Pasaules klaidoņi

Kass bread par maizi sauc - no anglijas lai ara brauc

Jāāā...

Līgo svētki par labu nav gājuši.Organisma intoksikācija ar alkoholu.

pirms 5 mēnešiem, 2017.06.25 18:11

Jānis

Nemācēšu tev neko ieteikt, vienīgi uz poda pasēdēt

pirms 5 mēnešiem, 2017.06.25 18:58

Jāāā...

Neviens nav vainīgs ka neesi ārzemēm derīgs.Alkohola pārmērīga lietošana kaitīga veselībai.(Jāni.Vai pēc svētkiem noķēzīti sāni?)

pirms 5 mēnešiem, 2017.06.26 05:38

Jānis

Vairāki cilvēki ko pazīstu ir tieši braukuši uz UK, cerot, ka alkohola atkarība izzudīs aizbraucot, taču nē. Visu nedēļu plūc vistu akniņas cerībā kad piekdien vakarā atkal varēs sākt plostot līdz pirmdienai

pirms 5 mēnešiem, 2017.06.26 20:51

Jānis

Palasot aizbraukušo komentārus un to, kā tie lamā manu valsti, priecājos, ka viņu vairs nav šeit - Latvija ilgtermiņā no tā necietīs. Apmēram zinu to kontingentu un viņu izglītības līmeni - lielākoties ne jau izglītotie brauc prom. Par to var spriest arī pēc rakstīt(ne)prasmes un kultūras līmeņa komentāros. Jums ir bijušas visas tiesības palikt un mainīt Latviju, darīt labāku. Ja esat prom, esat prom. Un nav ko te lamāties. Punkts.

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.16 15:00

Juris

Daudzi atbrauc no Īrijas, pāris nedēļas notusē kā biezie, tikai pirms prombraukšanas prasa aizņemties naudiņu. Tad gan ir zemāki par zemi. Bet sākumā no atbraukšanas brīža pirksti gaisa bija. Ko jūs te Latvijā darāt neko, par minimālo strādājat, redz viņi ārzemēs tūkstošus pelnot :D

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.18 11:49

Slikti

Vai tik slikti?

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.07 18:11

Jānis

Ministrs: Pēc «Brexit» beigsies brīva darbinieku migrācija no ES

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.27 18:57

tad jau Jāni-

sanāk ka Tev sagādā prieku tas,ja kādam iet slikti?Ir jābūt tā ka ,ja man nepatīk savs nepienācīgi novērtētais darbs-es viņu mainu.Ja darba devējs nav spējīgs nodrošināt man sociālās garantijas-es meklēju darbu tur kur to var.Soc. garantijas ir ļoti plašas.Bezdarbnieka statusā saņemt pabalstu,medicīnas ,veselības apdrošināšana......

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.28 15:15

Jānis

Slikti ir britiem kuriem sabraukuši civilokupanti un netaisās braukt prom, tā bija arī Latvijā

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.07 19:08

Pievieno komentāru