Basketbols: "Buki” vēlreiz pieveic “VEF skolu” 1

Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijā (LBL2) 11.novembrī “Gulbenes Buki/BJSS” savā laukumā tikās ar “VEF skolas” basketbolistiem un uzvarēja ar rezultātu 83:59.

Abas komandas turnīra tabulā atrodas līdzās. Pirmajā spēlē gulbenieši pretiniekus uzvarēja ar 93:73. “VEF skolai” izbraukumā daudz variantu nevarēja paredzēt, un tas atspoguļojās arī laukumā.

Spēles ievadā komandas punktus guva pārmaiņus, bet izrāvienu pirmie veica “Buki”, izvirzoties vadībā ar 15:4. Izrāvienu apturēja Franča Lāča precīzais tālmetiens. Kādu laiku komandas nespēja gūt punktus, bet “VEF skola” to neizmantoja, lai vēl vairāk atspēlētos. Tas gan notika ceturtdaļas izskaņā. Otrajā ceturtdaļā “Buki” bija atpakaļ uz strīpas un atjaunoja vairāk nekā 10 punktu pārsvaru. Ar katru minūti mājinieki ieguva arvien lielāku pārsvaru un pārliecību. Ceturtdaļas vidū rezultāta starpība jau bija 18 punkti (39:21). Gulbenes komanda pirmo puslaiku uzvarēja ar rezultātu 50:33.

Trešo ceturtdaļu lieliski sāka mājinieki, divās minūtēs veicot 11:0 izrāvienu. Turpinājums labāks padevās viesiem, kuriem izdevās sadeldēt deficītu līdz 20 punktiem. Tas gan pilnībā neko nemainīja, jo gulbenieši turpināja soļot pretī uzvarai. Līdz ceturtdaļas beigām “Buki” noturēja vismaz 20 punktu pārsvaru, pirms noslēdzošajām 10 minūtēm esot vadībā ar 64:42.

Ceturto ceturtdaļu ar 5 punktu izrāvienu sāka rīdzinieki, bet turpinājums nesekoja. “Buki” ātri atguvās un atgrieza komandu vairāk nekā 20 punktus priekšā (72:49). Līdz ceturtdaļas vidum Gulbenes komanda turpināja dominēt laukumā, bet tad rīdzinieki spēli izlīdzināja, un rezultāta starpība vairs nepieauga. “VEF skola” centās palīst zem 20 punktu starpības, cenšoties uzlabot galarezultātu salīdzinājumā ar pirmo abu komandu tikšanos, bet nekā. Gulbenieši spēja būt pārāki ar 83:59.

Gulbeniešiem, kā ierasts, rezultatīvākais bija Ingars Aizpurs, kuram 18 punkti un 10 atlēkušās bumbas. Gribas izcelt arī jaunā talanta Kristiāna Šulca sniegumu, kurš 20 nospēlētajās minūtēs grozam garām nemeta un guva 10 punktus. Rīdziniekiem 18 punktus guva Oskars Hlebovickis.

“Gulbenes Buki/BJSS” - “VEF skola” - 83:59 (21:14, 26:19, 17:9, 19:17)

“Gulbenes Buki/BJSS”: Aizpurs - 18 (10ab), Rikveilis - 15 (4ab), Bēts – 14 (4ab+4pb), Šulcs - 10, Mednis - 9 (8ab), Freijs - 9, Gabrāns - 4 (4rp), Veselovs - 4, Pušpurs, Kalniņš, Krukovskis, Dāvids, Dīvāns.

“VEF skola”: Hlebovickis - 18, Krūmiņš - 12, Zomerfelds - 11, Līnis - 7 (6ab), Lācis - 3, Būmeisters - 3, Emsiņš - 2, Surkulis - 2, Hudins - 1, Dudeks, Pētersons.

Avots: Basket.lv

Skatitājs

Skatāma spēle.Paša neslinko aizsardzībā))).Nr 10.Šulcs malacis,tiešām talants ir!!!

pirms 11 dienām, 2017.11.14 15:30