nelaimigie ko jus cikstat foruma

nav normalas diskusijas viena cikstesana.vieniem valdiba slikta citiem vaditajs kadam pasa pauti trauce

Čigāns

Nevis čīkstēšana tā ir bet neapmierinātības paušana. Un ir jau arī par ko.

pirms 5 gadiem, 2011.10.01 19:18

^^

Draugs īsts jau tu neesi. Saki, no kurienes tu nāc? Laikam tevi sit vai situši vecāki.

P.S. Foruma administratori, lūdzu dzēsiet šādas diskusijas. Pietiek piesārņot forumu un pašu laikrakstu.

pirms 5 gadiem, 2011.10.01 20:06

Lai no neapmierinātības paušanas būtu kāda jēga, tad raksti sūdzības oficiālā vēstulē novada domei, valdībai, kāda uzņēmuma vadībai, vai citai iestādei, kur to arī izskatīs kompetentas personas. Tas, ka te forumā čikst neko nemainīs, tā ir pilnigi bezjēdzīga negāciju paušana.

pirms 5 gadiem, 2011.10.01 23:18

šutka, vai?

domē? un kompetentas amatpersonas!! hahahaha.. smējos desmit minūtes

pirms mēneša, 2017.03.25 18:56

Drauga draugs

Draugs, ko Tu čīksti par čīkstēšanu forumos. Ierosini pats kādu pozitīvu citiem interesantu diskusiju un dzīve liksies skaistāka :)

pirms 5 gadiem, 2011.10.02 00:08

Čigāns

Arī šeit ir liela jēga, bet nu ne jau visiem, sevišķi Tev to saprast. Paldies, ka man atgādināji, ka oficiālas vēstules var kādam rakstīt. Biju par to jau aizmirsis. Vēl tikai piebildīšu, ka tāda oficiāla vēstule nemaz nav. Ir vai nu publiska, kura ir paredzēta arī plašsaziņas lidzekļiem, vai arī ierakstīta. Pārējais ir pupu mizas, pārgudrais. :) Un kompetentas personas (dodu 100%, ka nemaz nezini, kas ir kompetence/kā to sauc latviski)tad arī varēs atbildes vietā uzrakstit kārtējo nejēdzīgo ''atrakstīšanas'' vēstuli.
Kas attiecas uz to, ka šeit forumā kads ''čīkst'', tad tas ir tikai pozitīvi, jo tam ir vairāki iemesli. Protams, ja''čīkstēšana'' ir pamatota un nav apmelojums. Par to uzzina daudzi, līdz ar to maainās arī kvalitāte. Tad vairāk iespējas, ka bez sekām tas nepaliks. Un tas ir tikai labi. Tikai vajadzētu ievērot sazināšanās kultūru. Bez nepamatotiem apvainojumiem un rupjībām. Tas taču ir pavisam vienkārši, vai ne, draugi?

pirms 5 gadiem, 2011.10.03 03:45

lenins

šitādi "draugi" nav mūsu draugi, tovarišči!

pirms mēneša, 2017.03.25 18:58

Ziza

Es arī piekrītu, ka atsevišķas diskusijas ir jādzēš ārā!

pirms 29 dienām, 2017.03.27 20:32

Jānis

Dzēs. Mēs to nedarīsim

pirms 22 dienām, 2017.04.04 01:02

/\/ / /\/ _/ /\

Čikst, jo tā ir Gulbene- Schwàhnbade

pirms 21 dienām, 2017.04.04 23:48

Ass

Tev ,Draugs ,nervi plāni,nelasi nekādu forumu , pirkstus nost no kompja,nav ko līst kur nevajag,kas tevi psiholoģiski traumē un nav ko sevi mocīt!Čuči un lasi grāmatas!A kurš grib izteikties-uz priekšu,vismaz uzjautrinoša lasāmviela ir!

pirms 21 dienām, 2017.04.05 01:47

gluunja

Tev vispār vajadzētu, lai aizliedz komentēt.

pirms 6 dienām, 2017.04.20 08:31

hansen

Mana lielākā problēma ir tā, ka tu ievēro atmaksāt ikmēneša maksājumu pēc saņemšanas jūsu depozītu Tu ir iestrēdzis aizliedz bankas un jums nav guvuši labumu no bankas vai jums labāk ir projekts, un nepieciešams
Re, sazinieties ar mani pa e-pastu
E-pasts: hansenp082@gmail.com

pirms 19 dienām, 2017.04.07 14:02

Pievieno komentāru