ar autobusu vairāk nevēlos braukt :(

Vakar man meitiņa bija jāved pie ārsta.tā nu sanāca,ka šoreiz nebija,kas aizved un nācās braukt ar autobusu.pabraucot gabaliņu jutu,ka autobusa salonā parādās dīvaina smaka,arī cilvēki no pirmajiem soliem sāka iet sēdēt uz aizmuguri.Protams,ka autobusa šoferis atļaujas visu un braukdams pie stūres smēķē.Man nav pretenziju,kad es redzu,ka viņi pie autoostas sēž tukšā autobusā un smēķē,bet ne jau reisa laikā.Es neuzskatu,ka manai 5 mēnešus vecajai meitiņai būtu jābrauc piesmēķētā autobusā,jo es nepārspīlējot varu teikt,ka smirdēja viss autobuss..

arī māmiņa

Vai tu aizrādīji šoferim personīgi? Vai tikai tagad anonīmi puksti un sargā sava bērniņa veselību?
Ja mēs visi klusēsim un pukstēsim pie sevis,NEKAD NEKAS nemainīsies. Ir jārīkojas,jārunā. Tam jau mums mēles dotas.

pirms 8 gadiem, 2008.12.18 18:14

esssss

Aizrādīju.Arī kāda tantiņa piegāja..bet viņš tik atrūca:Ja nepatīk,tad ejat kājām!

pirms 8 gadiem, 2008.12.18 20:28

M.

Tas gulbenes šoferiem ir normāli tā uzvesties, un teikt nav jēga - jau sen pārbaudīta vērtība, ka tam nav jēgas. Te runa nav pat par smēķēšanu, bet par visu - tīrību autobusos, laipnību utt..

pirms 8 gadiem, 2008.12.18 21:04

labāk ,lai smēķē,lai smird bet brauc laikā.eju uz pieturu ar 20 minūšu rezervi,bet tāpat reizēm nokavēju.

pirms 8 gadiem, 2008.12.21 00:05

ance

Vai tiešām vēl tagad biļešu nedošana autobusos. Šorīt braucu ar agro autobusu noLizuma{7 no rīta) uz Gulbeni. 4 cilvēkiem nedeva biļeti. Šis šoferis vienmēr izceļas ar "naidīgiem"komentāriem. Cilvēki,domāsim un būsim "acīgi",jo mums vajag ar ko braukt,kas dzīvojam laukos.

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.14 17:07

autobuss

Lūdzu uzvārdu ,citādi tā ir tukša muldēšana!

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.14 19:21

autobuss

ance, ko klusē? Kad jānosauc uzvārds tad mute ciet?

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.20 17:02

Pasažiere

Peraonīgi man nav nekādu pretenziju ne pret vienu GUlbenes šoferi. Braukāju katru dienu uz darbu ar autobusu,ja kāds no pasažieriem pats neņem biļeti vai tad pie tā ir vainīgs šoferis.Lai viņiem veicas.

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.21 13:54

Marlboro

*** par tām biļetēm, bet kā tādas klaberkastes iziet tehnisko apskati? Braukšanas ātrums un komforts ir psc. Indijas tuk tuki varētu būt tehniski uzticamāki. Saraksts arī pie pieturām nav.

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.21 14:33

autobuss

Ja nezināji, tad lai Gulbenē izietu skati mašīnai ir jābūt ideālā stāvoklī. Braukšanas ātrums ir tāds jo galvenais ir pasažieru drošība. Saraksti pie pieturām tiek regulāri atjaunoti, bet vandāļi protams ir visur.

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.22 12:04

Marlboro

Kāpēc privātais transports, preču piegādes auto var braukt ar normālu ātrumu, bet tās no troļļu šrota nopirktās miskastes brauc lēnāk par traktoru, ceļu stāvoklis visiem ir vienāds. Ja ar tādu ātrumu vestu paiku uz veikaliem, daudz kam beigtos derīguma termiņš. Kāda vispār tad ir jēga no tāda sabtransa, ja ir taksis? Saņemt dotāciju un nodrošināt sev darbavietu ar iedomātiem pienākumiem uz 8 gadiem?

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.22 13:22

autobuss

Neviens preču piegādātājs nebrauc 4.00 - 5.00 no rīta kad ceļi nav ne tīrīti ne kaisīti. Un vari ticēt ka lielā atkalā pat ar šo ātrumu nevar iekļauties grafikā. Nevajag ***. par lietām par kurām neko nesaprot!

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.22 13:43

Marlboro

Un vēlos piebilst: savienojums ar rīgas autobusiem pilnīgi iesūkā...praktiski nav neviena au. tobusa, kas atved pasažierus uz 7:50 no rīta. Tā pat nav, kas izvadā pa pagastiem pēc 22:00.

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.22 00:47

autobuss

Nomierinies ***, pat Rīgā pēc 22.00 nekursē sabiedriskais. Gribi braukt- ir taksis! Pie mums, starp citu, pat pēc pusnakts iet buss uz Lizumu.

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.22 11:56

Lizums

No kurienes iet bus uz lizumu pēc 24.00?

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.07 18:20

Marlboro

Rīgā pēc 22 nekursē sabiedriskais transports, vai ne... https://saraksti.rigassatiksme.lv/mobile.html#trol/15/a-b/0276/en
Paņem labāk lupatu un domestos un iztīri tos zviedru piebezdētos beņķus kādam no tiem baltajiem lopvagoniem, vismaz, lai uz kapusvētkiem neož.

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.22 16:48

Pievieno komentāru