Optimus Medeles

Ka jum apmierina mebeles ko var iegadaties Gulbene?

:(

Man ir bijusi slikta pieredze ar mēbelēm no optimus veikala. dīvāns fūrē tika nosmērēts un skapja iepakojumi bija bojāti, līdzarto pats skapis arī. bet iepējams, ka tikai sagadīšanās un nevienmēr tā ir.

pirms 3 gadiem, 2013.10.22 12:50

Adela

Pārdevējs atbildēja - saliekot mēbeli, ja tiek konstatēti defekti, tsk. vizuāli, pēc salikšanas 14 dienu laikā jāgriežas pie viņiem

pirms 3 gadiem, 2013.10.26 17:41

vilnis

optimus ir ok,ipashi gribas atzimet kalpaka ielas optimusu.tur strada ljoti pieklajigi un zinoshi pardeveji.

pirms 3 gadiem, 2013.11.09 18:18

Virtuves galds

Viss ir obligāti jāņem ārā no iepakojuma un jāskatās,vai vispār īstā prece,par defektiem jau nemaz nerunājot.

pirms 3 gadiem, 2013.11.27 12:52

nata

Nesen iegadajos divanu gulbenes optimusa kas ir kalpaka iela.apkalposana ideala.ari par atvesanu var uzslavet.uznesa uz treso stavu un nolika tur kur teicu.butu ta visur...

pirms 10 mēnešiem, 2016.07.23 20:04

kj

Pirkt var ,bet ja gribi pirkt cena viena ,bet kā maksāsi cita ,prasīju ,kāpēc tā ,tas esot par saliktu mēbeli jāpiemaksā 10 eir ,par aiznesšanu atkal 10 eiri ,īsta šmaukļu banda ,es nemaz vairs neeju i neskatos ,ja nau godīga tirzniecība .

pirms 10 mēnešiem, 2016.07.25 20:57

xD

Pirmkārt, nav latviešu valodā tāda vārda "tirzniecība". Otrkārt, tas ir pilnīgi normāli. Tu iedomājies, ka viņi tev sekciju saskrūvēs un uznesīs uz 5. stāvu par velti? Tas jau ir papildpakalpojums, kas tad arī maksā papildus. Varbūt vēl vēlējies, lai čalis tev pusdienas uztaisa un grīdu izmazgā pie vienas reizes?

pirms 10 mēnešiem, 2016.07.25 21:29

Opss

Labi ne*** pa manu darba vietu ja nē satikšu būs problēmas!

pirms 10 mēnešiem, 2016.07.27 11:13

Opss2

EV opss baigais malacis esi mos raksti savu uzvārdu ne manējo gudrinieks atradies.

pirms 10 mēnešiem, 2016.07.27 17:30

Opss3

Beidzat abi te ākstīties abiem ar krēslu pa muguru atraušu!

pirms 10 mēnešiem, 2016.07.27 17:59

NU....

Prasti viss un nekvalitatīvas preces,darbinieki mainās,nezina kur mēbeles detaļas noliktas.,piemēram galdam kājas.

pirms 10 mēnešiem, 2016.08.06 14:42

zirgs

un lielākoties preces adekvātas cena atbilst kvalitātei , jo galdniecībā ir daudz lielākas cenas.

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.08 20:30

Xx

Es pasutiju visu istabas iekartu optimusa un esmu ,loti apmierinata. Viss bija okei un ari cena atbilstosa.

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.09 10:37

Ausma

Ja nav noslēpums pa cik euro var dabūt virtuves iekārtu, kādas tagad ir cenas? Kā ir ar uzstādīšanu vai to arī piedāvā un kā ir ar iebūvējamo tehniku? Tas man ir iepriekš jāsaka pērkot?

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.09 12:17

Realitāte

Jājautā- vai kāds no rējējiem ir pircis Optimus preces no dārgākā gala?
Respektīvi- visi vēlas pēc iespējas lētākas preces, līdz ar to arī saņem atbilstošu kvalitāti. Pamēģiniet kādreiz kaut ko nopirkt neskatoties uz cenu, bet gan kvalitāti- un tad varat sūdzēties(nez vai būs par ko sūdzēties?)

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.09 13:55

Nekavlitāte

Optimā vienkārši nav dārgā gala, tur tā problēma, un tās preces neatbilst pat lētā gala statusam, ja prasa par pāris skaidu plāksnēm pārsimt euro! Kvalitāte ļoti zema, bet nekā labāka pilsētā arī nav un arī nepavilktu! Vislabāk iesaku sakrāt savas vajadzības un 1x gadā ar busu aizbraukt uz Poliju, tur ir citas cenas, piedāvājums un + vēl ekskursija, vai arī Poļu IKEA!

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.10 14:18

UN..

Es mēbeles pērku tikai 220.lv,ukraiņu mēbelēm ir laba kvalitāte,poļu-sliktāka,cena adekvāta,un vēl atved pa velti.Domāju,ka tas pats Optimas variants,tikai te jāved pašam ,vai jāmaksā par piegādi.

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.16 16:39

..NU

Kuru tas pi*h, ka iepērcies TIKAI 220.lv. Iesaki vēl tālāk! Vēl varētu pareklamēt lielāko ap***ju kantori 1a. Super, ūber, mega, vāu japāņu kvalitāte*. Preces par vissmieklīgāko sviestmaizes cenu + dāvanā Optima līnija gaišais. Pērciet, pērciet, pērciet! Tērējiet, tērējiet un neaizmirstiet aizņemieties no sadarbības radiniekiem smskretīns.lv**, tikai tērējiet!!

*izskatam un nosaukumam ir tikai ilustratīva nozīme. Jebkāda saistība ar reālo un paralēlo pasauli ir patērētāju ilūzija.
**Aizņemies uz savu un tikai savu atbildību. Atteikšanās no piedāvājuma neatbrīvo no procentu maksāšanas un paklausīšanas.

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.16 21:50

UN..

Nu ,nu,izskatās,ka pats esi galīgi sapi*is sev smadzenes..Tu pats esi izlasījis un sapratis,ko uzrakstījis?Gatavais klauns! Jā ,pateicoties tādiem kātu ,sabiedrība ir degradējusies.Ja tev ar galvu viss nav kārtībā,tas nenozīmē,ka citi ir tikpat ku-kū,kā tu!!!!!!! Ej nu vēl kaut ko iedzer, vai iepīpē,vai ieosti un ej čučēt.

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.18 23:35

ha-ha

Man uz Ziemassvētkiem bij gadījums ,ka noskatīju virtuves galdiņu,aiznesu līdz letei,samaksāju naudu (no kartes) ,piedzinu auto pie durvīm,paņēmu pirkumu.... un uzrādās galdiņš ir it kā jau pārdots ! Naudu nez kādā veidā atmaksāja uz rokas,un pēc šīs preces braucu uz Balviem,Gulbenē prece ir ,bet paņemt nevar ?

pirms 3 mēnešiem, 2017.02.18 23:57

Pievieno komentāru