Eglītes iedegšana Gulbenē.

Šogad skvērs mūsu pilsētā ir tiešām skaisti izrotāts.Tikai žēl ka nebija jau otro gadu salūta.Kaut neliels,bet varēja būt.

dzekins

Nu egles iedegšana nav tā diena lai būtu salūts! Bija jauki...karsta tēja, ugunskuri!Man patika! Par salūtu... nu es domāju ka Gulbenē ilgi nebija bijis tāds salūts,kāds bija Latvijas svētkos!

pirms 5 gadiem, 2011.12.09 17:10

skaistums

paldies pilsētas p[ārvaldes vadītājam un visiem čaklajiem cilvēkiem ar kuru palīdzību Gulbenē ir visskaistāk izrotātais pilsētas centrs. Ir ar ko lepoties un par ko priecāties. Salūtu nevajag-bija latvijas svētkos un būs jaungadu sagaidot. Paldies par skaistumu!

pirms 5 gadiem, 2011.12.09 22:42

lasītāja

Nu vaidzēja gan kaut nelielu salūtu.Tomēr daudz bērnu bija.Kad Stepanova kungs bija,tad salūts katru gadu bij.Nu protams,kur tad būs salūts,ja visu izšaudija 18.11.Citiem nemaz tie Latvijas svētki neko neizsaka.Daudzipat negāja.Un pareiz.Par ko priecāties.Ar vien drausmīgāka dzīve paliek Latvijā.Cik jau tūkstoši ir aizbraukuši????????????????????Un brauks vēl vairāk.

pirms 5 gadiem, 2011.12.10 08:44

Dace!

viss patiešām ir skaisti bet nu salūtu jau tiešām varēja drusku arī izšaut! nevis visu tajos latvijas svētkos!

pirms 5 gadiem, 2011.12.10 10:18

....

Kā tad, Gulbene, nekas nav labi! Nu tad vajadzēja pašam ņemt vienu petardi un raut gaisā!
Vajag iemācīties pateikt "paldies" par to, kas ir!

pirms 5 gadiem, 2011.12.10 11:59

dadzis

es gan līdz šim domāju, ka ceļš uz Ziemassvētkiem ir klusuma un pārdomu laiks. Kads te sakars ar salūtiem? Sagaidot Jauno gadu, salūts gan ir šaujams, bet tagad, adventes laikā... diezin vai.

pirms 5 gadiem, 2011.12.10 12:52

muti ciet

lasītāja un dace-Jūs taču esiet abas KUŅAS,kas Jums pret valstss svētkiem?

pirms 5 gadiem, 2011.12.10 12:54

Kauns!

KATRAM NORMĀLAM LATVIJAS IEDZĪVOTĀJAM valsts svētki KAUT KO izsaka. Un tie, kam tas neizsaka neko, gaišu taciņu uz verdzību citās zemēs. Tieši valsts vai pilsētu svētki, jubilejas u.tml. ir īstais laiks salūtiem. Ziemassvētku gaidīšanas laikā (starp citu, arī Aglonā 15. augustā) nekādu salūtu neprasās. Stepanova kungam daudz ko saprast bija grūti, tāpēc arī bija kā bija.

pirms 5 gadiem, 2011.12.10 13:44

gulbenietis

man valsts svētki daudz vairāk ko izsaka kā kkāda egles iedegšana. egli pats sev mājās varu iededzināt un kādu skuju pakūpināt.

pirms 5 gadiem, 2011.12.10 14:00

zete

Nu beidziet maisīt putru ar kāpostiem - kāds salūtam sakars ar egles iedegšanu!
Māciet bērniem, ka svētki ir dažādi - ar troksni un uguns rotaļām, kā arī - bez tām.
Patiess prieks, ka jau kādu laiku atpakaļ iesāktā tradīcija, sapost pilsētas centru uz Ziemasvētkiem un labu laiku pēc tam, iet plašumā. Nu smuki un prieks!
Ceram, ka arī citas, kādreiz pilsētas saimnieku iesāktās labās lietas neies zudumā!

pirms 5 gadiem, 2011.12.10 17:30

Dace!

skaties ka tik pats(I) nēesi kuņa nezin kapēc visus pārējos gadus sālūtu šāva bet redz šitos pēdējos divus nē! jo redz kapēc tērēt naudiņu ja domes kungi un kundzes var sev kabatā iebāst!!!!!! zagļu banda! pat mūsu slimnīcu nevarēja paglāpt! kauns par tādiem!!!

pirms 5 gadiem, 2011.12.10 20:31

Caurā Kabata

Vai tik pati iepriekš nebāzi kabatās, bet tagad neesi gluži pirmajās rindās pie siles...

pirms 5 gadiem, 2011.12.10 21:03

Dace!

es zagusi neesu ne no viena jo nestrādāju domē!

pirms 5 gadiem, 2011.12.11 12:48

nu

Tad tu esi krievu kuņa vai urlas draudzene,ka tev netīk Latvijas svētki.

pirms 5 gadiem, 2011.12.11 14:28

...

Dacei latviešu valoda tikpat nesaprotama kā Latvijas svētki - nēesi, sālūtu, kapēc, iebāst, paglāpt, neesu.....

pirms 5 gadiem, 2011.12.11 15:36

skats no malas

kāpēc nevar vienkārši priecāties,un ja pa vakariem skvērā skanētu ziemassvētku melodijas .....

pirms 5 gadiem, 2011.12.12 11:45

Pievieno komentāru