Ziedu piegāde

Vai Gulbenē kāds no puķu veikaliem piedāvā puķu piegādi uz manis izvēlētajo adresi, konkrētam cilvēkam? :)

....

nevienam neiesaku pasūtīt ziedus pie Larisas Stradiņas...man pēdējais sūtījums bija vienkārši brrriesmīgs-veci ziedi,kaut kas tikai sapļeckināts kopā,bez izdomas...vienkārši sabojāts pasniegšanas brīdis,a uz naudu gan traki kāra,laikam tagad grūti laiki...fui,vienkārši kauns.....vēl pati liek sev reklāmu,neiekrītiet, mīļie...

pirms 6 gadiem, 2011.02.28 10:51

Māra

Man viņa gatavoja kāzu pušķi, mašīnas dekoru un visu, kas kāzām pienākas. Nu pa šiko!Viss bija ideāli!

pirms 6 gadiem, 2011.02.28 16:25

.

Nevajag noturēt nedēļu pirms pasniegšanas mājās, tad viss būs ok!!! Cik nācies daudzreiz sadarboties ar Larisu, tad vienmēr viss ir bijis perfekti, pārdomāti un ar glanci. Ir prieks dāvinātājam, gan sajūsma saņēmējam!

pirms 6 gadiem, 2011.02.28 16:55

dačuks

es vairs kādu laiku nesūtu neko pie larisas ļoti nepatika kaut ka pavirši likās,agrāk bija neko

pirms 6 gadiem, 2011.02.28 19:20

apmierinātais klients!!!!!

Larisa ir vislabākā Gulbenes floriste!!!
Viņas darinātie darbi ir oriģināli. Tā tik turpini!!!
Gulbenes publikai vienmēr viss ir slikti, galvenais ir tikai kādu noķengāt, ja kādam nepatīk saņemtais pakalpojums vai prece tad vajag par to informēt uzreiz, nevis portālos anonīmi "apriet".

pirms 6 gadiem, 2011.02.28 22:05

vētra

Gulbenē ir daudz skaudīgu cilvēku.Acīs neatļaujas kaut ko teikt.Nu tagad portālā var žulti gāzt.
Nekļūdās tas,kas neko nedara.
No Larisas vienmēr esmu sanēmusi kvalitatīvus,interesantus darbus.Tiešām-taisītus no sirds konkrētai personai.
Man šķiet,ka te tiek risinātas personīgās antipātijas!

pirms 6 gadiem, 2011.02.28 22:19

siena

Tad taisi pati,ja nepatīk...un rīt jau pat pazvani un paprasi naudu atpakaļ...

pirms 6 gadiem, 2011.02.28 22:56

jautrīte:)

Ha,ha,ha...Vislabākā,nu jau gan jāierēc,Pati sāk dziedāt slavas dziesmas,kas ta suņam asti cels.Gulbenē ir ļoti labi puķu vekali ar superīgām floristēm tā pati Kolāža taisa labus pušķus ,Krāčukakts ir ideāls ja jau pati labākā Gulbnē ko ta bāžas ar savām reklāmām,labus darītājus atrod no mutes mutē.

pirms 6 gadiem, 2011.02.28 23:31

...

Ja jau padarītais neapmierināja, tad var uzskatīt,ka sākušās ir personiskās antipātijas,domāju,ka nav nekas slikts,ka pasaka taisnību,kaut vai šādā veidā,lai padomā un turpmāk pamācās no kļūdām,kā redzams,viedokļi ir dažādi,es savu pateicu.

pirms 6 gadiem, 2011.02.28 23:37

opaa

atceries mīļo cilvēk, ka IT adresi hakeriem ir viegli uzzināt un kādā dienā pie tāvām durvīm klauvēs un prasīs lai actiņās pasaki ko domā... labs variants ar Freimaņa lietu visi dabūs trūkties kas apmelnoja viņa ģimeni, tā kā padomajiet ko rakstiet

pirms 6 gadiem, 2011.03.01 11:35

Silva

Ja vajag kaut ko īpašu, vienmēr vēršos tikai pie Larisas.
Rezultāts - viss izdarīts perfekti, ar izdomu. Katrs ziediņš, katra lapiņa apčubināta.
Rekomendēju!
Nav jēgas kādu nomelnot, ja pati neko īpašu nespējat sasniegt.

pirms 6 gadiem, 2011.03.01 13:18

.

Viens gan ir apmelnot, bet otrs ir paust savu neapmierinātību un brīdināt citus:)ja kādam patīk-ir okey-rakstiet slavas dziesmas preti-demokrātija taču...un ja-kas,kad satikšu-pateikšu acīs,bet diemžēl nu jau kādu laiku pie viņas neko nesūtu...

pirms 6 gadiem, 2011.03.01 18:32

dana

vissmieklīgākais ir tas, ka tu nekad neko neesi pie viņas sūtījusi.Un mēs ar draudzenīti jau atšifrējām , kas tu esi .Nu paēd, paēd!!!!

pirms 6 gadiem, 2011.03.01 19:33

šoks

Ja jau tu kaut ko sūtīji,tad jau ir telefona numurs!Piezvani,un pasaki,kas neapmierināja!Vai nevari?

pirms 6 gadiem, 2011.03.02 09:11

Pievieno komentāru