Celtnieks Māris.

Izlasiju šodienas avize par Māri.Vai kads nepateiktu,kas viņš ir?

?

Un ko tad raksta tai avīzē par Māri?Vai tad vēl nepietiek ar to,ka jau zini,ka viņš ir celtnieks?

pirms gada, 2015.11.26 22:36

Inese

Es zinu vienu Māri celtnieku,bet nezinu vai tas domāts.Viens ir tāds rokas īstajā vietā.bet jāseko visam līdzi,pats būvē māju un no tiem kam veic vai būvē piesavinās materiālus un tiem cilvēkiem stāsta pasakas ka pietrūkst materiāls jeb sabojājies,godīgi sakot čakarē,bet nav ne jausmas pa kuru Māri iet runa.

pirms gada, 2015.12.09 18:31

???

Es arī zinu kādu celtnieku/ amatnieku Māri, labu meistaru bez "tehniskām" problēmām, strādā pa vecam, nevis atražo "eiro remontus", tikai viņš nav lēts un grūti pierunājams uz haltūrām. Varbūt tādam mazpilsētas laikrakstam ir jābūt korektākam, pirms publicē kļauzas ar populāru vārdu. Ja jau ir pamats sūdzībai, tad nav ko kautrēties nosaucot pilnu goda vārdu, lai nemestu ēnu uz vārda brāļiem.

pirms gada, 2015.12.09 22:34

Daira

Zinu vienu no Gulbenes raj. viņš gan labi stradā,bet naudu plēš un māna darba devējus,nu tieši tā kā Inese raksta,bet nezinu vai tas domāts,tiešām varēja pateikt par kuru Māri iet runa,lai tauta zin.

pirms gada, 2015.12.21 14:33

nu ko dāmas

Daira@Inese vienas un tās pašas bābas.Beidziet reiz sipt prātu,vai nu sakiet kurš tas ir,vai nu aizverieties vienreiz!!!!!!!

pirms gada, 2015.12.21 17:44

es

tas ir Maris Miezitis kursh kaas naudu un darbu dara pavirshi

pirms gada, 2016.02.15 13:10

Pievieno komentāru