ziedu veikals "Kalmes"

esmu šokā,biju pasūtijusi vainagu uz bērēm,nākamajā dienā aizbraucot uz kapiem,visi vainagi skaisti,tikai mans vienīgais ar galīgi novītušām puķēm. tad man jautājums,cik svaigas puķes liek vainagā? nedomāju,ka tā būtu tā reize,kad vajadzētu uz kaut ko ietaupīt. par vainagu samaksāju 12ls,un nedomāju,ka tas ir lēti. vai tiešām cilvēkiem nav ne mazākās līdzjūtības,ka uzdrīkstas spraust iekšā vecas puķes.

Klients

Es vienmēr pasūtu vainagus Kalmēs-5 un vienmēr esmu apmierināta ar vainagiem. Man nekad nav gadijušies veci ziedi.

pirms 6 gadiem, 2011.09.18 19:57

Sandra.

Es arī vienmēr esmu apmierināta ar vainagiem un sēru pūšķiem.

pirms 6 gadiem, 2011.09.18 20:10

sika

man uz tēva bērēm bija tāds vainags,kuru vajadzēja pārtaisīt,kā dēļ bija jākavējas.Un esmu dzirdējusi arī no citiem,par vecu ziedu ielikšanu.

pirms 6 gadiem, 2011.09.19 09:24

puķīte

Pasvaks tas veikals,ziedu nav,to gan ieveroju jau sen,kadreiz bija,tagad vairs nee, dazas pasausas vaazes, tapec jau ari svaigi nebija-nav ko ielikt. Veikals pats patukss,nesaprotu ka vel turas,jo ko vien vajag nekaa tur nav.

pirms 6 gadiem, 2011.09.19 20:39

,,,

tā gadījās arī man.No kauna kapos nezināju kur likties.Mans vainags ar noļukušajiem ziediem izskatījās briesmīgi.Tagad pasūtu citur.

pirms 6 gadiem, 2011.09.20 15:52

Zenta

Zini, esmu sūtījusi dažādās vietās, un ir bijis tā ka Krāčukakta vainaga dēl acis nav kur likt, tajā pašā laikā Kalmes veika ir bijis jauks. Tā kā arī tev pašai zupa nekas nesanāk vienāda, tāpat arī ar ziediem. Tā kā, ja ir pretenzijas tauta ejat un runājat ziedu veikalos nevis pa malām...

pirms 6 gadiem, 2011.09.21 08:07

kliente

te runa neiet par nesanākšanu,bet gan par vecu puķu likšanu vainagos un cilvēku šmaukšanu. vienmēr esmu bijusi laipna un pretīmnākoša pret pārdevējām. neesmu no tām kasīgajām un tām cacām kas sēž caurām dienām netā un domā kā tik kādu nomelnot. bet nu šī ir tā reize kad apmierināta neesmu galīgi. ja vēl runa būtu par parastiem ziedu pušķiem es vēl neko neteiktu,bet te runa ir par BĒRU vainagiem!!!

pirms 6 gadiem, 2011.09.21 10:48

Mi

Bet kuru ziedu veikalu izvēlēties labāk priekš sēru vainaga pagatavošanas?

pirms 12 dienām, 2017.12.03 23:28

Ha

Da jebkuru. Visur pagatavos. Kaut kāds sviests!

pirms 6 dienām, 2017.12.09 21:30

Hu

Pats tu biezpiens. Prasa kur labāk.

pirms 5 dienām, 2017.12.11 16:32

Mi

No rīta biju divās vietās.
Vienam ziedu salonam darba laiks bija jau sācies, bet vēl neviens nebija ieradies.
Otrs bija vaļā, bet uz vietas neviena.
P.S. Nepieminu nosaukumus, jo negribu nevienu nomelnot, iespējams, dēļ neveiksmīgas sakritības.
Izvēlējos "Krāču kaktu". Apkalpošana laipna un vainags ļoti skaists!

pirms 4 dienām, 2017.12.11 22:48

56

Kā tas iespējams,ziedu salons vaļā,bet uz vietas neviena.Daudz esmu pasūtījusi sēru vainagus,problēmu nav bijis.

pirms 4 dienām, 2017.12.12 14:16

Pievieno komentāru