"Sporto visa klase": minimālo ekipējuma kompleksu saņems Gulbenes 2.vidusskolas 3.a klase 1

Trešdien, 17.maijā Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) telpās norisinājās oficiālā projekta “Sporto visa klase” ekipējuma un inventāra izloze, kurā tika noskaidrotas tās 3.klases, kuras saņems ekipējuma un inventāra komplektus, informē Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) pārstāvis Mārtiņš Mālmeisters.

Minimālo ekipējuma komplektu, kurā ietilpst skolēniem - T-krekls un šorti, bet pedagogiem - T-krekls, bikses un apavi, saņems arī Gulbenes 2.vidusskolas 3.a klase.

Jau ziņots, ka “Sporto visa klase” 4.sezonā, kas sāksies šā gada rudenī, projektā iesaistīsies jaunas 112 3.klases no visas Latvijas. Lai noskaidrotu, kuras klases saņems ekipējuma un inventāra komplektus, LOK organizēja izlozi. 

"112 klases tika sadalītas 6 grozos pēc reģionālā principa un no katra groza tika izlozēts 1 pilnais un 3 minimālie ekipējuma komplekti, kā arī 5 futbola bumbu komplekti. Pilnais ekipējuma komplekts – skolēniem: 2 T-krekli, šorti, jaka ar kapuci, mugursoma, cepure; pedagogiem: sporta tērps, apavi, mugursoma, cepure, šorti, 2 T-krekli; minimālais ekipējuma komplekts – skolēniem: T-krekls un šorti; pedagogiem: T-krekls, bikses un apavi; Futbola bumbu komplekts – 12 futbola bumbas," skaidro M.Mālmeisters.

Ekipējumu un inventāru izlozē uzvarējušās klases saņems projekta “Sporto visa klase” seminārā, kas notiks 2017.gada 20.oktobrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ai.ai

komplekts..... komplekss.... kāda gan starpība.....

pirms 9 mēnešiem, 2017.05.20 19:52

Skolās