Aicina iesniegt darbus izstādei “Redzēti neredzētā Gulbene” 3

Gulbenes novada bibliotēka aicina iesniegt darbus izstādei “Redzēti neredzētā Gulbene”. Izstāde būs veltīta Gulbenes pilsētas 90. dzimšanas dienai, ko svinēsim šī gada 25. februārī, Gulbenes novada mājaslapā informē Gulbenes novada bibliotēkas speciāliste Sanita Jurkāne.

"Izstādē vēlamies apkopot gulbeniešu redzējumu par savu pilsētu, tādēļ gaidīsim fotogrāfijas (arī vēsturiskās), zīmējumus, gleznas, kolāžas, tekstilmākslu – žanrisku ierobežojumu nav. Saturiski šiem darbiem jānes vēstījums par Gulbeni, par to, kāda tā bija, kāda tā ir vai kāda tā varētu būt," skaidro S.Jurkāne.

Darbi būs skatāmi Gulbenes novada bibliotēkā no 19. februāra līdz 19. martam. "Izstādes laikā ikvienam apmeklētajam būs iespēja nobalsot par viņaprāt labāko darbu. Noslēgumā visvairāk balsis guvušais darba autors balvā saņems izdevniecības “Neputns” sarūpēto grāmatu “Jānis Krēsliņš – latviešu tradicionālo kultūras vērtību izzinātājs”. Grāmatā ir apkopti 19. gadsimta beigās savāktie etnogrāfiskie, vēsturiskie un mākslas materiāli, kopskaitā 376 priekšmeti - 297 fotogrāfijas un 79 zīmējumi, akvareļi un eļļas gleznojumi," stāsta speciāliste.

Izstādīšanai sagatavotus darbus aicina iesniegt bibliotēkas Novadpētniecības lasītavā (3.stāvs) līdz 14. februārim.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Solveiga Ābola

Labdien !
Labprāt nosūtītu fotogrāfiju ,ja zinātu kam.

pirms 17 dienām, 2018.02.08 17:58

Lolita

Novadpētniecības lasītavā(3.stāvs)-tā var saprast no plakāta. Tur ir arī e-pasts informācijai un tel. numurs.

pirms 17 dienām, 2018.02.09 06:28

Solveiga.

Lolita ,loģiski būtu ,ja aicinājumam iesūtīt fotogrāfijas būtu pievienota adresde vai e-pasts
Lai jums skaists veidojas fotostāsts!

pirms 16 dienām, 2018.02.09 18:17

Kultūra un izklaide