Tirzas veikals!

Esmu Vieteja un velos palikt anonima tomer tak ir jadzivo te !Saksim ar to gandriz visas ir riebigas pardevejas Piemeram Inese kura uz tevis skatisies ka uz suni un pec sejas var saprast kad apmeram tu neesi te gaidits vai ari jaklausas kkadas stulbibas (SI PARDEVEJA ARI SMAUCAS!)..... Anita ARI smaucas !! Inga ka kuru reizi Un kristine nav piefikseta !
Kopuma sakot iespejams jásmaucas jo darba devejs liek.. Precem cenas katra saavadaka svari ir tada vieta kur neko nevar redzet cenu/kg var ierakstit kadu grib kase ari iesist ko grib tas vairs nav normali Man ir zel visu visu pensionaru zel jo vinus noteikti smauc tapat ari visus stradajosus un bernus esmu pati redzejusi gadijumus un tas jau ir par talu!

ES

Paklau, Vietējā! Vai Tev nemaz nav kauns apriet? Gan jau pati esi riebīga un pati uz visiem skaties kā uz suņiem.
Neesmu vietējā, bet šad tad sanāk iegriezties caurbraucot. Veikals ļoti labs lauku apvidum. Plašs preču klāsts, varbūt par šauru priekš tāda sortimenta, bet tas jau cits jautājums. Nekad neviena pārdevēja nav bijusi nelaipna, pastāstīs, paskaidros, parādīs, ko pajautā. Apšmaukta arī neesmu.
Domāju, ka nevajag riet, bet priecāties, ka šajos smagajos laikos vēl ir cilvēki, kas cenšas laukos uzturēt veikalu. Tik daudzās apdzīvotās vietās sen vairs nav veikalu. Gribat, lai Tirzā arī nav? Tad būs labāk?

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.15 21:12

doremi

jums vispar vieteja kundze jabut laimigai, ka tads veikals jums tirza vel pastav,reti kur laukos tadi palika,a varbut jus gribat braukt uz gulbeni pec maizes un desas? ar autobusu no rita un vakara atpakaļ

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.15 23:11

doremi

un nakamaja rita atkal uz gulbeni ar autobusu no rita un atpakaļ vakara,jo busiet aizmirsuse nopirkt SERKOCIŅUS

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.15 23:16

gulbenietis

Paldies Dievam, ka nedzīvoju Dirzā.

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.16 10:53

Anonīms

Es arī esmu vietējā, neesmu nekad piedzīvojusi apšmaukšanu Tirzas veikalā. Diezgan bieži tur iegriežos un lai arī kura pardevēja mani apkalpo, VISAS ir pieklajīgas un ir redzama palīdzība no viņām visām. Ja Tev ir patiešām tik lielas pretenziju pret šo veikalu un to saucamo "šmaukšanu" , nu tad neej un brauc uz citiem veikaliem. Ja patiešām ir kāda problēma ej runā ar vadību nevis piesarņo sociālos portālus ar meliem.

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.16 12:51

Galgauskas iedz.

Ja si ir aktuala lieta visur bet par attieksmi diezvai var runat

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.16 15:00

ne gluži vietējā.

Dārgā anonīmā iedzīvotāja,
Jums kauna nav šādi cilvēkus aprunāt? Protams, internets ir laba lieta, bet vai tiešām savas negācijas ir jāizpauž šādā veidā? Es domāju, vai būsiet ļoti laimīga, ja kāds interneta vidē sāktu bļaustīties par to kāda riebīga un cik liela šmaukle esiet? Kā jūtas pārdevējas, kurām KATRU dienu tagad ir jāapkalpo cilvēkus, kas pēc Jūsu raksta dēļ, tagad viņas uzskata par sliktiem cilvēkiem? Cik nu es esmu bijusi Tirzas veikalā, viss ir bijis labi, pārdevējas bijušas laipnas un pretīmnākošas. Jauks lauku veikals, ko vairāk var gribēt?
Nu vienīgais, ko varu Jums ieteikt, ir taču "Virši", kur varat griezties pēc pārtikas, brauciet uz Lizumu vai Gulbeni, iepercieties tur, ja jau tik ļoti Jūs šmauc tajā Tirzas veikalā. Šausmas.
Ar cieņu,
Ne gluži vietējā.

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.16 15:12

Tirzmaliete

To raksta Kautkadi konkurenti varbut nebrinitos atkal kautkads bars bus vai veikals ?? grib likvidet sev konkurentus? vienu vardu sakot kO tas anonimais cilveks gvelza nav patiesiba vienigi meli Viss ir normali varetu teikt kad cenas ir zemakas ka Veikala ''LATS'' un pardevejas ir loti draudzigas ieteiks kas ir labs un kas nav tik labs var normali parunat ar jebkuru pardeveju uzdot kadu jautajumu tapec beidzat visu dramatizet pie viniem var dabut garsigas bulcinas par letam naudam atri ieskriet un par euro nopirkt bulcinas dzeramo nu nav jau stasts par to bet ludzu beidzat sadi aptraipit soc.tiklus kauns! piekritu visiem kuri aizstav veikalu

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.16 15:58

Kate

bezkauniga vieteja,ja suņam nav ko darit,tad viņš dara to, iesaku ari jums to VIETEJA

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.16 16:56

vilis

Kate,fuj !!!

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.17 19:45

Zina

Varbut vinai taisniba?

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.17 20:05

Es...

Vietējā Jums laikam problēmas ar pareizrakstību un pieturzīmēm! Pirms kādu nomelnojat paskataties uz sevi pašu.Jūsu teksts vienkārši briesmīgs,kas par Jums NEKO labu neliecina. Varbūt vērts atkal pieteikties SKOLĀ!

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.16 17:37

Dace

Nē,patiešām!
Es nesaprotu šo fenomenu - ja nepatīk un ir kādas pretenzijas,ir iespēja tur neiet. Neskatīties un tām, jūsuprāt, nelaipnajām pārdevējām. Zābakus kājās, pufaiku mugurā un aiziet uz Viršiem pēc baltmaizes batona.
Es nešaubos,ka viena klienta zaudējumu Tirzas veikals nepamanīs,jo cilvēki iet, pērkas un ir apmierināti.

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.16 18:37

taka

vienmer bus tadi,kas mekle ķašķus,vienmer bus neapmierinati

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.17 16:10

Nāburdze

Kurā klasē iet tā vietējā teksta bīdītāja?Kronis!Tagad visi padomās ka Tirzā dzīvo tādi analfabēti.Veikals ta veikals-problēmas ir visur kur,bet te plātīties ar savu intelekta līmeni....

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.18 16:49

.nm.

Puse no šī teksta par Tirzas veikalu un pārdevējiem bija taisnība!

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.18 21:53

una

ko varat muldet

pirms 11 mēnešiem, 2017.01.09 07:42

janka

nu rejat suni bet kosy jau nevarat iekost

pirms 11 mēnešiem, 2016.12.26 22:53

Pievieno komentāru