Psihoterapeiti Gulbenē

Samilzušas dažas problēmas, kuras risināt, iespējams, varētu palīdzēt psihoterapeits. Pasaulē populāra lieta. Bet, kā ir pie mums? Ko varētu ieteikt Gulbenē? Kāda pieredze un atsauksmes? Vai vispār ir vērts? Aicinu arī praktizējošos Gulbenes psihologus iesaistīties šajā diskusijā. Lai arī tā būtu pašreklāma. Un kas par to? Tā tomēr būs informācija nezinātājiem, kas vēlas zināt.

kp

Psihologs tas ir tukšu salmu kūlējs ,vēl nēsu dzirdējusi, ka kādam līdzēts .

pirms gada, 2016.10.26 20:26

lala

Psihologs un psihoterapeits ir mazliet atšķirīgas lietas.

pirms gada, 2016.10.26 20:43

Es

Atvainojos par neprecizitāti. Tēma tomēr vairāk veltīta psihologiem.

pirms gada, 2016.10.26 21:06

ES

> lala
Protams zinu, ka psihologs un psihoterapeits nav viens un tas pats. Kaut kā pēc tam tikai aizdomājos, ka nepareizi sarakstīju. Galvā drusciņ sajukums - tas vien jau liecina, ka palīdzību vajag! :)

pirms gada, 2016.10.26 21:14

lala

Ieteiktu to pašu ko citi komentētāji tālāk ir rakstījuši. Neapmeklēt nekādus PSIHO.... jo slēdzieni var būt biedējoši un ne tuvu patiesībai. Jārunā ar tuvu un uzticamu cilvēku, ja tāda nav...nezinu aiziet pasēdēt baznīcā, reizēm tās sienas palīdz sakārtot domas.

pirms gada, 2016.10.27 11:45

riebeklīte

Piekrītu lala
Pati šobrīd esmu...smagā dzīves situācijā,dzīve sagriezusies kājām gaisā..un nav jau tā,ka nav ne draugu,ne paziņu. Tikai jautājums-vai ir kāds,kam gribu savu dvēselīti rādīt. Nav.
Neesmu aktīva baznīcā gājēja. Bet ir brīži,kad aizeju,pasēžu maliņā,domās pastāstu savu sāpi... Nezinu,paliek vieglāk vai nē,bet tā es daru.

pirms gada, 2016.10.28 10:52

Ija

Mīļais cilvēk,silti tev iesaku padalīties ar savām problēmām ar kādu uzticamu (patiešām uzticamu)draugu,radinieku,ja tāds ir,ja nav ,tad nezinu gan ,kā tu risināsi savas problēmas.Tikai neej ne pie kādiem psihologiem,psihoterapeitiem,vai vēl kādiem psiho.....,JO visi viņi ir tukšu salmu kūlēji,kā te raksta.Padomā pats,kā tev pilnīgi svešs cilvēks ,var būt tavas dzīves regulētājs un macītājs,kā pareizi dzīvot?Viņiem galvenais ir naudu nopelnīt un būs tev pie viņa jāiet n-tās reizes,nepietiks ar vienu,būs teksts--nu vēl pēc tik un tik reizēm jau būs labi un jūsu problēma atrisināsies.Netici?Nu tad pamēģini,ja naudas nav žēl!Atrodi patiešām uzticamu cilvēku un lai tev veicas!

pirms gada, 2016.10.26 23:15

Hm...

Ar tiem visiem psiho.......ir tāpat ,kā ar probācijas dienestu.Tur ir jārunā tas,ko viņi grib dzirdēt un neaizmirst starojoši un pārlaimīgi apgalvot ,ka viņi ir tavi glābēji un dievi.Tad viss būs bumbās!Esmu pietiekoši dzirdējis cilvēku domas,pieredzi par šitiem visiem super speciālistiem.

pirms gada, 2016.10.28 20:08

''''

Mans gandrīz pilngadīgais bērns,tātad pusaudzis ,bija iekūlies nepatikšanās.Viņš bija jāved pie psihologa,tā pavēlēja attiecīgā instance.Nu ko,aizbraucām.Tas viss ,protams ,maksāja naudu ceļš,konsultācija.Mūsu ģimenē tas nav vienīgais bērns ir vecākie brāļi un māsas.Tātad ,jau ir izaudzināti citi bērni.Psihologa atzinums-esmu nepareizi audzinājusi savu bērnu visus šos gadus!!!Paldies Dievam,pakonsultējos ar sev zinošu speciālistu,parādīju atzinumu,viņš man ieteica nerādīt tādu nekorektu atzinumu.Pavilcināju laiku un izdevās! Par laimi tajā burzmā tā ari neviens tālāk neprasīja psihologa atzinumu.Lietas nokārtojās,sakārtojās,viss beidzās laimīgi bērns ir kā bērns,nu jau pieaudzis,bet ja būtu toreiz parādījusi atzinumu,kas to zin ,kā viss beigtos.Tādi ,ļūk,tie psihologi!Neko viņi nezin par citu cilvēku problēmām un ciešanām ,tik naudu rauš.Jo ,kamēr ir auni,tikmēr ir ,kas tos cērp!Šoreiz tas attiecas arī uz mani,kaut spiestā kārtā,bet tā nu sanāca!

pirms gada, 2016.10.26 23:39

###

Es sapratu jautājumu tā ,ka runa ir par psihiatru vai psihoterapeitu,nevis psihologu,esmu bijis gan pie viena ,gan otra,atškīrība liela.

pirms gada, 2016.10.27 15:29

ES

Augstāk jau paskaidroju, ka kļūdījos rakstot. Domāts bija psihologs.

pirms gada, 2016.10.27 22:31

Manas domas

Katram jāmēģina pašam tikt ar sevi galā.Jādomā ir tikai labas domas.Jāstāsta pašam sev,ka nekas slikts nevar notikt,viss ir labi.Redzēsiet ,palīdzēs!

pirms gada, 2016.10.28 09:43

!

LABS psihologs vai psihoterapeits nemācīs Tevi dzīvot, bet kopā ar viņu Tu izanalizēsi savu dzīvi, sapratīsi dažādas likumsakarības, kā arī nonāksi pie paša galvenā - secinājuma SAVA SECINĀJUMA, kā rīkoties tālāk. Paša ziņā - pārvarēt grūtības un dzīvot uz priekšu vai turpināt vainot apkārtējos utt, par savu dzīvi, saviem varbūt nepareizi pieņemtajiem lēmumiem.

pirms gada, 2016.10.28 10:59

###

Ja ir ļoti liela problēma,nopietna slimība vai tuvinieka zaudējums,tad labas domas prātā nenāk,šāds padoms ir nederīgs.

pirms gada, 2016.10.28 11:03

''''

Varbūt tev,!,tavā izpratnē tas ir risinājums,bet es noteikti nepiekrītu tavam viedoklim.Šīs lietas ir ļoti,ļoti sarežģītas un komplicētas un nav vienāda un viennozīmīga scenārija un risinājuma.Analizēdams kopā ar to tur speciālistu,tev tāpat beigu beigās tāpat būs jāpiekrīt viņa viedoklim,jo viņš taču ir SPECIĀLISTS,kā tu vari to ignorēt, kā tu vari nepiekrist viņa ieteikumam,jo ''tad vispār ,ko nāc pie manis ,ja pats esi gudrs un negribi klausīt man?''

pirms gada, 2016.10.28 20:01

###

Savu teikto biju adresējis komentētājam ''manas domas''

pirms gada, 2016.10.28 21:14

ES

Vai mums vajag Eiropas Savienību vai nē, to es gribētu dzirdēt no psihologa

pirms 12 mēnešiem, 2016.11.20 06:44

Jānis

Es esmu psihais terapeits, vari nākt pie manis

pirms 10 mēnešiem, 2017.01.07 19:18

tā bij.

Labdien! Vēlējāmies pastāstīt tiem kas vēlās apmeklēt un saņemt palīdzību no Rutas Abramovas. Nu mēs bērnu vedām uz psihaloģijas konsultācijām un katru reizi maksājām 20eiro , iesākumā pirmajā, otrajā reizē likās ka varbūt arī tā vajag lai bērnu iedrošinātu iedot viņam pakrāsot un ka psihaloģe vairāk ar vecākiem runā nevis ar bērnu un ka smilšu bildes liekot tad kad bērns saliek , bērna klātbūtnē vecākiem pārmet ka redz vecāki vainīgi, bet tad jau pēc ceturtās un piektās reizes sapratām ka vēl sliktāk ar bērnu ir kā bij. Uzskatām ka tā ir tikai naudas iekasēšana nevis palīdzēšana jo nu bērnam nekas netika skaidrots ka redz tā nevajag darīt kā bērns dara, un risināt bērna problēmas! Tā nu īsumā mums gāja! Neapgalvoju ka visiem tā ir bet nu mums no tiem apmeklējumiem nekā labāka bet gan tikai sliktāk! Lemjiet paši ko un kā darīt vai nedarīt!

pirms 9 mēnešiem, 2017.03.05 12:15

Monta

Sīkais uzzīmēja p. ?

pirms 9 mēnešiem, 2017.03.05 13:12

ance

Nezinu kā citiem,bet man smagos brīžos gribas tikt kapos. Tas es izrunājos ar mammu,pastrādāju un izraudos. Paliek vieglāk. Es arī mājā gana bieži raudu,kad esmu viena. Tāpat jau pietiek lielu problēmu,kas nospiež sirdi un prātu. Paliek vieglāk. Tāpat arī bērniņiem,ja redzat,ka paliek grūtsirdīgs,lai izraudas. Zinu no pieredzes,ka zāles nedara neko labu,ja runājam par nervu stabilitāti.

pirms 6 mēnešiem, 2017.05.16 12:55

...

Tāpēc jau mēs esam tik raudulīga tauta, ka pa kapiem vien dzīvojam...mirušiem lai vieglas smiltis, bet tiksimies un runāsimies vairāk ar dzīvajiem, domāsim par bērniem un skatīsimies uz priekšu.

pirms 6 mēnešiem, 2017.05.16 15:28

Pievieno komentāru