Gulbenes sarkanais krusta biedriba.

Es sodien biju parsteigta,par darbinieku nepieklajigo attieksmi ,kuram ir zem katras kritikas,kautgan mani tas neparsteidz,vissdivainakais,ka gadu garuma ,bija ziedojumi par iegadatajam precem,bet tagad par maksu,kur vel talak,tad iznak nevis labdaribas vieta,bet komisijas veikals,un saka,ka viss saskanots,bet dokumentaciju nevar uzradit,man butu lugums visiem iedzivotajiem ,ja jau par naudu ,tad mes ari varam nest drebes,apavus,un pieprasit samaksu,ja ,ne tad manas domas slegt,jo pietiek lietoto veikalu,un ir ari
invalid biedriba,kur mes varam iegadaties,nu ja tur tikai invalidiem,un biedriem,bet pie mums,un novada nav maz.

AINA

Jā tā tas ir , kad aiznes savas drēbes jeb apavus uz sarkano krustu , tā visu momentāli savāc un nozūd , bet kad vajag ko pretīm paņemt tā uzreiz saka , vajag ziedojumam pārs eirikus. nesaprotu , kurā kabatā nonāk šī saziedotā nauda.pārs reizes esmu tur iegriezusies , bet piedodiet vairāk tur negribas atgriezties un kādus barot ar grūti nopelnīto naudu .

pirms 2 mēnešiem, 2017.09.21 22:57

aga

Birutiņai naudas aptrūcies

pirms 2 mēnešiem, 2017.09.23 08:32

Rita

Tu jau esi tā nešpetnā Ināra no Nākotnes ielas. Pati nekur nevari atrast darbu un aprej citus.Nokaunies.

pirms mēneša, 2017.09.28 21:33

M

Ir nācies iegriezties, ja vajag kādu info dabūt vai palīdzēt tad ne ā, ne b nesaprot (vecās babenes).

pirms 2 mēnešiem, 2017.09.22 14:28

Es

Piekritu!

pirms 2 mēnešiem, 2017.09.23 20:32

Ausma

Tu pati droši vien esi vecā babene, bet arī es redzēju to nekārtību un smirdoņu ko bija atstājuši soc.dienests,tagad tur ir tīrs un kārtīgs.Feinas meitenes, nekad nav bijušas rupas.

pirms mēneša, 2017.09.29 17:38

njāa

Ha, biju tur pirms kādiem gadiem 8 , tad arī teicu , ka tur vairāk neiešu.. izrādās - nekas nav mainījies

pirms mēneša, 2017.09.27 15:37

saulīte

Bet aizej tagad, to cūkukūti ko bija atstājusi Antaņeviča banda meitenes ir sakopušas un pat pārkrāsojušas, nevajaga muldēt ko nezinat. Tur neviena darbiniece nav rupja. Viņas var lepoties, ka viņas aprunājat, tas nozīmē ka viņām veicas un krietnu soli jums visiem ir priekšā. Kas attiecas par ziedojumiem, tad aizbraucat uz Alūksni, Rēzekni,Valku ,Daugavpili, tur nevienu lietu nedabūsat bez maksas, tāpēc vajadzētu kaunēties pirma nosodīt cilvēkus, kuriem rūp sava darba vieta.

pirms mēneša, 2017.09.29 17:07

Ira

Es teiktu taa..
Pirmajaa stava ar mani Apsveicinajaas ,Paradija,Apkalpoja ,Laipni pavadija Pat LOTI pieklajiga tumshiem matiem jauna meitene

pirms mēneša, 2017.09.29 14:10

yyy

Kas tad tevi Ināra I.nepazīst, viens nejauks bābietis , no visām darba vietām tiec padzīta un ko tu vispār vari kaigāt par citiem, nekauņa tāda

pirms mēneša, 2017.09.29 17:00

Līga

Beidziet ķengāt cilvēkus, kuri tiešām strādā.Paši droši vien neko negribat un nevarat izdarīt, tāpēc arī iesaistieties šajos muļķīgajos komentāros.

pirms mēneša, 2017.09.30 20:00

Inara Indrica

Paldies par netaisnibu,kur es esmu nomelnota,bet ludzu paskatieties uz sevi ,jus esat sveti,nu ne aprejat cilveku ,kuru nezinat,kas attiecas uz darbu ,es godigi nopelnu,un neatceros ,kur mani butu padzinis,aizdzinisu,aiz acim spaut otra dvesele,un cik godigi pasi esat par to klusejat,jo melnas dveseles jums ir.

pirms mēneša, 2017.10.01 09:54

Inara Indrica

Ritas vecmatei ,kura ielien visur bez kauna,un kurai etikas jedziens svess,un kura pilda savus darba pienakumus sezot,un aprunajot citus,un kura nedot darbu tiem kuriem visvairak vajadzigs,skaties ,ka pati nezaude darbu apmelodama,tadas ,ka tu ir daudz,jo tev ir launums vairak,bet es novelu tev veselibu,un nakamo reizi apdoma labi,ko raksti man,jo tu esi nulle manas acis,to ludzu neaizmirsti.

pirms mēneša, 2017.10.01 10:20

Kliente no Balviem

Es arī braucu uz Gulbenes sarkano krustu,tik patīkamu kolektīvu un gaisotni kāda ir tur ir tikai jāpameklē.Lai jau runā un aprunā, tā diemžēl ir latviešu mentalitāte, bet jūsu kolektīvam novēlu izturību,veiksmi un lai turas veselība lasot visas šīs muļķības.

pirms mēneša, 2017.10.01 13:21

AINA

klientei no Balviem . nelieli to , kas nemaz nav vajadzīgs , ja nezini kā patiesībā viss notiek.

pirms mēneša, 2017.10.15 11:00

jurs

Kas Tev Aina nedabūji darbu sarkanajā krustā.Varbūt gribēji visas humpalas sev mājās.

pirms mēneša, 2017.10.15 21:35

Daiga

Kauns sarkanam krustam,visu pardot un sadala sava starpa

pirms mēneša, 2017.10.15 23:37

y

laikam esi atnesusi skrandas, jo neko šiku jau nu viņām mugurā neesmu redzējusi, kaunies.

pirms mēneša, 2017.10.23 19:47

Kika

Kā notiek drēbju atdošana? Vispirms ir jāsazinās ar sarkano krustu? Labprāt atdotu drēbes.

pirms mēneša, 2017.10.16 10:14

Nu tad vajag dibināt savu labdarības iestādi ar moto "atnes savas drēbes, pretī ņem citas!"

pirms mēneša, 2017.10.17 21:21

xx

tā jau arī notiek, tie kas raksta ir vienkārši slimi cilvēki un skauģi, lai dievs jums piedod par tādu apmelošanu

pirms mēneša, 2017.10.23 19:43

ES

Labdien, gribētu pajautāt , cienījamie gulbenieši no kura laika Gulbenes sarkanā Krusta biedrība tirgo apģerbus, nekā nesaprotu, agrāk gāju biezi man liela ģimene ņēmu drēbes ziedoju cik varēju, bet tagad bezkaunīgi man prasa naudu, ja jau prasa naudu tad pretī jādot čeks vai kvīts. VIspār tie kas tur strādā saprot kas ir sarkanais krusts ar ko tas nodarbojas, es nemaz savas drēbes vai citu palīdzību negribētu tur atdot, labāk jau ziedot cilvēkiem neko neprasot.verbūt viņus varētu apciemot VID IESTĀDE , ja jau pirkšana-pārdošana, ka uzskatāt jūs, vai viņus vispār kāds bauda ar cieņu gulbeniete

pirms mēneša, 2017.10.19 17:00

Piekritu

Tiešām tā ir. Par atsevišķām drēbem prasa naudu. Un tur aizejot ir šoks , jo viss taču agrāk bija par velti tikai bija jāziedo tik cik spēja katrs to izdarīt. Ir kaut kas jādara

pirms mēneša, 2017.10.19 19:14

sos

mīļie cilvēki ar slimajām galvām, esmu bieža kliente, man vienmēr ir piedāvāts čeks un nekad briesmīga nauda nav prasīta , pārstājat rieties, kas ''jūs paši esiet, ne jau tie labākie cilvēki.Lai nu katrs saņem pēc nopelniem

pirms mēneša, 2017.10.23 19:55

AINA

Atbilde sos . kādus čekus tur dod . beidziet reizi muldēt, visu savākto naudiņu it kā ziedojumi nonāk tikai kādas kabatā , tur vajaga .istu pārbaudi izsaukt , lai pajūk tas bardaks kas tur notiek.

pirms mēneša, 2017.10.25 00:01

Pievieno komentāru