Būs zemledus makšķerēšanas sacensības „Alūksne 2011” 1

Sestdien, 12. martā, zemledus makšķerēšanas cienītāji aicināti uz Alūksnes ezeru.

Tur notiks Alūksnes novada pašvaldības aģentūras „ALJA" rīkotās zemledus makšķerēšanas sacensības „Alūksne 2011". Sacensības paredzētas no pulksten 8.00 līdz 14.00 Alūksnes ezera „Šūpalās". Dalībnieki varēs reģistrēties jau no pulksten 6.00 līdz 7.45 sacensību vietā.


Zemledus makšķerēšanas cienītāji savu veiksmi un prasmes varēs pārbaudīt gan komandu (komandā trīs cilvēki), gan individuālajā konkurencē. Individuālajā konkurencē dalībnieku skaits nav ierobežots, bet, ja būs pieteicies mazāk par piecām komandām, dalībniekus vērtēs individuālajā konkurencē.
Dalībniekus lūdz ņemt vērā, ka jāuzrāda derīga jebkura veida makšķerēšanas licence Alūksnes ezerā, kā arī makšķerēšanas karte, izņemot tos dalībniekus, kas jaunāki par 16 gadiem un vecāki par 65 gadiem, kā arī invalīdus. Licences un makšķerēšanas kartes varēs iegādāties arī reģistrācijas vietā.
Sacensībās ir arī dalības maksa - 15 lati komandai, jauniešiem līdz 16 gadu vecumam - 2 lati, pārējiem dalībniekiem - 5 lati.

Sacensībās tiks apbalvoti trīs veiksmīgākie individuālajā konkurencē startējušie dalībnieki, kā arī trīs komandas, kam noķerto zivju kopējais svars būs vislielākais.


Sacensību nolikums atrodams Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā "www.aluksne.lv."

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Cope un medības