Kurš ir labākais apbedīšanas birojs Gulbenē

SmiltajsV K vienozimigi!!!!!

zinu...

un pakalpojumu sniegšanas cenas apbedīšanai nelīdzināsim ???? Tur jau ir tā starpība , Ritums pieticīgāks , bet Smiltāji .....!Ir jau vēl arī trešā firma ...

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 11:25

...

Man arī bija nepieciešami pavisam nesen šie pakalpojumi, izstaigāju visas firmas, visu sīki izjautāju, nonācu pie secinājuma, ka visizdevīgākā bija I/U Akmens Carnik. Tiešām - visu cieņu vadītājam un puišiem, kas visu izdarīja visaugstākajā līmenī!Viņi atrodās pie "Gaujas" veikala, lejas pagrabiņā. Aizej, pārliecinies pats!Šī tiešām nav domāta kā reklāma, bet...man bija nepieciešams, un viss apmierināja!

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 12:48

ur

Biju laicinu atpakal firma Smiltajs apkalpoja jauki ,jauni cilveki cenas zina vini nav dargakie ,bet kavalitates zina vel daudz ir jamacas ne tikai musu firmam,bet vel daudzam citam ari.Visu cienu vinu darbiniekiem ,jo viniem ir loti liela kvalitate unskaists noformejums ari MALACII!!!!!

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 13:02

nezinu

Tu ko gribi teikt ka Smiltaji dargi?Ritums letaks? Un kas tad ie tie tresie???

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 13:06

esmu ārzemēs

Jā, mēs ar izstaigājām visus kantorus, izvēlējāmies Ritumu, viņi zvanīja 11 no rīta, ka neieradīsies uz bērēm Litenē, kur glabāja mūsu babiņu pl 14.00, tad man bija tāds šoks! Tagad jau mazliet nomierinājāmies, jo pašiem bija jāmeklē, kurš raks ar ko, par ko, viss bija jādomā! Tas bija šoks! Laikam ne vienmēr lētāk par 20 vai 50 latiem nozīmē labāk, es noteikti netaupīšu nākamo reiz, nevar paļauties, jau tā tāds stress!

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 13:17

visiem

savukart es aigaju uz firmu un man ļoti patika ka ritums izdarija darbu ļoti profesonali izpuščoja bedri
uz ļoti zolidi uzvedas,ritums turas,prieks par jusu darbu,runajot pa smiltaju,diezgan pagardi sanak,arii esmu bijis beres bet nu bedres noformejums nepatik,bet katram jau ir sava gaume,

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 18:43

visiem

sveiki cik man ir bijuši vajadzigi šie pakalpojumi
esmu gajis pie rituma,pujši ļoti saprotoši,un ļoti labi strada,biroja laipni apkalpo klientus,siki visu iztasta kas ka notiks,

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 18:48

bentlijs

biju pie smiltaja diezgan smagi viilos,,
teica bus atlaides un ta,bet neka,
beigas pareķinaju dargi sanaca,

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 18:50

Ienācējs

Man personīgi ļoti patīk Smiltājs jo, tur ir viss aukstākajā līmenī. Un puiši ļoti simpātiski!!!!!

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 18:51

nezinu

es domaju kad katrs izvelas savu kas patik,
domaju visi savu darbu paveic ļoti labi,,

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 19:02

Jezups

Izvēlēties reizēm ir par vēlu :D

pirms 9 mēnešiem, 2017.02.13 00:46

gulbenietis

nu tas jau ir skaidrs, ka visu šo kampaņu ir organizējis smiltājs, jo bentlijs ir smiltāju Vitas klēpja sunīša vārds.

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 19:49

vecais

bet tad jau tu esi zilais, ja tev puiši liekas simpātiski.

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 19:55

janika

tiesi ta par to Bentliju piekritu,un zinams ir tas ka V.k.Smiltajs ir gana daudz jau izcelies,un protams jau nejau taja labakaja nozime,ritums pastav jau diezgan ilgus gadus,tatad si firma zina ko dara,un par puskosanu runajot utt.protams gaumes lieta,bet man personigi simpatize Rituma makslinieciskais dizains,taka es par firmu Ritums

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 20:58

Vita

Man prieks, ka Gulbenē pazīst manu sunīti, bet te sanācis kaut kāds pārpratums:) Esmu Bentlija saimniece, varbūt kāds stulbu joku izspēlējis, bet neko par šo foruma rakstu nezināju, pirms man piezvanīja paziņas un izstāstīja, nezinu kurš kuru grib pacelt gaismā vai nomelnot, bet cik cilvēku tik viedokļu, man prieks, ka ir veselīga konkurence, strādāsim un neaiztiksim Gulbeniešus, katram savs darbiņš darāms, veiksmīgu dienu!
Kādam māte, kādam meita, citam kleita;)

pirms 6 gadiem, 2011.11.18 21:41

visiem

es pie viņiem stradaju bet nemaksa laika algas,,
parados lidz ausim,,palika vel 300 latus man parada

pirms 6 gadiem, 2011.11.19 10:26

,,,

Smiltāja kantorim tik tiešām pilna pakaļa parādu,visās malās.
Tā iet,kad gribas uzlēkt augstāk par savu dibengalu un nerēķināties ar citiem. Drīz jau nebūs tādas vietas,kur viņi nav parādā.

pirms 6 gadiem, 2011.11.20 11:41

Pievieno komentāru