Spārītes dārza mājiņu apzadzēji.

Ja kāds zin to vai tos mudakus kuri apzog dārza mājiņas,lūdzu paziņojiet šajā foruma lapā.Šogad jau otro reizi uzlauza manu būdiņu.Abās reizēs nozaga galda pulksteņus.Vērtības viņiem nav nekādas(neejoši) taču smuki izskatās-senatnīgs stils-un domāts skaistumam.Atpakaļ man viņi nav vajadzīgi.Gribu tikai uzzināt tos "KROPĻUS" .

Mudakiem

Pie manis arī Spārītē bija. Neko dižu nenozaga, jo dārza mājiņā neko vērtīgāku par grilu neglabāju, vienīgi pāris spaiņi ražas no dārza "pazuda" (cik nu par reizi varēja aizstiept). Citus gadus jokoju par kaimiņiem, kam uz žoga dzeloņdrātis un citi asumi, bet laikam tomēr ir iemesls.
Vispār esmu miermīlīgs cilvēks, bet ja kādreiz gadīsies šos mudakus pieķert, tad noslānīšu tā, ka zagšana vēl ilgi prātā nenāks.

pirms gada, 2016.09.04 13:28

Ģirts

Arī man nav nekas vērtīgs pazudis.Bez tiem pulksteņiem vēl dažādi sīkumi.Bet tracina pats fakts... .Arī es viņiem iedotu " kaulu mācību".

pirms gada, 2016.09.04 13:44

lasītāja

man pāris gadus atpakaļ aizveda čuguna vannu,izkapti,dakšas lāpstu.Izkapti atradu pie tirgus veča,kas tirgo manuprāt,ko viņam citi sanes, sazagto,jo kur gan viņš visus tos krāmus ņem.Izkapti protams neatdeva,es taču nevaru cīnīties spēkiem ar vīrieti.Tāpēc iesaku paskatīties savas mantas tur.

pirms gada, 2016.09.05 08:01

belarusins

es domaju ka tas ari ir M.P....

pirms gada, 2016.09.21 09:54

belarusins

Agrak cik zinu darza majinas apzaga palameiks...un metalluznus ari zaga vins , ko nozog, no ta dzivo...

pirms gada, 2016.09.05 17:52

valtra

viņš vēl aizvien ar to nodarbojas. jocīgi, ka vēl nav kārtīgi ''dabūjis iekšās''.

pirms gada, 2016.09.09 12:25

???

Vai tas kurš dzīvo uz Līkās ielas netālu no Robežu ielas un tagad klibo?

pirms gada, 2016.09.10 08:49

selija

ir jau dabujis tris reizes pa menesi ....bet macibas ka nau ta nau , jo pirxti vinam gari ....

pirms gada, 2016.09.15 09:33

xxx

ne tas nau tas mareks, tas ir tas kas dzivo birzes stacija....

pirms gada, 2016.09.15 09:31

martins

M.P.(...) ?ja tas ir zaglis pa pilnu programmu....

pirms gada, 2016.09.15 09:34

serjoziks

vinu mekle daudz , kas velas izsist samadzeni.....zaglis- jau daudz bijis aiz restem bet nesaprot ka bernam maize japelna godigi ,jo no zagtas paikas neviens labu neveles un tadel jau vinam neiet dzive apdomajies marek......

pirms gada, 2016.09.21 09:57

lindusiks

sis cilveks ir netikai zaglis ,bet melis un batonu spraudejs ..... dzivo koka buuda un blato cik bagats esot smiekli nak . vienreiz pieaudz pretigais palameik.iedomajies ka gulbenes skaistulis ha ha ha brillainais zobdrupis.

pirms gada, 2016.09.21 10:14

arnix

blato, ka bagats ??? sim tak nekad naw naudas . :D :D

pirms gada, 2016.09.22 06:06

Niks

Arturiņ, Tu arī būsi mana IEVIŅA. Es arī izbaudīšu to, ko izbaudīji TU

pirms gada, 2016.10.11 21:01

xxx

Jūs no sākuma noskaidrojiet, kurš vainīgs, tad rakstat. Bet tu ,Artūr, nelielies ar savu darbu, gan dzīvē tevi arī paņems priekšā, tad uz katra afišas dēļa izreklamēs.

pirms gada, 2016.10.12 11:29

bmw

Mudaki esat jus ko vainojat citus ka nezinat patiesibu, tu busi ne tikai ievina un valmiera tevi panems pakala nevis prieksa.palameiks ir sen prom,ko tad tu drostala pinies ar vinu ja tev sprauda ausis vins??????vinam zobi ir a tev pec sita komentara tadi var nebut,vismaz ir ta koka buda nevis ka tu uz sencu kakla sedi urla.tev iet dzive ka vaja.sakas tumsais laiks ,,,,,,,,nelienat tur kur nevajag un neapvainojiet cilvekus kuri nav vainigi,tas ka reiz ko ir izdarijusi nenozime ka visu laiku to daris… aizejat uz menteni un noskaidrojat kurs vainigs pasi esat gulbenes zagli un ubagi pasi zogat un tirgojat viens otram.dzivotat talak sava sudu bedre un fantazija.

pirms gada, 2016.10.12 16:24

bmw

Kopa gaji sveci tureji ka zini kurs tas bija??????domajat ko runajat jus gudrisi jums pasiem aug berni ja esat speji uztaisti par jusu vardiem un darbiem maksas vini,

pirms gada, 2016.10.12 16:57

Pievieno komentāru