Apkalpošana: Mājai un dārzam (vecā apgāde)

Zem katras kritikas

tapete

Cilvēku, kas nogriezīs kādu metru mērāmo preci sameklēt nav iespējams , jānāk no rīta, lai vakarā varētu ar preci iet mājās, kur skatās vadība atstājot zālē vienu šādu cilvēku.

pirms gada, 2016.07.27 07:18

:/

Beidziet riet! Nevar pie katras preces klāt cilvēku nolikt.
Es nebaidos pieiet kaut vai pie kasierītes un pajautāt,ko man vajag. Vienmēr viss bijis kārtībā. Ja nevar viens cilvēks,atskrien cits. Jā,varbūt mazliet jāuzgaida,bet nevajag pārspīlēt ar laika izjūtu. Bērnišķīgi.

pirms gada, 2016.07.27 10:24

darba produktivitāte

Veikala vadītājs sastāda darba grafiku, novirza cilvēkus pa sektoriem. Tā kā visas pretenzijas veikala vadītājam lūdzu.

pirms gada, 2016.07.27 10:43

pirceja....

Meitenes nenemat sos cilvekus galva ta ir tadu cilveku grupa rejeji eju saja veikala loti biezi jo seit var atrast visu bija darza lampas uz akciju...biju panemusi dargakas uzreiz pienaca cita darbiniece un samainija bez problemam varbut problema ir jums ja garastavokla nav un meles mute....lai veicas jums veikala kolektivam un jauku dienu...

pirms gada, 2016.07.27 10:47

arī pircēja

Ļoti slikti, ka nemākam uztvert kritiku un mazliet uzlabot šo situāciju(nu ir jau taisnība par to lēnumu).un kolektīvam nav nepieciešams sevi slavēt un aizstāvētis.Lai veicas.

pirms gada, 2016.07.27 17:41

Labi

Ok,kadreiz or bijis japagaida,bet nu tapēc tas nav zem katras kritikas...viss ir normalis...

pirms gada, 2016.07.27 18:02

Arī māku

Pati ievieto forumā un pati sev arī atbild. Puff

pirms gada, 2016.08.03 12:54

zina

Gandrīz katru dienu iegriežos šinī veikalā,meitenes,kas sēž kasē ir ļoti atsaucīgas,laipnas.Arī vīriešu kārtas pārstāvji,ja ko pajautā aiziet bez problēmām un parāda,pastāsta par preci ..negribu neko sliktu,bet dažas labas pārdevējas tur nu gan ir tādas,ka nedod dievs pieiesi un pajautāsi,ka vajag kaut ko nomērīt,iedod vai paskaidrot par preci,tad nu ir sagriezts deguns un atbļauts atpakaļ-tas nav man sektors,ejat meklējat,tur ir jābūt citam pārdevējam!Un tur citu nemaz nevar atrast.Un tad iet nu tāpati un ar mešsanu to preci iemet rokā!Tā lūk,man ir gadījies:(nu,liekas,ja negribi,tad nestrādā tādā vietā,bet ja strādā,tad neizrādi savu nepatiku pret darbu un klientiem!Lai veicas!:)

pirms gada, 2016.08.03 13:27

Pircēja

Man arī slikts priekšstats,visi tik aizņemti,navar saprast kurš par ko atbild un tad vēl dusmīgi,ka traucē. Atnāca viena tāda "sagriezusies" kundzīte,tiešām krievuška,pirmā doma-mātes vārdiem pasūtīt.Bez īpašas vajadzības tur neiegriežos.

pirms gada, 2016.10.09 11:43

Maza alga

tak visiem ir reāli poh kas tur strādā ko un kas kā... rakstat lembergam lai maksā vairāk vai uztaisa trešo maiņu

pirms gada, 2016.08.19 01:07

čips

Tur ir viena maza auguma resna ar brillēm uz deguna sieviete kas staigā pakaļ un stulbi blenž,pretīgi.

pirms gada, 2016.08.19 08:38

*

Katru nedēļu tur eju,visi laipni un īpaši neviens arī neblenž.

pirms gada, 2016.10.09 14:02

Galvenais lai kokete un savas problemas ar veciem turpina risinat veikala!tad bus ok

pirms gada, 2016.10.09 14:16

aaaa

Interesanti,ko ta pērk šajā veikalā,ka iegriežas katru dienu...

pirms gada, 2016.10.09 23:27

Ass

Ko var ņemties,veikals kā veikals!Apkalpošana normāla.Ko tad gribat,lai katram pircējam pārdevējs klāt stāv?Nevienā veikalā nav tā,ka uz sekundi visi tiek visi apkalpoti.Nedomāju,ka pārdevējām maksā lielas algas ,labi ka tāda apkalpošana,varbūt vajadzētu vēl kādu lieku pārdevēju,bet darba devējs taču nemaksās lieki ja uzskata ,ka var tikt galā.

pirms gada, 2016.10.11 18:36

eva

Piekrītu krieviete gados,ļoti nelaipna,domāju ka daudzi ir pārliecinājušies,pātējie darbinieki ļoti jauki,pretnākoši.

pirms gada, 2016.10.12 07:41

Juris

Tur tāda viena ar gaišiem matiem reizēm kas krāsas dod arī ļoti nelaipna. Reizi paprasīju gridlīstem stūrīšus un norēja mani kā suni. No tās reizes vairs neeju uz to veikalu.

pirms gada, 2016.10.13 13:10

...

Nu un ka maza alga,pircējiem ari visiem nav lielas algas,un tu aizej,un gaidi,un tev parāda neapmierinātu ģīmi,es arī domāju to paveco krievieti gaišiem matiem.

pirms gada, 2016.10.12 07:46

...

Nu un ka maza alga,pircējiem ari visiem nav lielas algas,un tu aizej,un gaidi,un tev parāda neapmierinātu ģīmi,es arī domāju to paveco krievieti gaišiem matiem.

pirms gada, 2016.10.12 07:47

pircējs

Vis nelaipnākā pārdevēja bija Diāna ,tā tagad pie kases vairs nav -laikam kādā kabinetā sēd.nebija viņa domāta strādāt ar klientiem.

pirms gada, 2016.10.13 11:10

Pievieno komentāru