Basketbols: „Egila Čakara piemiņas spēlē” kārtējo reizi uzvar "Buki" 3

Aizvadītajā sestdienā jau astoto gadu pēc kārtas norisinājās „Egila Čakara piemiņas spēle” basketbolā. Paralēli tika atzīmēta arī BUKU 20.gadadiena. Šogad sacensībās spēkiem mērojās “BUKI” un EX LBL spēlētāji.

Sesto reizi par turnīra uzvarētājiem kļuva “BUKI”. “Egila Čakara piemiņas spēle. BUKIEM 20!” šogad pulcēja “BUKUS”: Artūru Brūniņu, Māri Sniķi, Daumantu Dreiškenu, Māri Baranovski, Gundaru Rauzu, Juriju Aleksejevu, Pāvelu Veselovu, Raiti Garo un Raimondu Gabrānu. EX LBL spēlētāju komandas sastāvā basketbola pasākumu kuplināja Aksels Vairogs, Arnis Vecvagars, Dainis Oberšats, Kaspars Cipruss, Jānis Gailītis, Mārtiņš Skirmants un Jānis Dumburs.

Spēles BUKI un EX LBL spēlētāji pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzvērtīgi un rezultatīvi (23:20 BUKI). Otrajās desmit minūtēs laukumā veiksmīgāk darbojās viesu komanda, panākot četru punktu pārsvaru (44:40). Pēc garā pārtraukuma EX LBL spēlētāji pamanījās iegūt 10 punktu pārsvaru (50:40). Šo pārsvaru viņiem izdevās noturēt līdz pat trešās ceturtdaļas beigām (67:57). Pēdējā izšķirošajā ceturtdaļā piecu minūšu BUKU ofensīva un precizitāte no tālienes ļāva viņiem izraut vadību (70:69). Sekoja saspringta mača galotne, kurā aukstasinīgāk nospēlēja BUKI, svinot uzvaru ar rezultātu 77:75.

Rezultatīvākais BUKIEM ar 21 punktu bija Artūrs Brūniņš, Jurijs Aleksejevs komandai guva 19 punktus. EX LBL komandai 23 punktus realizēja Kaspars Cipruss, bet 20 – Arnis Vecvagars.

Pasākumā norisinājās gan mazo, gan lielo skatītāju konkurss un, protams, spēlētāju 3-punktu metienu konkurss, kurā šogad uzvarēja Raimonds Gabrāns.

Organizatoru vārdā liels paldies turnīra regulārajiem sponsoriem: SIA „Rubate” (personīgi Andim Augulim), SEB bankai (Alūksnes filiāles pārvaldniekam Aigaram Aizupam), Gulbenes novada domei, Tirdzniecības centram „Valetta” (Jurģim Ābelem), AS “Attīstības finanšu institūcija ALTUM”, AS „Rankas piens” un veikalam “Sportabode”.

Balvas tapušas, pateicoties SIA „KOPA” (Jurim Volodinam). Par informatīvo atbalstu pateicamies laikrakstam „Dzirkstele”.

Paldies Valērijai Olekšai un jauniešu centra „Bāze” dejotājām par ilggadīgu sadarbību.