Klaiņojošie suņi

Nezināt kuram pieder tas milzīgais suns, kurš bieži uzbrūk garāmgājējiem pie Skolas ielas daudzdzīvokļu mājām???

kalpaka ielā

Kalpaka 47 pagalmā vismaz divi lieli suņi klaiņo un apdraud vietējos iedzīvotājus!!! Pat nav iespējams ieiet savā kāpņu telpā!!! Un ja vēl nāc no veikala,ja maisiņā ir kaut kas ēdams un suns saodīs,tad vispār nav iespējams iet pagalma teritorijā!!! Ir mazi bērni un pusaudži!kas būs,ja kādu sakodīs?!? Vecas tantes staigā ar bailēm!!! "Gudri" dara tie pagalma iedzīvotāji,kas šiem suņiem dod ēdienu atliekas!!! Tādēļ jau viņi te vazājas,rej, biedē iedzīvotājus!!!

pirms 8 gadiem, 2009.02.25 14:22

aga

Suņi vienmēr ir bijusi Gulbenes problēma. Un ko tad kārtības sargs izdarīs ar to suni? Noķers?

pirms 8 gadiem, 2009.02.25 14:58

Nabaga suni

Un ko tad juus piedaavaajat - varbuut taa pat, kaa Valmieras cietumsargi, apsaut?! :@
Suni jau nav vainiigi, ka ir taadi debiili cilveeki, kas panem suni un veelaak izdomaa, ka tomeer nav vajadziigs, jo nevar tikt galaa un pamet kaut kur!!
Labi, ka ir taadi, kas pabaro sos suniisus!!

pirms 8 gadiem, 2009.02.25 15:09

:(

jā...labi ka pabaro,tikai ,kad nepabaro...tad citi normāli savā mājā pa durvīm nevar ieiet!!! Tad lai baro katru dienu vai pat lai paņem pie sevis!!! Kas atbildēs, ja sakodīs bērnus?

pirms 8 gadiem, 2009.02.25 17:10

Nabaga suni

Bet pasi jau vainiigi, ka pieradinaajusi tos sunus barojot...tad pirms tam vajadzeeja domaat par beernu drosiibu...

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 08:50

df

neko daudz no klaiņojošajiem suņiem neatpaliek tie saimnieki, kuri vadā suņus bez saitītes..ir tādas princeses kas pastaigājas un saka - nu mans suns ( augumā man līdz vidum )jau nu nekodīs !! A kur garantija !!!

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 09:34

hhh

Tagad jau auru laiki sākusies,suņi savacas baros un iet izklaideties...

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 10:32

brr

Man ari nesas virsu viens liels mopsis uz kalpaka ielas,es parbijos tik loti ,ka ar sirdi palika slikti,ne no suniem nekad nesu baidijusies,bet ja negaidot,izlec man prieksa atnirgtiem zobiem,diez kas nav un tas nebija nekads klaidonis,jo saimnieks pa lielu gabalu sauca vinu atpakal varda,ne nu normali,ja grib izvest pastaigaties prieks tam ir parks kur vini var izskrieties,ak ....

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 11:46

ja nezini,ko runā,tad varbūt paklusē...tie vairs nav sunīši,ja pieaugušam cilvēkam līdz viduklim. Varbūt paņem savā aprūpē,ja jau esi tik humāns cilvēks,varbūt Tevi pašu nesakodīs...

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 12:10

Nabaga suni

Ja vareetu, tad arii panemtu, bet man jau ir 2lieli suni (laukos)...
Tur jau ir jaasoda tie cilveeki, kas sos sunus pamet, es paliidzzet, DIEMZEEL, nevaru...
Ko tad citu tam sunim dariit - ja arii cilveeks pazaudee maajas, vins iet un rakaajas pa miskasteem un ubago, lai izdziivotu!!! Ne jau suns vainiigs, ka ir tik cietsirdiigi cilveeki.

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 12:41

s

Gribu redzēt personu, kura nepazīstamu suni kaitinātu? Un priekškam tas būtu vajadzīgs?

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 13:56

Vau

Suni var katināt, piemēram, ejot viņam garām un teikt: Ej prom!! Ej nost no ceļa!! Paej malā!!
Tādā veidā bļaujot uz sveša suņa un, izrādot bailes un dusmas, viņu kaitina. Daudzi, ejot garām mierīgi sēdošam vai ejošam sunim kaut ko pasaka (uzbļauj).

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 16:41

jā...piemēram 3 gadīgs bērns ies un kaitinās suni,kas viņa augumā, vai ne?!!!! Idiotu bars...kā tad lai māmiņas ar pirkumiem un bērniem tiek savās mājās?Neviens jau nesaka ka tie suņi vainīgi...bet tad vajag risināt šos jautājumus tiem kuri pilsētā par to atbild!!!!

pirms 8 gadiem, 2009.02.27 09:00

urbis

Ļoti vienkārši- kamēr pašvaldība šajā pasākumā neieliks naudu, nekas nenotiks. Vazaņķi suņi ir jāizķer un jāliek patversmē. Tie, kuri neprot ar suni iet pa ielu un traucē un baida gājējus- jāsoda. Tad, kad vairums suņu būs reģistrēti un čipoti, viss sakārtosies. Tagad tik jāgaida un jācīnās pašiem. Pērciet gāzes baloniņus!

pirms 8 gadiem, 2009.02.27 09:14

!!!

Kā vienmēr nogaida līdz notiks kas traģisks, un tikai tad pašvaldība sāks domāt... Stulbums, laicīgi jau nekad neko nevar izdarīt.

pirms 8 gadiem, 2009.02.27 13:45

.....

Vai tad gāzes baloniņš palīdz?
Vistrakāk ir tās mājs kur uz vārtiem stāv uzraksts SĒTĀ NIKNS SUNS un vārti vaļā!Katrreiz ejot garām ,domā,kad nu lēks ārā tas niknais suns!Kā ir pastniekam paiet garām tādai mājai?Nez vai saimnieki ir par to padomājuši?Un ja vēl tai mājai pasts jāpiegādā.....

pirms 8 gadiem, 2009.02.28 13:10

Pievieno komentāru