Basketbols: arī atbildes mačā "Buki" ogrēniešiem zaudē 1

28.martā "Ogre/Kumho Tyre 2" Ogres basketbola skolā uzņēma viesos ar +16 (81:65) pieveiktos "Gulbenes Bukus".

Spēle bija ļoti aizraujoša, jo neizšķirts bija 19 reizes, bet vadība mainījās 23 reizes, tomēr uzvaru svinēja Ogres basketbolisti 85:84 (22:22; 16:18; 18:13; 29:31).

Mājās tik viegli negāja, jo pirmā ceturtdaļa noritēja visnotaļ līdzīgā cīņā. Ogrēnieši uz brīdi ieguva piecu punktu pārsvaru (22:17), tomēr ceturtdaļa beidzās ar 22:22. Otrajā ceturtdaļā spēle ritēja līdzīgā gultnē, tomēr gulbenieši līdz puslaika beigām ieguva vadību - 40:38. Otrā puslaika sākumā Gulbenes komanda ieguva lielāko vadību spēlē +5 46:41, tomēr ogrēnieši drīz vien pārņēma spēles iniciatīvu un trešās ceturtdaļas beigās panāca lielāko vadību spēlē - 56:50. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar precīzu Maikla Panaggio trīs punktu metienu un +3 56:53 - "Ogres" komandas labā. Pēdējā ceturtdaļā norisinājās dramatiski notikumi, kuru laikā komandas regulāri apmainījās ar vadībām. 11 sekundes līdz spēles beigām Normunds Lišiks ar diviem soda metieniem izvirzīja “Bukus” vadībā +1 84:83, bet pēdējo vārdu gan teica ogrēniešu spēlētājs Madars Kokins, kurš spēles pēdējā sekundē izrāva "Ogrei" uzvaru ar 85:84. Summā "Ogre/Kumho Tyre 2" triumfēja ar rezultātu 166:149. Ceturtdaļfināla pārī ogrēnieši sacentīsies ar “Valmiera Glass/Vidzemes augstskolas” basketbolistiem.

Neapturams Ogres komandā šajā spēlē bija Sandis Bēts, kurš 37 punktiem pievienoja 4 pārķertas bumbas, 4 atlēkošās bumbas un izprovocēja 9 piezīmes. Dāvidam Atelbaueram - 16 punkti un 7 rezultatīvas piespēles. Sandrim Jēkabsonam - 12 punkti, 9 bumbas un 3 pārķertas bumbas.

Gulbenes komandā efektīvākais ar 15 punktiem un 12 bumbām pie groziem bija Roberts Mednis, bet pa 14 punktiem guva Matīss Čaupjonoks un Maikls Panaggio, kurš arī izcīnīja 6 bumbas un atdeva 4 rezultatīvas piespēles.

Arī šajā mačā Gulbenes komandā uzspēlēja visi 12 spēlei pieteiktie spēlētāji, kamēr Ogres basketbolisti izmantoja 10 spēlētāju rotāciju.

Garāžas

Labu laiku atpakaļ teiktais: "Aplūkosim situāciju objektīvi - Buki šobrīd atrodas pirmspēdējā vietā 1-12. grupā un ar vislielāko varbūtību dalīs pēdējo vietu ar Līvānu komandu regulārās sezonas beigās.. Tātad izslēgšanas spēlēs viņiem pretī nāks spēcīga komanda, kas noteikti būs favorītu statusā. Tātad paredzamais scenārijs - zaudējums 1. izslēgšanas spēļu kārtā.. Tāpēc šis te lēmums piesaistīt amerikāni uz 3 mēnešiem, kam tiek maksāts 1500 eiro mēnesī, izskatās pēc impulsīva pilnmēness marazma.. Ir jāsaprot, ka nebūs rezultāta, lai arī jau trešo gadu tiek postulēts mērķis tikt augstākajā līgā. Kāpēc ir jāņem leģionārs uz norakstītu sezonas izskaņu? " Viela pārdomām...

pirms 8 mēnešiem, 2017.03.29 18:54