkurenta sieva .Šis pagaidām ir vienīgais Gulbenē ,jā diemžēl vienīgais serviss ar augstu reputāciju ,un protams tas konkurentiem nepatīk un jāķeras pie apmelošanas .Veiksmi servisam ! .Konkurentu nomelnojums, vistiešākais .

pirms 2 gadiem, 2015.08.12 16:58

Pievieno komentāru