Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gāzes sildītāju lietošana – neaizmirstiet par drošības prasībām!

Gāzes sildītāji ir efektīvs un vienkāršs risinājums, kā ziemā brīvdabas pasākumos ātri iegūt siltumu un mājīguma sajūtu. Bet, vai protat sildītāju pareizi ieslēgt un zināt, kādi drošības pasākumi jāievēro?

Pasākumu aprīkojuma serviss “Akurāts”, kas piedāvā gāzes sildītāju nomu, norāda, ka pati būtiskākā lieta, ko ikvienam paturēt prātā, ir – gāzes sildītāji paredzēti lietošanai tikai ārpus telpām! Tos kategoriski aizliegts izmantot mājas, biroja vai citas tamlīdzīgas noslēgtas teritorijas apsildei.

Drošība pirmajā vietā

Vēl viena būtiska nianse gāzes sildītāja lietošanā ir tā atrašanās vieta. Proti, tas vienmēr jānovieto uz līdzenas un stabilas virmas. Ja tas netiek ievērots, pastāv risks sildītājam apgāzties un atklātās liesmas dēļ var notikt aizdegšanās.

Tāpat sildītājs novietojams vismaz 2 metru attālumā no degošiem materiāliem. Ja izmantosiet gāzes sildlampu, piemēram, teltī, lūdzu, parūpējieties, lai tās tuvumā nav reklāmas plakāti, karogi, papīri, mēbeles, apģērbs, augi un citi viegli uzliesmojoši priekšmeti.

Sildītājā ievietotie gāzes baloni sargājami arī no tiešiem saules stariem. To pārkaršanas gadījumā, gāzei izplešoties, iespējama gāzes balona eksplozija.

Gāzes sildītāja droša lietošana ir ārkārtīgi svarīga. Ar visām drošības prasībām iespējams iepazīties pasākumu aprīkojuma servisa “Akurāts” tīmekļvietnē http://akurats.com/lv/aprikojums/silditaji/.

Kā ieslēgt sildītāju?

Gāzes balons ievietojams sildītāja apakšējā daļā. Kad tas izdarīts, jāatver gāzes balona ventilis. Pagrieziet liesmas regulēšanas pogu līdz minimālam līmenim un, turot nospiestu regulēšanas pogu, vienlaicīgi spiediet vairākas reizes pogu, ar kuru aizdedzina liesmu. Kad liesma parādījusies, vēl aptuveni 10 sekundes turiet nospiestu aizdedzināšanas pogu, lai liesma nenodziest.

Kad viens balons iztērēts, vienmēr aizveriet tā ventili. Pievienojot sildītājam jaunu gāzes balonu, vienmēr pārbaudiet savienojuma hermētiskumu. Kategoriski aizliegts to veikts ar atklātas liesmas palīdzību.

Ja jums ir jautājumi par to, kā droši lietot gāzes sildītājus, jūs tos vienmēr varat uzdot pasākumu aprīkojuma servisa “Akurāts” komandai, zvanot uz tālruņa numuru 26 338 888 vai rakstot e-pastu uz adresi info@akurats.lv.

Gāzes sildītāju plašais pielietojums

Sākot no gadatirgiem un tirdzniecības vietām un beidzot ar dzimšanas dienu svinībām un ziemas sporta sacensībām – tieši tik plašs un daudzveidīgs ir gāzes sildītāju pielietojums.

Viens sildītājs acumirklī piepildīs ar siltu gaisu aptuveni 20m2 lielu platību. “Akurāts” saviem nomas sildītājiem piedāvā 27 litru propāna gāzes balonus, kas izmantojami vismaz 10 stundu darbībai.

Ja esat nolēmuši rīkot pasākumu laukā, atcerieties, ka gāzes sildītājs ir ērtākais un ātrākais risinājums, kā viesiem nodrošināt komfortablus apstākļus pat ziemas spelgonī.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti