LABS zobārsts Gulbenē??

Nākas meklēt zobārstu Gulbenē.. Kas var ko ieteikt? :)

rrrrrr

Dr.Ziemele vai Dr. Botva, bet jarekinas ar rindaam!

pirms 9 gadiem, 2008.10.08 09:56

gribas smuki

Bet kas ar dakteri Poliņu? (Man arī vajag labu speciālistu.)

pirms 9 gadiem, 2008.10.08 11:32

pats zobs

Zobu higiēniste Iveta arī ir zobārste, jo rūpējas par mūsu zobiem! Lai viņai stipra veselība un darbs labi izdodas! :))))

pirms 9 gadiem, 2008.10.08 15:23

omīte

Ļoti sirsnīgas un profesionālas zobārstes ir dakteres Veigule un Poliņa! Silti iesaku labot zobus pie viņām. Lai dakterēm stipra veselība un laba veiksme labojot pacientu zobus!

pirms 9 gadiem, 2008.10.08 15:37

Zara

Pec tam varēsiet bez zobiem staigāt..........

pirms gada, 2016.03.14 18:24

Flawl

@Zara Es pie Poliņas bērnībā gāju lai zobus salabo. Pabājuši nu jau daudzi daudzi gadi un plombas turas vēl joprojām. Iesaku Poliņu un Veiguli.

pirms 9 mēnešiem, 2017.03.12 23:30

A

Es eju pie dakterītes Veigules Pamatu ielā,nu brīnišķigs cilvēks,bezgala laipna pret katru katru, tagad pēdējo reizi kad biju pierakstīta ,pirms manīm māmiņa ieveda mazu puisēnu ,tas dakterīti ieraugot tūlīt sāka ļoti raudāt, bet jums vajadzētu dzirdēt kā dakterīte mācēja ar viņu sarunāt ,palīelīt uzmundrināt ,tas mums gaidītājiem bij apbrīnas vērts.Gulbenē ir tāds uzskats ahā -tā daktere ņem dārgi tas nozīmē kad strādā labi ., bet manai darba biedrenei arī dārgās Ziemeles plombas izkrita,ļoti ātri, bet man lētās Veigules gadiem turās,Tā kā Dakterei Veigulei vēlu veiksmi šajā atbildīgajā darbā.

pirms 9 gadiem, 2008.10.08 16:37

Emīlija

Ļoti labi strādā dr. V.Medniece. Kvalitatīvs darbs!

pirms 9 gadiem, 2008.10.08 17:27

Inta

Rupjuma kalngals,fui,mēs pat Arsti neejam pie viņas.....

pirms gada, 2016.03.14 18:25

Zane

Jā, neko sliktu nevaru teikt par dr.Veiguli, bet tehnika viņai veca :( Kā dr. Botvai?

pirms 9 gadiem, 2008.10.08 17:57

qwerty

Labāk neisteikšos par Mednieci, bet Ziemele manuprāt strādā labi. PAr citiemn ezinu neesmu bijis

pirms 9 gadiem, 2008.10.08 19:53

Zemenīte

Dr.Medniece strādā ļoti profesionāli un ar mūsdienīgu tehniku.Visu cieņu!

pirms 9 gadiem, 2008.10.09 14:16

A

Ari daktere POliņa ir laba-tehnika mūsdienīga,Ziemele sev cenu ir uzsitusi tikai ar savu dārdzību ,bet darba kvalitāte pilnīgi tam neatbilst.Tik dārgu cenu ņem un krīt blombes laukā ,nu otreiz pie viņas negribu

pirms 9 gadiem, 2008.10.10 07:49

rrrrrrrr

Pateicoties Dr. Medniecei, es pazaudēju zobus, tāpēc, kā nemācēja labi salabot.

pirms 9 gadiem, 2008.10.10 08:43

rasa

Dr. Medniece tiesam ir nekompetenta, man ari vinja nemaqceja salabot ta ka vajag! Iesaku Dr. Botvu! Viņai ir jaunmodiga tehnika! Un higienists vienoziimigi vislabaka ir Iveta!

pirms 9 gadiem, 2008.10.10 09:00

babuks

dr.Medniece ir lietiska un profesionaale daktere.Straadaa labi.

pirms 9 gadiem, 2008.10.10 09:26

lūk, tā.

...man ir pilnīgi vienalga tehnika ir jauna vai ne tik ļoti - man ir svarīgi lai ārsts, kad reāli slikti- ''neatšuj''(dr. Ziemele), bet palīdz arī tad (dr.Veigule), ja es mēnesi iepriekš neesmu pieteikusies, jo ar visu cītīgo zobu ''uzpasēšanu'' reizēm sāpes rodas bez iepriekšējas pierakstīšanās.

pirms 9 gadiem, 2008.10.10 15:12

aAa

Veigule ar Poliņu ir vis vis labākās dakterītes,Poliņa ar manu zobu cīnījās (pie tam Vēl sestdienā) veselu stundu kamēr izrāva ,ja ir sarežģijumi tās ir problēmas, lai viņām abām veicās dzīvē.Paldies

pirms 9 gadiem, 2008.10.10 15:52

Bēdīgā

Mums katram ir sava pieredze ar Gulbenes zobārstiem, ja godīgi- nav tās kavlitātes kā vajadzētu. DR. Ziemele, īpaši jau viņas māsīņa liek mazam bērnam (5 gadiņi) ar ļoti sāpošu zobu gaidīt rindā vairāk kā mēnesi. Dr. Poliņa laba dakterīte, tikai negrib maziem bērniem labot zobiņus.

pirms 9 gadiem, 2008.10.10 16:08

GI

Negribas teikt neko sliktu par Mednieci kā par ārstu, bet bērnus gan tur labāk nevest! Kad es pirmo reizi aizvedu bērnu pie zobārsta viņu vienkārši nolamāja, ka rij saldumus, ka nesēž mierīgi, ka brēc, un tādā balsī, ka ārā nākot raudiens nāca!Turklāt viņas māsiņa pa pusei krieviski, pa pusei latviski norēcās, lai bērns nelienot pie loga skatīties - nosmērēšot viņas aizkarus... Bet par laimi tiešām ir tāda zobārtse Veigule, pie kuras tagad vedu bērnu un viņš ar prieku iet! ... laikam jau svarīgākā ir attieksme, tā lūk!

pirms 9 gadiem, 2008.10.12 20:14

Pievieno komentāru