Mani 3 piedzīvojumi Līgo svētkos 12

Katri Līgo svētki ir citādi. Arī šie man bijuši neatkārtojami. Izšķīros ar savu veco mīlu, satiku jaunu un tagad nezinu, kā dzīvot tālāk. vnk jocīgi.

Viss sākās ar to, ka braucot uz Līgo vakara pasākumu, mana mīļā, kāpdama ārā no auto nevīžīgi kā ar govs kāju aizcirta durvis un ievēra tajās drošības jostu. Izrādījās, ka noštopēja ne pa jokam. Nevarēja un joprojām nevar atvērt ne no ārpuses, ne no iekspuses. Es, protams, neizturēju, uzsprāgu. Pateicu, ka pati ne par ko nemaksā, tāpēc var uzvesties kā... Viņa uzsprēgāja, ka samaksās skādi. Es pretī izspļāvu, ka viņa ar savu pārdevējas aldziņu nespēj to nomaksāt, jo automašīna būs jādzen uz servisu un, visticamāk, būs jānoimaina durvis. Viņa sāka raudāt. Es nemierināju. Finālā pie ugunskura man draugi sāka taujāt, kur tad manējā. Sāku meklēt, taujāt, zvanīt. Viņa bija nobloķējusies un pazudusi. Pilnīgi nekādas paškritikas! Draugi teica, lai neņemu galvā. Nu tad es tā kārtīgi paņēmu iekšā ko stiprāku par alu.

 

Pasākums izvērtās jautrs. Dziedājām nerātnās tautas dziesmas, ko sacerējām paši uz līdzenas vietas, cits citu pārspēdami. Tad nezin no kurienes uzradās baigi foršie zaķi. Vienam piecirtu. Iemetu bagažniekā... Uiiii. Ne nu gluži. Aizmugures sēdeklī iemetu un abi laidām virtuāli seksuālajās papardēs. Tas tik bija skuķis! Nekautrējās, ka mašīnu šūpo kā viļņos. Tā čīkst kā vecmāmiņas vērpjamais ratiņš, pārspējot lietus lāšu pakšķus. Tas viss jau turpat vien notika. Kā saka, kāzu nakts visu acupriekšā, tomēr tumsas aizsegā, ja Līgo nakti vispār var nosaukt par tumšu.

 

Attapos, kad kāds atrāva auto durvis un salonā ieplūda svaiga, mitra gaisa plūsma. Vai, mana vecā mīla tur stāvēja ar pārgrieztu ģīmi. Sekoja lamuvārdu lavīna. Un viņa atkal kaut kur pazuda. Jutos ne visai. Laikam mazliet attapos, reibums tā kā bija pārgājis. Savam zaķim liku sakārtoties un gājām atkal pie uguns. Teicu draugiem: " Ēdiet, dzeriet, mīļie kāzu viesi!"

 

vnk bliezu kaut ko.

 

Ielūkojos savam jaunajam zaķim acīs. Jauns, smuks, mīļš. Sexere. Iekārojama čikse. Es neesmu zaudētājs. Iemācīšu viņai akurāti iekāpt un izkāpt no sava auto. 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 12

darma

Nu man jau liekas, ka ar tev pašam ir problēmas...nu atradi vienu jaunu "mīlu"ar domu, ka ši jau nu būs tā labā un neizrunāsies, klausīs, klusēs utt. Bet cik gan iespējams jau tādu kā Tu Viņai nav bijis un cik būs...

pirms 9 gadiem, 2008.06.26 23:09

spriezu pec pieredzes

Kura vairs tagad staiga raudadama pa mezu, labāk mekle jaunu dzekus

pirms 9 gadiem, 2008.06.26 10:05

siena

...visas nesaskaņas sākas ar to,ka nav attiecīga seksuālā apmierinājuma...Nu,te ir arī pierādījums tam!
Vai tad kad izgulēji reiboni,tas "zaķis" joprojām bija pievilcīgs???

pirms 9 gadiem, 2008.06.26 10:03

čikita

Salti meli! Vecā mīla ir par gudru,lai viena staigātu pa mežu... :)

pirms 9 gadiem, 2008.06.25 23:01

ela

A vot veca mila staigaja raudadama viena pa mezu

pirms 9 gadiem, 2008.06.25 22:20

čikita

A vot ko tad vecā mīla visu nakti darīja??? Arī kādam mašīnu šūpoja?! :)))

pirms 9 gadiem, 2008.06.25 19:24

Lietotāju raksti