Jauniesu-centrs Baze

Necilvecigi,jauniesi,izturas,pret darbiniekiem,runa preti,nepilngadigie
smeke,lieto aukoholu-iktdienas,sestdiedas,ko vecaki ,viņi strada,pats
sliktakais,ir tas,ka vadiba,piever acis,uz visu,kas ,jau turpinas,gadiem
trauce,apkartejo ,mieru,tagad,jumta seguma darbi,karajas zoga,visatlautiba
ludzu pieverst uzmanibu ,kas par to ir atbildigs.

vai tad?

Kāds sakars te ir ar Jauniešu centru Bāze? Vai tā nav vecāku kompetence?

pirms gada, 2016.03.09 09:48

tā, lūk!

Bērni ir vecāku spogulis. Ja neiemācīsi bērnam uzvedības normas, tad negaidi arī neko labu no viņa.

pirms gada, 2016.03.11 00:37

Renārs

Būsi pati ar cilvēcīgu attieksmi pret bērniem un jauniešiem,arī viņi tad tevi cienīs.

pirms gada, 2016.03.11 09:30

?

Kas tad nu noticis,Komata kungs? Kas apēsts,kas nobeigts?
Bērni kā bērni,Bāze kā Bāze.Liekas,viss kā visur pasaulē.
Drīz vasara.Pasmaidiet!

pirms gada, 2016.03.11 11:41

bērns

Bērni mājās ir kā jau bērni, vecāku audzināti, bet nonākot savējo barā, kur valda bara likumi, arī uzvedās kā jau barā, citādi tāds bērns netiks pieņemts kompānijā.

pirms gada, 2016.03.11 15:07

citusais

Ja jus jau nezinat,kas ,tur notiek,jo nedzivojat tuvuma
nedelu,atpakal,man izdemuleja,apzaga,sasita stikloto siltumnicu
nolamaja,ka aizradiju,smeke nepilngadigie,lieto aukoholiskos dzerienus
vecumos no 7-15.g. vecuma puisi meitenes ,vadiba pielauj visas nekartibas,aizgaju,stundu
gaidiju,ka paradisies vaditaja nevienu ,ta ari nesagaidiju,tos puisus atpazinu-visatlautiba,ta vecaki vinus ir
audzinajusi kur tad paliek noteikumi,kas tur salikti.

pirms gada, 2016.03.13 16:01

Mārīte

Ja jau tur tādas lielas nekārtības,tad vajag saukt bērnu vecākus uz vietas ar konkrētiem vārdiem un uzvārdiem.
Bet bērni par šo situāciju stāsta,ka jaunā dežurante šausmīgi kliedzot. Vai darbinieks tā var uzvesties savā darba vietā? Ja tik ļoti šis darbiņš nepatīk, var taču pameklēt kaut ko sev piemērotāku.

pirms gada, 2016.03.14 12:27

Liegs

Varbūt paaicināt uz to Bāzi sociālos darbiniekus, lai pavēro, kā uzvedas bērneļi? Pie reizes lekciju nolasītu! :) Cik atceros, tas pats bija, kad varēja bērni izmantot savu brīvo laiku sociālajā dienestā (dators, spēļu istaba). Hah, pamēģini kaut ko bargāk pateikt, uzreiz būsi sliktais.

pirms gada, 2016.03.14 19:42

Kika

Brīvais laiks taču ir tieši jāpavada jauniešu centrā. Centra darbinieki darbojas , lai brīvais laiks tiktu pavadīts lietderīgi.

pirms gada, 2016.03.15 23:00

!!!

Tieši tā,jāpavada brīvais laiks nevis jādemolē apkārtējās mājas !!!

pirms gada, 2016.03.16 08:06

J,C,S.K.

Vajadzētu vairāk atbalstīt jauniešu bāzi, iesaistīties kādos kopējos projektos, nevis palaist savus bērniņus, kuri nekad neparko nav vainīgi, un vecāki meklē citur vainīgos. Tāda situācija nav attiecināma tikai uz Jauniešu centru. Sadarbojamies - nevis gvelžam...

pirms gada, 2016.04.04 22:19

Jauniete

Nu nezinu ko lai saka, es uzskatu ka tas viss ir normāli tas notiek visos vecumos katru gadu un nepārtraukti..
Arī es savos 16 gados smēķēju un vazājos riņķi, un tad viss, viens klikšķis un prātiņš parādās pats par sevi un vairs nav nekāda dzeršana un smēķēšana..

Es protams atvainojos, bet nu nevar piespiest tagad visus iet uz to centru, atvainojos, bet mani uz turieni pat ar mietu neaizdzītu.

pirms gada, 2016.05.02 09:25

mamma

tas nav normāli ja mans bērns aiziet uz turieni pavadīt laiku brīvo un iepazīties ar jauniem draugiem bet tur viņu sagaida degradējušies jaunieši kuri pazemo mazākus un izsmej.Kā arī darbiniekiem tas īpaši neuztrauc jo tas nenotiekot telpās viņu bet pie Bāzes.

pirms gada, 2016.05.02 14:14

Raimonds

Es domāju,ka bērniem labāk darboties skolā kā pulciņā kopā ar saviem vienaudžiem.Jauniešiem tur ir interesanti.Bet kad mazie atnāk un sēž četras stundas pie datora,tas arī nekur neder.Mammas mājās neļauj tik ilgi pie datora un bērns meklē citu vietu.Tur ir biljards,novuss,ziemā var paņemt un iznomāt slidas.Viss atkarīgs no paša cilvēka.Vecākiem pašiem jāskatās kur un ar ko draudzējas viņu atvases.

pirms gada, 2016.05.03 16:51

Pievieno komentāru