Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemes reģiona pārvaldē pirmo septembri aizvada mierīgi

Katru gadu izglītības iestādēs pulcējas simtiem skolēnu un studentu, lai svinīgā gaisotnē atzīmētu jaunā mācību gada sākumu. Šajā datumā pastiprinātā režīmā strādāja arī Valsts policija.

Neskatoties uz lielo studentu un skolēnu pieplūdumu, šogad svētki aizvadīti mierīgi. Valsts policijas darbinieki patrulēja pie dažādām izglītības iestādēm, kā arī jauniešu pulcēšanās vietās. Profilaktiska rakstura pārbaudes tika veiktas arī vairākām nepilngadīgajām personām. Savukārt ceļu satiksmē, tika pārbaudīti 153 mehānisko transportlīdzekļu vadītāju, no kuriem tikai viens velosipēdists bija alkoholisko dzērienu iespaidā.

Jānis Freijs, VP VRP satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors atzīst, ka šogad policijai palīdzējuši laikapstākļi: “Šis mācību gads iesākās ar lietu, vēju un aukstumu, kas nozīmē, ka svinību neoficiālā daļa norisinājās vairāk iekštelpās, nekā sabiedriskās vietās. Līdz ar to svētki tikai aizvadīti mierīgi un bez starpgadījumiem ”.

Neskatoties uz to, Valsts policija atgādina, ka sākoties mācību gadam, sākas arī rudens tumšie vakari. Atgādinām par atstarotāju nepieciešamību, piedaloties ceļu satiksmē gan kā gājējam, gan kā velosipēdistam, taču vadītājiem iesakām braukt prātīgāk, pastiprinātu uzmanību pievēršot brauktuves vietām, kuras šķērso gājēji. Veiksmīgu un zinību pilnu jauno mācību gadu!


Pievieno komentāru

Lietotāju raksti