mediku-bezatbildiba

Gulbene es vienkarsi esu soketa par gulbenes mediku darbu
un slimnieku arupesanu paris dienas atpakal izsaucu atro palidzibu pie sava delina kuram
6.g.-vinu ievietoja gulbenes infekcijas nodala analizes neko neuzradija un vinu izrakstija ,no slimnicas
4.d. otra diena aizvedu uz darzinu un jau nakosaja diena manam uisitim,celas augsta temeratura
,un izsaucu,atkal atros kuri aizveda uz slimnicu,un mani tagad nelaiz klat,bet man tacu ir jabut ,pie viņa
vel es parakstiju ka es ieradisos ,nakosaja diena Balvu slimnica,bet atra palidzba ,begu,beigas aizveda
uz Gulbeni,kas tagad atbildes,ka es ,ka mate parakstiju un nelaiz klat.Taec es tagad esu parliecinata,ka
man ir jaraksta,vai jazvana,uz bez tabu,par sitam nekartibam,tapec ,ludzu,neklusejie,cinisamies ,lai ta nebutu,un vel,vini cikst,ka zemas algas.

:)

Cienījamie lasītāji!
Pirms vērtēsim citu darbu, paskatīsimies paši uz sevi. Ievērosim latviešu valodas pareizrakstību - gramatiku, interpunkciju un visus pārējos terminus, kas kādam varētu šķist sveši. Par cilvēku var spriest pēc rakstu kultūras, un par šo rakstītāju nekas labs neliecina. Spriežot pēc raksta, pati māte nav devusies līdzi savam bērnam uz slimnīcu. Tāpēc šādi iebildumi un mediķu apvainošana nav adekvāta.

pirms gada, 2016.02.21 22:19

Mātei

Nemelo te,māte,un necel lieku traci,laikam nav ko darīt. Vispirms ej mācies skolā!

pirms gada, 2016.02.27 18:25

!!!

Katra normāla māte brauktu līdzi bērnam un sēdētu viņam klāt!

pirms gada, 2016.02.21 22:44

ES

Man ir tāds "nelāgs" paradums, ja nu retumis kaut ko rakstu komentāros vai kā citādi, ļoti rūpīgi pārlasīt savu rakstīto. Vai nav kāda kļūda, vai mans teksts ir saprotams. Un tikai tad spiežu-pievienot. Uzskatu, ka tā ir elementāra cieņa pret cilvēkiem, kas to lasīs. Diemžēl liela daļa uzskata, ka var kricelēt jebko un jebkā. Žēl, ka vairs nav cieņas ne pret savu valodu, ne citiem. :(

pirms gada, 2016.02.22 16:32

es arī

Arī man šis ''netikums'' piemīt... Priecājos,ka neesmu vienīgā.
Esmu atļāvusies šeit aizrādīt par elementāru pareizrakstību,pretī dabūju drazu spaini. Morāle? Nevajag cūkām pērles kaisīt...

pirms gada, 2016.02.23 07:03

Sa

Ei,ei.Cik mes peksni palikam kulturas.Palasiet apolo tad jus redzeaiet ka pareizi vajag rakstit!Attaisnojuma tadai arstu ricibai nav,bet kas attiecas uz to slokto mati nu ziniet.....Ja nu tev vel viens bernins majas-tad sanak ka janem lidz?Bet vispar slimnicas personals attiecas pret pacientiem ta it ka mes traucejam viniem darit kaut ko svarigo tikai ne vinu darbu.

pirms gada, 2016.02.24 07:44

ha ha

man gan netrauce, ka ir kada kluda. jo kad raksta uz datora un vel uztraukuma, visadi gadas. Nu arsti ir palikusi bezatbildigi un apkalpojosais personals ( masinas, sanitares ) ignas. Nu ne 100% bet dala ir.

pirms gada, 2016.02.24 09:12

5

Bet mēs paši gan...tik labi,tik laipni,balti un pūkaini... Paskaties spogulī vai tik spārni nav pieauguši...

pirms gada, 2016.02.24 09:15

Juris

Tik slikti rakstītu tekstu sen nebiju mēģinājis saprast. gan jau tā mate jauc kaut ko- ne viena slimnīca nevar neatļaut vecākiem iet pie sava bērna- tāka lai nemuld.Manam bērnam arī reiz nācās palikt slimnīcā ne vienu vārdu nedzirdēju no Gulbenes slimnīcas personāla ka vecāki nevar būt blakus- nemelo nu.

pirms gada, 2016.02.24 21:13

JURIS - Juris

Tu esi viltvārdis!!!

pirms gada, 2016.02.27 09:31

Sa

Man Gulbenes slimnīcā palīdzējuši ne vienu vien reizi.Ir gājis visādi īpaši pēdējo reizi.Bet personāls ir labs izņemot tur vienu,kurā vispār nekad nav īpaši mācējusi kontaktēties ar pacientiem.Bet nav ko pēc viena vai pat pars cilvēkiem spriest par visām māsiņām un ārstiem. Tā tik turpiniet.

pirms gada, 2016.02.26 20:45

?

Vai kāds lūdzu nepateiks vai ir iespēja sestdien vai svētdien tikt pie kāda mediķa,lai izklausa ir trokšņi vai nav?

pirms gada, 2016.02.26 22:53

Vilis

Trokšņi??? Tas kaimiņš - nagloja putnubūrīti. Pavasaris taču.

pirms gada, 2016.03.21 10:27

Kaijas lido

Cienītais,šķiet Jums vajadzīgs narkologa apmeklējums!

pirms gada, 2016.03.22 19:23

Lasītāja

Man patīk,tā vietā,lai atbildētu uz jautājumu,vai var tikt brīvdienā pie mediķa vai nevar,spiež mīnusus.Laikam jau šāds jautājums gulbeniešiem šķiet dīvains!

pirms gada, 2016.02.27 16:03

...

Brauc vai ej uz uzņemšanas nodaļu un tur arī paklausīsies, esam veduši běrnu ar temp paklausāas un sniedz konsultāciju ko darīt tālāk!!!

pirms gada, 2016.02.27 18:24

Inara

Ja neticat-man ari nevajag-lai ar jums ,tas nenotiktu,es novelu
neatrasties ,tada situacija,kautgan,saubas mac,jo es zinu ka tas ir neizbegami
.Ja ta notiks-atceratis manu rakstu-butu lugums ,man vismaz atvainoties,rakstiski.
Un ,kas attiecas uz kludam.,es nesu vainiga,man vecs dators,tad jau datora vispar,visadas rupjas kludas

pirms gada, 2016.03.02 09:35

ak vai...

Nemurgo te! Fiksi uz skolu!

pirms gada, 2016.03.02 13:47

Yes

Nevis vecs dators,bet zināšanu trūkums dzimtās valodas pareizrakstībā. Man arī ir vecs dators,bet... !13 kļūdas,neskaitot garumzīmes,sajēgas nekādas.Tāpēc cilvēki nevar izlasīt. Ināriņ,skolā jāmācās bija!!!!!!!!

pirms gada, 2016.03.02 09:53

nu.nu...

Cik zemiski cilvēki ir Gulbenē.Vai Jums pašiem nekad nevar pienākt brīdis ka bērns vai tuvs cilvēks ir slims?Kauns lasīt šo zemisko '"cilvēku" komentārus.

pirms gada, 2016.03.07 12:12

Arī māte

Bet tur pēc tā Ināras komentāra tiešām īsti saprast nevarēja,kā tad īsti tur ir bijis.

pirms gada, 2016.03.07 17:50

kaimiņš

Tādi jau tie gulbenieši ir. Ir jāaprod ar domu, ka Gulbenē nav slimnīcas un nebūs.Līdz ar to ir varianti, Balvi, Madona, Alūksne. Nerunāšu par Daugavpili, Rēzekni vai citām vietām. Katrs var izvēlēties kur vest slimnieku un par kādu naudu. bet ja gribas par velti, tad nav ko celt troksni, ka tas nav labi, vai nelaiž klāt. Mēs nezinām apstākļus kas ir noticicis, jo nebijām klāt, bet tas ko raksta, ne vienmēr ir patiesība. Tā kā nevajag aprunāt citus.

pirms gada, 2016.03.26 11:14

nu.nu...

Ja nevarat "ĪSTI SAPRAST" tad mazāk vajag ķengāties.Jo nedod dievs katram var notikt nelaime.Un tāda kasīšanās pie pareizrakstības prātam neaptverama.

pirms gada, 2016.03.20 13:28

Mātīte

Nju traka sieviešu dzimtes mātīte, turklāt varen neizglītota...Fui... pretīgi lasīt! Publisks kauns mātītei Inārai

pirms gada, 2016.03.20 14:26

Atbilde " nu.nu..."

Tak paskaties pats, kāds tur cilvēks... Tur maz no cilvēka,... Elementāru spriestspēju nav, varbūt tikai 9 klases :( Kam tādi dzīvē vajadzīgi? Būsim reālisti - Tu arī, un tie ārsti arī viņu neņēma par pilnu, i pareizi darīja. Galvenais jau šinī visā - lai bērnam viss kārtībā, nospļauties par Glupiņo māti... Žēl bērna. Bērnam gan iesaku dzīvē mācīties...!!!

pirms gada, 2016.03.20 14:31

....

....un ko dod laba izglītība?....normāli cilvēki tā nedara...kas grib tas izlasa jeb ko,tie kas citus izsmej un ņirgājās par izglītību nez vai pašiem visi simts galviņā ir?:)

pirms gada, 2016.03.21 16:41

Arī māte

Tavs komentārs kā tāds man patīk,bet ,kas attiecas uz šo gadījumu,tad nu tur ir kā ir,ka pati Ināras doma nav īsti saprotama(es nerunāju par pareizrakstību).

pirms gada, 2016.03.22 08:46

Pievieno komentāru