Mīļākie!Krāpšana!

Vai esat saskārušies,ka Jūsu mīļotais/ā Jūs krāpj?Vai tieši Jūs krāpjat savu otro pusi...?Kā to uzodāt?Kā rīkojāties? Vai pēc krāpšanas vēl esat kopā? Vai spējāt to piedot?
Man tagad galvā tāda putra- netieku galā pati ar sevi...Esmu tā,kura krāp, un tiekas ar nebrīvu vīrieti jau krietnu laiku..

atbilde

Ar ko gan tur, lai tiek galā? Ja ir labi, tad nav ko nevienam pārmest - nereti jau tās sievas ir nenormālas, tāpēc jāmeklē večiem kas cits.

pirms 4 gadiem, 2013.02.05 10:26

hi...

putra ne putra galvā, bet vismaz sevi un savas izjūtas saārto - tā dzīvot nevarēsi (šeit nerunāju par tavām attiecībām ar to vīrieti).

bet vispār - nedomā par to, par ko tev nav jādomā! krāpšana starp pāriem bija, ir un būs, un tur neko nemainīs nekas.

pirms 4 gadiem, 2013.02.05 10:46

Heijā

Izklausās tu esi muļķe,kas paslepšus lasa kādas mīlasprieku kripatas,kāpēc ,tad neprecies ar nebrīvo un nedzīvo godīgu dzīvi kā pienākās?Ir vispārpieņemts teksts tādiem vīreļiem ,tev to noteikti stāsta katrā tikšanās reizē,"mīlu,tu mana vienīgā,manējā slikta,tu vislabākā,drīzi šķiršos, mani tur tikai bērni,utt".Interesanti cik tev gadi,kad vari izniekot savu dzīvi,tā ir īsa.Ģimene ir tāds spēks,kuru grūti sagraut.Nebāzies ģimenēs, dzīvo savējo kārtīgi,godīgi,ja nemāki ,dzīvo viena un dari ko grībi ,lai nav jāmeklē te atbildes.

pirms 4 gadiem, 2013.02.05 12:43

Lote

man gadu pietiekoši, lai progresīvi dzīvotu.
Manā gadījumā ir tā,ka nevēlos nemaz,lai viņš šķirtos- man ar viņu ideāli tāpat- lieliski gultā, nesaista sadzīves problēmas, ikdiena...Izbaudu ikkatru mirkli,kad esam kopā.ikdienā,ja neesam kopā-tāpat esam uz sakariem.
Vēlējos zināt tikai to, vai šeit ir tādas,kā es... Mīļākās...
Un... Esam labi draugi,kuriem nav vajadzīga tikai fiziska tuvība- bet gan arī elementāri spējam vakaru, nakti pavadīt kopā- runājoties,par it visu. no sirds... viņš mierīgs, es arī.. un aizmigt kopā...

pirms 4 gadiem, 2013.02.05 16:54

Heijā

Tad jau tu esi izmantotāja vnk.,nekāda mīlestība jau nu tā nav,parasti ,kad cilv.satiekas iepatīkas viens otram visai ātri saprot vai grib kopdzīvi un to uzsāk.Tevi apmierina ,ka tu čakarē savu ģimeni un vēl otra ģimeni,tā saprotu,tev ir izdevīgi tu pati to jau pasaki.Interesanti kā tu pasniedz to,kad nebūsi pa nakti mājās savai ģimenei un kā to dara tavs mīļākais,kur jūs kopā nakšņojat ,siena gubās?Ne jau bezgalīgi veči varēs braukt zvejā un medībās vai haltūrā,ne jau bezgalīgi sieva brauc uz darba pasākumu vai pie draudzenes,meliem ātri pienāk gals.Nezinu vai tu priecātos ,ja ar tevi tā darītu un zini ,ja melot un krāpt vīr. vai siev. to atļaujas darīt jau esoša ģimenē ,tad nākošā rindā būsi pati/ts ,kura piedzīvos īstu elli,to radiet jūs paši.Vai tu meklē līdzīgas siev.,lai dibinātu kādu swingklubu?

pirms 4 gadiem, 2013.02.05 18:01

To heijā

Vai tik tev vecis pašai nešļuc apkārt, ka tik gudra esi, ja kādreiz kādam pati būtu bijusi mīļāka - tā nerunātu, jo kā jau autore saka, nafig mazgat viņa zeķes, ja vari tikai baudīt...

pirms 4 gadiem, 2013.02.05 18:57

Heijā

Esmu jau veca ālava,dzīvoju viena,večus ar piekabi nekad neņemtu pat kā mīļākos,jaunībā bij visādi piedāvājumi,tādu apkārtskrējēju jau pietika ar tajos laikos.Jā ...ko darīt lemjam mēs paši ,bet padomos ieklausāmies ,ja es būtu kāda mīļākā ,nevarētu ilgi izturēt viltus un melus ,ko katreiz jāizdomā un ātri noteikt izvēlētos to vīrieti un būtu sen kopā.Un kā jūs sakāt baudītu visu kopā ar to cilvēku ,līdz mūža galam.

pirms 4 gadiem, 2013.02.05 19:24

piemēram..

zinu vienu krāpšanas gadījumu, kad vīrs visu laiku iet pie citas, bet sieva ar visādiem līdzekļiem (zīlnieces, šantāža, īpašumi,pašnāvības mēģinājumi)atvilina atpakaļ, lai tikai nepazaudētu sievas statusu. Un te nu komentēšu, ka brīvajam sievietēm nevajag bedres rakt, ja precetie viņas iemil....Tās, kuras jau gadiem savus večus nenovērtē, tām laiks ir padzīvot vienām.

pirms 4 gadiem, 2013.02.05 21:39

Lote

Jā- Heijā- šķiet,ka stipri vīlusies dzīvē esi...
nemāki baudīt dzīvi...
Da nē-pačukstēšu- tiekamies,kur un kad vien laiks to ļauj- kad šamējam dzīvesbiedrene darbā- naktīs,dienās-pie viņa mājās, pie manis, tad mašīnā..
Pie tam, nu es jau uz tāda sliekšņa, ka no savējā tiešām nolēmusi šķirties, jo jūtu,ka nu, - gribu dzīvot viena, sev...

pirms 4 gadiem, 2013.02.05 21:45

Lote

ir nācies sirsnīgi aprunāties ar sava mīļākā "sievu" pāris reizes. Nu nezinu, es nemīlu klausīties ar ausīm,neļauju ,lai mani apstrādā,un sasilda ausis man-
sķiet,ka sievai gan tas tīk- jeb izliekas par pilnīgu aitu,un aizver acis uz to- ka vecim mīļākā.. :D
es dzīvoju līdzi viņu ikdienai.. uzklausu vīrieti, lai jau izpaužās,kā vien prot... varbūt esmu maita,kuce, utt- bet man pofig viss,kas notiek-man ir labi... Man nekādas daļas gar viņa naudasmaku, ģimenes dzīvi.. Galvenais,ka man ir labi... pārējais?- tfu- pie kājas!

pirms 4 gadiem, 2013.02.05 21:49

Sāra

diemžēl esmu bijusi mīļākā... bija interesanti, šķietami labi - bet, skumjas nāca virsū kā mākoņi pa laikam, lai arī cik necenstos sev iegalvot par "BRĪVĪBU" lai arī tas bija sen, satiekot viņa sievu vēl tagad jūtos neomulīgi, vainīga, jo ņēmu to, kas pienācās viņai. šķiet, otrreiz no tā atteiktos, bet varbūt...

pirms 4 gadiem, 2013.02.05 21:53

Atkal te

Nevis zini,bet izklausās ,kad pati esi tā mīļākā , kas gadiem skatās atpakaļ un griež zobus, kad vīru var sieva atvilināt atpakaļ,tā tak ir viņas ģimene ,kā prot tā veido un gan jau ne vienu vien gadu dzīvo kopā ,tā laulībās notiek.Nezinu tādu mantkārīgu vīru, kuru varētu slikta sieva ar īpašumiem pievilināt īpašumi ir Vecrīgā vai kā..Jādomā kas gan tas par vīrieti ,kuru visas var tā vazāt šurpu turpu.Un beigās neesi dieva vietā ,ne tu lem, kas ar ko dzīvo,kam jānotiek ,tas notiksies.

pirms 4 gadiem, 2013.02.05 23:14

puf

http://www.youtube.com/watch?v=KJH82SPhiZM
tas jums

pirms 4 gadiem, 2013.02.06 01:31

piemēram...

he..he..ar manti ta gan viss kārtībā. Piemēru minēju no man zināmajiem faktiem, un īpašumi nenozzīmē, ka vinji ir sievai,,,Sieva draud ar tiesām un ko gan tas varētu nozīmēt? Vairāk vai mazak vīrieši nemāk ņemt un aiiziet, jo bail no grūtībām...
Mans uzskats ari ir tāds, ja vecis grib iet pie citas vai aiziet no ģimenes vispār - saku " Ej, tikai Ne***d**sies..." Un viss paliek vecajās sliedēs...
Ja vien jūs zinātu kas laukos notiek, guļ viens ar otru - pēc tam tik līdzīgi berni dzimst :D

pirms 4 gadiem, 2013.02.06 07:36

vai,vai

Nu tev gan,mīļā,laikam citu problēmu nav!

pirms 4 gadiem, 2013.02.07 18:06

:)

Esmu mīļākā savam mīļākajam un mans mīļākais ir mans mīļākais.

pirms 4 gadiem, 2013.02.08 14:31

ups

ir, ir visādas sievas...

esmu pabijusi gan precēta, gan neprecēta vīra mīļākā, bet pati esmu tai laikā bijusi brīva. un interesantākais tieši ir tas fakts, ka tie, kuri it kā "nav laimīgi ģimenes dzīvē un tāpēc meklējot izklaidi ārpus mājām, solot šķirties", bieži vien ir tie, kuriem ir bail no šķiršanās un prom no savām sievām pat negrasās doties.
tie, kas aiziet, tie iet uzreiz un ne ar ko viņus atpakaļ bijušās atvilināt nevar - zinu no pieredzes. piebilstot uzreiz, ka ne jau mani ir krāpuši, bet ar vienu mīļāko kopā paliku un pie bijušās viņš neatgriezās - nelīdzēja nekādi draudi par tiesām. man arī nervus tas paprasīja, bet... tas pieder pie lietas. un vēl - ne jau pirmo reizi viņš muka no savas bijušās.

pirms 4 gadiem, 2013.02.08 15:41

Pievieno komentāru