2013.gada vēlēšanas! Ko darīsim?

Ko darīsim, lai Gulbenes novads ''ietu uz priekšu'' ?
Sarakstos paradas jaunas- cerigas Personas.....
Es domāju, ka patreizējai ''galvai'' japastav mala, jo padaritais nav tas, ko solija.......par lenu kaut ko dara.....varbut pietrukst pieredzes saja joma ?

alternatīva

Lai nāk vietā jebkas, bet vecie - reģionu alianse ar stepanoviem, kraukļiem, apalupiem un zaļais komposts ar daudziņu un co. ir jānodod pārstrādei!
Cik var vergot īru sēņu fermās? Cik var balsot par nekompetentiem un neprofesionāliem 22 gadus krēslos smirdējušiem personāžiem?
Lai nāk citi!

pirms 4 gadiem, 2013.04.22 15:06

aitiņa

ko nu darīsim

pirms 3 gadiem, 2014.09.18 20:03

varbūt arī veca

kuras, tavuprāt, ir tās cerīgās personas? smiekligi ir tie saraksti, smieklīgi ar visām jaunajām personām

pirms 4 gadiem, 2013.04.22 15:18

Nātre

Pagaidām publiskotajos sarakstos neredzu nevienu cerīgu jaunu personu.

Daudziņa gan mums vairāk nav vajadzīga: pietrūkst zināšanu,pieredzes,gribas,prasmes gan komandas veidošanā,gan novada vadīšanā.

pirms 4 gadiem, 2013.04.22 15:25

Rihanna

Nu ko lai saka, nekāda dižā izvēle jau nav. Gribētu redzēt kādas debates, kur reālas personas diskutē par reāliem jautājumiem, kā sarakstu augšgalā esošās personas spēj atbildēt uz āķīgiem jautājumiem par pašu programmām.
Daudziņa ir pilnīg garām, bet reāli no iesniegtajiem sarakstiem nevienu viņas vietā neredzu.

pirms 4 gadiem, 2013.04.22 15:41

lily

Es balsosu vienalga par ko tikai ne par Daudzinu,pietiek vinai musu naudu izsaimniekot,labi padzivoja sos 4us gadus PIETIEK!

pirms 4 gadiem, 2013.04.22 17:21

padla

Es balsosu vienalga par ko tikai ne par Daudzinu,pietiek vinai musu naudu izsaimniekot,labi padzivoja sos 4us gadus PIETIEK!

Nu tad balso par Stjopu...
Tik pēc tam neņaudi,ka paliksi ar pliku ***u.

pirms 4 gadiem, 2013.04.22 18:03

divi

Vecie kadri garam, jauno ari isti sakarigu nav...svaki, svaki.

pirms 4 gadiem, 2013.04.22 20:43

Jaunina

Es tomer ceru......., ka Gulbene iebrauksu pa izbraucamiem celiem.....pedeja laika zud ceribas......
Ja runajam par esosiem, tad iestudetas etides jau apnik...uzrunas ari....esam iestugusi kaut kur.....ja nevaram apsolit kaut ko reali jaunu un savadaku dzivi novada, tad varbut labak, lai megina vecie, jeb kas ir vinu domubiedri......
vajaga organizet atklatas diskutijas.kulturas nama...tad ari uzdodam jautajumus, lai atbild, ko var un ko nevar...

pirms 4 gadiem, 2013.04.22 21:21

skaistulīte

Dzirdēju ka Stjopas partijā sakarīgi cilvēki ir. Ticu ka tie būs darītāji

pirms 4 gadiem, 2013.04.22 21:51

nu

Par vecajiem, ne stjopām, ne daudziņām nedrīkst balsot, tad te pēc pieciem gadiem nebūs vispār cilvēku, būs palikusi tikai dome ar pielīdējiem un lēti pērkamiem kožu miltu ēdājiem. Ja no pašreizējiem 5 sarakstiem, tad Vienotība izskatās vissaprātīgākā, ir kaut kādas saprāta druskas, veidojot sarakstus, Visu Latvijai vienkārši drausmīgs saraksts, bez izglītības, bez darba pieredzes, bet arī līdīs varā! Skolu pabeidz! Un tad kandidē!
Ja nebūs vairāk sarakstu, balsosim par Vienotību, tāpēc pastāstiet, kurš tur būtu svītrojams. Caunīti un vēl pārīti svītrošu, jo iepriekšējie darbi nesaskan ar gaidīto. Kur tad Reformisti? Neprata sarakstus sagatavot tāpat kā tie Valmierā? Eh, baigi slikti izskatās, vienas drazas sarakstos, pilnīgi raudiens nāk, Latvijā palikuši tikai kampēju kakuči :(

pirms 4 gadiem, 2013.04.23 01:07

Lapa

Nu,nu, kuri Vienotībai ir tie sapratīgie? ja nu vienīgi kaut cik pieņemams Kupčs. Gulbenē Vienotībai nekad nav bijis pprātīgu cilvēku. Uz vēlēšanām ar lielām mokām sabīdīts kaut kāds saraksts.

pirms 4 gadiem, 2013.04.23 07:43

vēlētājs

Es gan gribētu dzirdēt, ko novada labā ir sastrādājuši Vienotības deputāti-ilgdzīvotāji? Dažs labs sēd jau trešo termiņu, bet atdeve nulle. Lai tad iznāk šie tautas kalpi uz skatuves un pastāsta par paveikto. Tika konkrēti, bez lieka ūdens, ko mēs varam izlasīt sarakstu programmās.

pirms 4 gadiem, 2013.04.23 07:48

Jaunina

Es ari aicinu organizet atklatas dikusijas, lai pasaka atklati, ko kurs sola.Lai pasaka, kas tika paveikts no solita ?Kapec gan nevaretu kulturas nama to noorganizet ?
kapec gan , lai mes nesanemtu skaidras atbildes uz tadiem jautajumiem :
Kapec bija janolikvide slimnica ? Vai ta tiks atjaunota ?
Celi..celi..vai izdarits ir viss, ko vareja izdarit ?
Kas bus ar skolam ?

pirms 4 gadiem, 2013.04.23 09:23

?!

vot gribu redzēt, kurš no jums ietu un diskutētu, visi gudri tikai internetā

pirms 4 gadiem, 2013.04.23 11:00

Jaunina

kapec gan , lai neietu ....es neesmu saistita ar domi un man nav jabaidas.....lai atskaitas par izdarito vai labak sakot neizdraito....

pirms 4 gadiem, 2013.04.23 13:07

ngo

Pilnīgi neinteresē viņu atskaites, viss tāpat skaidrs! Par ZZS, Reģionu aliansi, t.s "kristīgajiem" vai SC nekādos apstākļos nebalsošu. Visu Latvijai ļoti savdabīgs saraksts, daži noteikti pārvērtējuši savas spējas.
Domāsim, ko svītrot Vienotībā.

pirms 4 gadiem, 2013.04.23 13:44

.....

Jāignorē būs tā balsolsana.Tur pilnīgi noteikti nav par ko balsot.

pirms 4 gadiem, 2013.04.23 23:13

SVIESTS

Balso tik par savdabīgiem sarakstiem. Cirks no Merķeļa ielas Rīgā pārcelsies uz Ābeļu ielu Gulbenē. Lūk, tādu dīvainīšu dēļ mēs esam, kur esam. Vienotības lapiņu vari paturēt sev. Piemiņai.

pirms 4 gadiem, 2013.04.24 06:50

Pievieno komentāru