Druvienā organizē folkloras un latviskās dzīvesziņas nometni 3

Šovasar Druvienas pamatskola jau astoto reizi organizēja folkloras un latviskās dzīvesziņas nometni, kas sevī ietvēra izglītojošas, mākslinieciskas un radošas aktivitātes, Gulbenes novada domes mājaslapā informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

„Šogad nometnē piedalījās 102 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām. Daudzi no tiem mūsu organizētās nometnes apmeklē jau vairākus gadus. Šajā reizē dalībniekiem piedāvājām apgūt ģitāras, stabules, kokles un dažādu sitaminstrumentu spēli. Tā kā nometne bija veltīta saules tēmai, tad arī apgūstamais repertuārs bija veltīts tai. Arī dejas tika iestudētas, kā veltījums saulei,” stāsta nometnes vadītāja Valda Putene.

Brīvajā laikā no instrumentu spēles un deju soļu apgūšanas nometnes dalībnieki batikoja, veidoja keramikas un metāla priekšmetus, šuva un auda. Nometnes noslēgumā koncerta laikā tika demonstrētas apgūtās prasmes.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

vilis

Super, bet kāpēc mēs visu uzzinām kad pasākums ir beidzies?

pirms 6 mēnešiem, 2017.08.10 14:46

Laima

Tādēļ, ka Jūs pats neinteresējaties un uz paplātes nevienss info nepienes! Ja šādas lietas interesē, tad ir jāseko līdz nometne ir izreklamēta pieiekami, bet tā nav domātā visiem kurnētājiem i-netā.

pirms 6 mēnešiem, 2017.08.22 09:32

""""

Ļoti laba nometne un izcils nosl'eguma pasākums!

pirms 6 mēnešiem, 2017.08.16 14:51

Skolās