Uzvar krāsošanas un dekoratīvās apdares darbu konkursā 2

Sveķu internātpamatskolas audzēkņi Sandis Karlījčuks un Valentīns Grinkevičs veiksmīgi startēja profesionālo skolu audzēkņu krāsošanas un dekoratīvās apdares darbu konkursā, kas norisinājās Zaļenieku komerciālajā un amatnieku vidusskolā 16. un 17.martā, un ieguva pirmo vietu.

“Zaļeniekos šāds konkurss notika jau trešo reizi. Pēc pavasara brīvdienām Zaļenieku pamatskolas audzēkņus sagaidīs divi atjaunoti gaiteņi - tas bija krāsošanas un dekoratīvās apdares darbu konkursa uzdevums profesionālo skolu audzēkņiem. Katrai no 16 komandām bija jānokrāso un jāizveido kompozīcija skolas gaitenī astoņu kvadrātmetru platībā. Audzēkņiem darbs bija jāveic patstāvīgi, skolotājiem konkursa laikā notika seminārs,” stāsta direktora vietniece izglītības jomā Inta Ceriņa.

Maijā līdzīgs konkurss notiks Limbažos, kur savu meistarību rādīs profesionālo skolu pedagogi.

S.Karlījčuks un V.Grinkevičs apgūst profesionālās pamatizglītības programmu „Būvdarbi”. “Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā darba dzīvei, un īpašs paldies skolotājai Aksanai Lasei par teicamu audzēkņu sagatavošanu konkursam!” saka I.Ceriņa.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

kaut ko saprotu no šīm lietām

Izskatās labi !

pirms 11 mēnešiem, 2017.03.30 20:05

Skolās