Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

vairs neuzticos servisiem Gulbenē!

Ar autoservisiem Gulbenē man saistās tikai nepatīkamas asociācijas.LĀCPLĒSI-MOTO servisā manam auto nespēja nomainīt bojāto priekšas lukturi, bet servisā pie ugunsdzēsēju depo steidzīgs uz māju meistars karburatorā atstāja kaut ko līdzīgu skrūvgriežņa gabalam-nobraucu kādus 200metrus, kad sāka grabēt zem kapota.tika sabojāts gan karburators, gan motors.bet Mega-rem servisā tā vietā lai nomainītu motora galvas blīvi, man ieteica auto atdot šrotā, kaut mans auto nemaz ne tik vecs, ne ārēji, ne tehniski nebija.Tagad savu auto uzticu remontēt tikai privāti pie speciālista.

patīk braukt

Nu,par mega remu tiešām piekrītu... Nevienā mūžā vairs tur savu autiņu nedzīšu!!! Vislabāk patīk uz Blaumaņa ielas pie Aivja. Pagaidām neesam vīlušies.

pirms 9 gadiem, 2008.09.08 13:54

...

Pie Arta arī ir jauki ,tiešām labs meistars ,un lēts !

pirms 9 gadiem, 2008.09.08 17:20

jezups

bet ja tev motors tika bojats pie ugunsdzesuju depo, ka tad tu aizbrauci vel lidz mega-remam, tu gadijuma kaut ko ne*** par siem servisiem, gan jau vel paspeji kaut ko sataisit sava lauku seta.

pirms 9 gadiem, 2008.09.09 00:32

puf

ja ir karburators, tad tiešām var palīdzēt tikai tolmets

pirms 9 gadiem, 2008.09.09 09:31

puf

pagājšnedēļ ap plkst.23:00 braucu garām servisam pie UGD. apstājos, jo gribēju sarunāt remontēties. meistars bija tik ļoti saguris, ka knapi turējās pie remontējamā auto durvīm, un varēja vairs tikai pašļupstēt. laikam kādu steidzamu darbu darija

pirms 9 gadiem, 2008.09.09 09:37

xxx

Servisi - sāpīga tēma. Ikreiz ir kāds pārsteigums. Pirmkārt. ej, kur gribi, nekur neredz izliktu pakalpojumu cenrādi. Visiem jau nav biezu maku, ka ir vienalga, cik, kas un kā maksās. Viss tiek kalkulēts pēc čujas: brauc mersī, maksā kā biezais, klabini golfiņā, tad vari cerēt, ka maksāsi mazāk (jo ko gan no tāda plukatas var paņemt!!!)Otrkārt, reti kurā vietā un reizē3, par maksājumu saņemsi kases aparātā izsistu čeku - kur nu tādu greznību! Treškārt, ja palaimēsies pēc remonta izbraukt ārpus servisa vārtiem, tad meistariem prieks, jo otrajā dienā, kad esi konstatējis, ka nekas nav salabots (reizēm pat šķiet, ka vē liktāk iet)servisā visi izliekas par beigtiem. Kāpēc nedod garantiju autoservisa darbinieku padarītajam? Un vēl... ir gadījies tā, ka labāka rezerves daļa tiek nomainīta pret sliktāku... Reizēm vispār jābrīnās, ko tie tā saucamie speciālisti dara?

pirms 9 gadiem, 2008.09.09 17:11

Tā viš i

Vot reizi vārds vietā!!! PILNĪBĀ piekrītam xxx!!!

pirms 9 gadiem, 2008.09.09 19:22

zane

jaa, par to servisu pie ugunsdzeeseejiem man ir tikai taas sliktaakaas domas.. taisīt ņemās, bet sataisīt nevar..

pirms 9 gadiem, 2008.09.09 20:26

Šofere

Jā, arī savu automašīnu remontēju tikai SIA "Rubīna" servisā!

pirms 9 gadiem, 2008.09.14 11:27

Janka

Aiz Statoila pie Arta viss ir ok dara to ko prot, un neņem lietas kur nav skaidrības.

pirms 9 gadiem, 2008.09.15 09:02

bri

es savu auto uzticu sadakteret sia Hardeks tur laipni uznem un remonta kvalitate loti laba

pirms 9 gadiem, 2008.09.15 10:58

Šoks

Viens no gudrākajiem auto mehāniķiem,un kam var uzticēt redmontēt savu auto,tas ir R. Ziemelis.Otra tāda nav!

pirms 9 gadiem, 2008.09.15 20:45

kaada

Un kas gan Golfinam vainas? Man ir jauns skaists Golfs TDI un es ar savu autinu lepjos!

pirms 9 gadiem, 2008.09.15 22:42

jocīgais

ar auto ir tāpat kā ar cilvēkiem kamēr iet tikmēr labi kad jūt ka *** tad skrien laj dara ko var un ar lētajām detaļām arī tālu netiksi gribat lēti remontējat paši un vainojat arī paši sevi

pirms 9 gadiem, 2008.09.22 18:14

visu redzu

Jocīgais,ja tu mašīnas remontē tāpat kā piekop pareizrakstību,tad nav jābrīnas,ka Gulbenē cilvēki taisa tračus par nrkvalitatīvu auto apkopi. :))) Elementāra 3.klases gramatika,draudziņ!!!

pirms 9 gadiem, 2008.09.23 09:55

Pievieno komentāru